www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 6:54 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 112 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Muzika
TekstNapisano: Juni 19th, 2014, 10:55 am 

Tekstovi: 3067
Za Seleta,Zeleta,Suhog a bogami i za mene.
http://youtu.be/zraVg1KU_Ac

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juni 19th, 2014, 12:24 pm 

Tekstovi: 10155
Ama lijepo je i kad si obadvoje. ;)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 10:33 am 

Za raju.
http://youtu.be/jYdsFXIg2H0

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 11th, 2014, 4:18 pm 

Em dobra pjesma,em vraca sjecanja a dobro je pjeva.Vala Sele uz ovo se moze popiti. :beer:
http://www.youtube.com/watch?v=Y6a2jcPPgOM

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 21st, 2015, 5:42 pm 

Legendarni sarajevski kantautor Kemal Moneteno preminuo je u prijepodnevnim satima na zagrebačkoj klinici Rebro u 66-oj godini. Početkom siječnja mu je urađena transplatacija bubrega, od tada je bio u bolnici. Nakon operacije uslijedile su komplikacije, od kojih je i preminuo.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 28th, 2015, 5:23 pm 

Danas se Sarajevo oprostilo od Keme.Mislio sam neki dan da vam prenesem jednooprostajno pisanje u Oslobodzenju ali pomislih da je nemoguce da to niste i sami nasli pa odustah.Ono vozdra iz tog pisma kao i sam uvod me totalno pogodi isto kao sto danas uradi Rade Serbedzija u svom govoru na sahrani.Koliko je fino biti insan u zivotu?.
Lahka ti zemlja sarajevska Kemice.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 9th, 2015, 4:58 pm 

Boba Stefanović, pjevač i kompozitor domaće zabavne muzike i jedno od najpoznatijih imena jugoslovenske pop scene, preminuo je u Beogradu, u 69. godini.
Obrisi suze draga je jedna od njegovih pjesama kojom je mojoj generaciji uljepsao mladost i hvala mu za to.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 18th, 2015, 4:19 pm 

Zeleeeeeeee,zatvori oci i otvori usi.
https://youtu.be/3leeJokx5uc

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 19th, 2015, 2:09 am 

E Mahire ti ga skroz naskroz profuli. :n: Ovo ti je u ono doba bila sund muzika i to ti nisam slusao a ni sad me ne pogadza.Izvini ali tako je i sta mogu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 6th, 2015, 2:27 am 

Ne znam kako ko ali ja Zvjezde Granda(takmicenje amatera pjevaca na srbijanskom tv Grand kanalu) gledam redovno.Sto ovo i zbog cega pisem?U ovom takmicenju je veliki broj takmicara iz Bosne i to veoma kvalitetnih.Ljutnja sto je tako me i tjera da sta kazem.Bar 90% ovih takmicara okusalo se i slicnom takmicenju u organizaciji HayatTV i cuvenih Svrakica koji se zalijevaju patriotizmom a ovakavom kvalitetu i mladosti nisu nista uzvratili(osim ako su mogli oni sta hajrovati bar destorosruko puta vise) vec su ih eto otjerali u komsiluk u susjednu Srbiju.Ne daj Boze da ovoj djeci koju zelja za uspjehom i zaradom tjera i na ovaj pokusaj prigovaram ali me boli dusa sto je tako.Zasto ovakvu mladost pustamo drugim da ih muzu (novcano) iskoristavaju pa i ponizavaju?Zar bas niko u drzavi nema sluha,volje i moci da ono sto je bosansko i ostane bosansko?Zar Zele(i mnogi drugi) moraju gledati (i cesto se nervirati),slusati i cekati ocjene sbijanskih strucnjaka u muzici kada znamo da imamo i bolje i cjenjenije znalce i izvodzace koje i ti koje slusamo cijene i te kako?Mnogo je pitanja koje mogu postaviti o ovome ali ovo moram reci.
Hoce li BiH ikada bar malo biti drzava koja misli na narod a narocito na mladost i hoce li ikada imati nekoga politicara,straku,vodzu,vlast ili imucnog i mocnog pojedinca koji ce mom narodu,a ne samo sebi,pruziti sansu i priluku da se dokaze i zaradi prema svojoj vrijednosti?To sto kradu na sve strane(oni na vlasti i oni oko njih) i ne obaziru se zasluzili su glasaci ali talenti su nesto sto oni ne mogu unistiti pa sto se bar njima ne daje prostor i sansa da se dokazu i iskoriste to sto imaju?Eto ja o muzici ali talenata ima i u drugim oblastima pa zato i mislim da s pravom kritikujem sve one koji bi mogli i trebali nesto uraditi kako bi tim nasim draguljima dali priliku da sasijaju.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 6th, 2015, 8:29 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Zele,zar ti gledas to smece od televozije cccc :whew:Kad si vec kod "talenata" mogli bi oni uskoro ici tamo da beru maline.Jebem ti led zar je4 doslo vrijeme da se sreca trazi u Srbiji ko birvaktile u Njemackoj!

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 7th, 2015, 12:46 am 

Jebem ti led zar je4 doslo vrijeme da se sreca trazi u Srbiji ko birvaktile u Njemackoj!

Zbog toga sto idu tamo i gledam i rondam a da ti pravo kazem bolje je gledati to sto zoves smecem nego npr. vjesti iz BiH ili bilo koju politicku emisiju a da ne govorim o indijskim,turskim i meksickim serijama sto je bas pravo smece.A jedna od BiH televizija(OBN) to redono direktno prenosi.Ima dosta bosanaca koji se takmice a ti pogledaj ovo(radi mog hatra) https://www.youtube.com/watch?v=BC_MqL991b8 pa mi iskreno ko jaranu reci ima li se sta gledati.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 112 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: