www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 6:20 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 226 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ROGATICA, PERIOD PRIJE AGRESIJE
TekstNapisano: Mart 29th, 2012, 3:53 pm 

Tekstovi: 10155
Dopunicu te za Ajnadzica.On je bio zarobljen jer je otisao sa slobodne teritorije u Grbavicu kako bi,tada je tako rekao,izveo porodicu.Razmjenjen je skupa sa Karavelicem a za tu razmjenu izmedzu ostalih pusteni su i snajperisti Gluhovici koji su sa Holidej Inna pucali po civilima.
Poslije su obadvojica bili visokopozicionirani oficiri.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 29th, 2012, 7:04 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Posto ovo sa PP ne fercera s domobranom cu probati komunicirati na drugi nacin,mozda angazujem kakvog goluba pismonosu(nikako prevrtanera):.Zao mi je sto nakon heftu nisam u stanju komunicirati na ovoj stranici(iako stalno opominjem),cak sam i opsovao,i mojih preko tri hiljade postova,ako nemamo snage da je uredjujemo,odrzavamo,onda zatvoriti radnju i - nikom nista.Sucur alahu da ne puca.

Last edited by Sele on Mart 30th, 2012, 12:01 pm, edited 1 time in total.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 1:16 am 

Boga mi Sele dzaba se ljutis jer samo ti to mozes uraditi i nista ti mi ne mozemo pomoci.Nesta sigurno fulis pa je to razlog.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 12:05 pm 
Site Admin

Evo ja tebi probo poslati PP,ali me masina obavjestava da ne moze jer su "poruke na cekanju" .Ma ne ljutim se ja,ali tvrdim da nije do mene,a zao mi.Ima jos ona rubrika zatvorena,pa eto tu cemo nesta probati.Ali mi je zao.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 12:28 pm 

Tekstovi: 13163
Evo poslo sam i ja tebi poruku da vidim ide li. Poruka koju sam poslao Almiru još stoji kao "odlazno". pa ne znam je li dobio. Uglavnom poslao sam mu sve kako je domobran napisao a evo skino sam i sa interneta ovu Jomlu - upute za početnike po kojoj fercera ova stranica pa ću se malo zadati preko vikenda. A Almir ili Muamer ako ovo čitaju neka se jave.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 1:58 pm 
Site Admin

Ide,otvorio.Ali onu domobranovu ne mogu,ipak tu nesto smrdi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 2:51 pm 

Tekstovi: 4128
Mozda "Fikret Muslimovic" jede govna...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2012, 7:29 pm 

Tekstovi: 13163
Sele je napisao:
Ide,otvorio.Ali onu domobranovu ne mogu,ipak tu nesto smrdi.

Ma ne smrdi nego je neki zajeb. Evo ga pozivam da meni pošalje poruku pa da vidimo. Mislim da si možda nešto pogrešno odradio kod te poruke pa ne može. A šta to, e neznam jer sam i ja sa ovom još uvijek na vi

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 31st, 2012, 3:24 am 

Tekstovi: 4128
Ova mi je tema, BAS PLAHA.
I ja cu stagod sarnuti (sa imenom i prezimenom, naravno).
Znam da i vi, oni koji pisu na ovoj stranici, a nema nas puno koji saramo, znate dosta. Pa bujrum, da saznamo malo vise. O "vodjama" onim koji su bili, o onim koji su mogli biti i onim koji su... Vojnim i politickim. O obicnim ljudima koji su bili ne obicni ljudi i borci. O dodjelama "priznanja" kome i zasto (mozda, a i sigurno, svi ne znamo sve). Nikad vise nije bilo napisanih "knjizica" a da su ih "pisali" oni koji skoro nista i ne znaju, ili nisu bili u prilici da dozive ono o cemu su piskarali. O ljudima koji nisu ni vidili "rova" pa ipak plaho uznapredovase u "sluzbi". O Borcima, Herojima proteklog rata, o bogatasima, poslije ratnim, o misterijama, o...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 5th, 2012, 4:01 pm 

Tekstovi: 324
SUHI0402 je napisao:
Mozda "Fikret Muslimovic" jede govna...

Jeo ih je do devedeset i prve ! Jeo ih je i nakon toga - do devedeset i pete !
Nemojte ni pomisliti da ih ne jede i sada !

Nažalost, nije on jedini. Čopor je pogolem. Zato nam i jest ovako.

Slika Slika Slika Slika

(Henri de La Rochejaquelein)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 6th, 2012, 3:05 am 

O mojim sumnjama i saznanjima kada je Fikret i drugi mnogo puta sam pisao a i danas cu reci ono sto cijelo vrijeme govorim.Mnogi BiH,Federalni,kantonalni,vojni i drugi funkcioneri rade i dan danas po kosovim uputama.
Stari ljudi su rekli da moze pita i od govana samo je pogano jesti.Zbog takvog sastava nam je BiH onakva kakva je i pogano je narodu zivjeti u njoj.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 11th, 2012, 3:24 am 

Tekstovi: 324
Ono što je poražavajuće je činjenica da je postojala skoro cijela bojna ( bataljon ) "muslimovića" i "halilovića",
u samom vrhu vojnih i civilnih struktura, u čijim rukama je bila sudbina - i Bosne i naroda.
Kad čovjek malo bolje razmisli i proanalizira fakte i dogadjanja iz minuloga rata, onda nije teško shvatiti zašto je stanje ovakvo kakvo jest.
Jer, sve je premreženo "seferovićevsko-muslimovićevskim" strukturama; vojska, policija, obavještajna zajednica, pravosudje, mediji, politika ...
Sprega kapitala sa rečenim strukturama je vrlo snažna, što dodatno komplicira situaciju.
Narod je zaglibio u duboku apatiju i potpuno se predao osjećaju "bezizlaznosti".

Najbolji sinovi su izginuli. Većina preživjelih junaka je, nakon što su shvatili kako su vlastodršci "vrednovali" njihovu borbu,
dignula ruke od svega i jednostavno se povukla u golo preživljavanje.
Narod je općenito zbunjen i raspamećen. Instinkt, koji ga tjera na golo preživljavanje, sam po sebi nije dovoljan za razuman odabir
vodstva koje bi ga izvadilo iz gliba u kojemu se našao. Podjeljenost na "crvene", "zelene", "crne" i bezbojne, još je jedna od
okolnosti koje rade protiv tamošnjeg čovjeka. A ako bi se i našao neko ko bi počeo buditi ljude, organizirati ih i "talasati",
onda na scenu uskaču "mudraci" sa početka priče. Jer oni nikad ne spavaju !

A dovoljno su brojni, organizirani i motivirani da kontroliraju sve - od "zelenih" do "crvenih". Spikom, legislativom i pendrekom.
Ovako više ne može. Vrijeme za "sabur" je isteklo. Ja bih zatalasao i krenuo, pa - kome opanci, kome obojci.

Ničija nije do zore gorjela !

(Henri de La Rochejaquelein)

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 226 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: