www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Novembar 19th, 2018, 8:05 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 336 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28
Autor Poruka
 Naslov: Re: OBRAZOVANJE
TekstNapisano: Decembar 28th, 2016, 10:34 pm 

Tekstovi: 10044
Doktori Ibro i Aziz,inzinjer elektro tehnike Mesa,Kemo koji jos zna lijepo kititi i Ljiljana(a ja se sjetih da joj je otac onaj stradali sofer pa sad znam prezime) i svi sasuncane strane.Sta kazete?Ne znam u nastavku ko ce sve da bude ali ako nikome drugom ja se nadam Mirsi za kog znam da je uvijek bio pjesnicka dusa.
Uostalom nije ni bitno ko se pojavljuje kao autor ovo sto radis je fenomenalno.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 29th, 2016, 10:07 am 
Site Admin

Tekstovi: 5813
Ljiljana Vojnovic je zivjela na Holucu,kcerka Slobodana Vojnovic koji je poginuo kod treceg mosta gdje je i bila spomen ploca koju su postavili soferi - kolege.Poslije oceve pogibije s majkom i mladjim bratom odselili u Kragujevac,a ubrzo za njom i jedan rogaticki hairlija na fakultet.
Ibrahim Jahic iz ove zbirke nije nikako dr.Ibrahim,on je stariji,ovdje se radi o Coetu koji je znao lijepo da pise ama bijeda mu nije dala ni pisati ni zivjeti.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 29th, 2016, 4:49 pm 

Jedna ispravka.Ljilja je imala mladzu sestru a ne brata a ta je moja generacija i bila je u mom razredu.Skoro sam za Almira pravio neki spisak i nikako nisam mogao da se sjetim prezimena ove familije a i te kako ih se dobro sjecam isto kao i to koja kuca je bila njihova koju eto mozemo prikaciti Holucu mada je na Oploscu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 29th, 2016, 7:55 pm 
Site Admin

E zato ti dugujem jednu pricu tvog jarana Fude Cucka,ha,nisi znao da je poeta...i jos kad bi znao koji je hairlija otiso u Kragujevac studirat zbog Ljilje Vojnovic,a nasao drugu Ljilju sve ni ti halalaio,za ovo sto me ispravljas.

Attachmenti:
NP fudo.jpg
NP fudo.jpg [ 277.78 KiB | Pogledano 1353 puta. ]
Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 29th, 2016, 7:59 pm 
Site Admin

Mesud Hadzihasanovic,talentoban poeta i vrstan elektro inzinjer.Nestao 1992.godine,tako se tvrdim,neljudskim,birokratskim govorom kaze...ali ubijen,zvjerski.

Attachmenti:
NP Mesa 1.jpg
NP Mesa 1.jpg [ 286.19 KiB | Pogledano 1353 puta. ]
Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 29th, 2016, 8:01 pm 
Site Admin

Jos bih jednom zamolio sefa da ovo okrene i smanji,ja probao,ne znam,i nije me sramota.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 30th, 2016, 3:10 pm 

Sele kada u mompjuteru imas ovako okrenutu sliku a ti je prvo otvori a tata ispo nje imas opcije rotiranja pa vrti do zeljene a kada to budes zatvarao prije nego li zatvoris izbaci ce ti se opcija da to sacuvas (save) i klikni tu i slika ce ostati po tvojoj volji okrenuta ili kad je otvoris klikom(desnim na laptopu)dobices opcije izmedzu kojih je i "open with" koja desno ima strijelicu i kada na nju postavis misa otvorice se nove opcije a ti odaberi "paint" i kada ti se otvori u gornjoj lijevoj strani imas opciju za rotiranje i tu odradi ostalo.Ako ne ide javi gdje je problem.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 30th, 2016, 4:05 pm 
Site Admin

Ma znam ja to vrtiti i sacuvati,kad postavljam na DB ili saljem nekom od raje,sve u redu,a kad ostavim ovfje - naopako.A jebem i Micu sto slika naopako.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 31st, 2016, 2:48 pm 

Sele je napisao:
Ma znam ja to vrtiti i sacuvati,kad postavljam na DB ili saljem nekom od raje,sve u redu,a kad ostavim ovfje - naopako.A jebem i Micu sto slika naopako.

:lol: :lol: Ne vrti onda telefon ili kameru :D :D .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 31st, 2016, 5:26 pm 
Site Admin

Ne vrtim ja Zele,nego oni sto mi salju na pp.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 3rd, 2017, 8:37 pm 
Site Admin

Evo jos pjesnika.A ne rece ti Zele za svog jarana Fudu Deliju,otkud on medju poetama?

Attachmenti:
NP Zorica.jpg
NP Zorica.jpg [ 94.44 KiB | Pogledano 1439 puta. ]
Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 4th, 2017, 1:54 am 

To za Kucka je ono dok je je bio maksum i sitan pa ga poezija mamila.Mozda je on mogao i poslije i ko zna koliko talenta za prozu ima a drugo je njemu kasnije
bilo interesantno.U vrijeme objavljivanja ove zbirirke ja sa udarao tanke,debele,kose i od graski lijepio slova i to je jedini period iz ovog predmeta kada se moglo moje nesto objaviti i cudno bi bilo da sam se ja pomolio a moj Fudo je nesto drugo.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 336 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: