www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 5:53 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 40 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: novo-Halid Beslic tesko stradao u saobracajnoj nesreci
TekstNapisano: Maj 13th, 2009, 5:35 pm 

Tekstovi: 3246
Halid Bešlić: "Za sada ne razmišljam o muzici... Ima vremena... Zapjevaće Halid opet!"

Slika

Bosanskohercegovačka muzička legenda Halid Bešlić otputovaće u Njemačku u Stuttgart, kako bi nastavio daljnje liječenje nakon teške saobraćajne nesreće u kojoj je nastradao prije nešto više od dva mjeseca.

Nakon što je u Fojnici povratio snagu, Bešlić proteklih nekoliko dana sa suprugom Sejdom boravi i u Sarajevu, a, kako kaže, napokon je napravio zube.

"Zubi su sređeni. Nekoliko dana sam odlazio stomatologu i sve je završeno. Sada pričam bez ikakvih problema i polako sam počeo da se vraćam normalnom životu i komunikaciji sa ljudima", kaže Bešlić za "San".

- Prošlo je više od dva mjeseca od nesreće. Kako se sada osjećate?

Svakim danom je sve bolje. Svjestan sam da ne može ništa preko noći. Ovo je proces u kome treba puno strpljenja. Evo, već sam rekao da sam napravio zube, a i sve više se krećem. No, ne žuri mi se. Osjetim da još uvijek nisam najbolje. Desna strana glave mi još uvijek trni i to je znak da treba da mirujem. Veliki sam optimista i siguran sam da ću opet biti onaj stari.

- Putujete u Stuttgart. Tamo imate svoj stan, a i zdravstveno ste osigurani u Njemačkoj. Koliko namjeravate tamo ostati?

Još ne znam kada ćemo taćno otputovati. Danas ili sutra. Moj sin Dino još uvijek sređuje papire. U Stuttgartu ću ostati najmanje 15 dana. Želim u potpunosti povratiti snagu, ali i vratiti mir. U Sarajevu je to nemoguće. Ljudi me zovu, dolaze: Hvala ima zbog toga, ali sada mi treba odmora. Ipak, eto mene brzo u Sarajevo.

- Ovih dana sve se više priča o tome da već prikupljate pjesme za novi album. Je li možda rano za to?

Meni nije. Jer ja ništa ne radim (smijeh). Meni se ljudi nude i kažu da imaju pjesme za mene. Želim okupiti dobar tim oko sebe i snimiti album u pop-rock fazonu. Tu će biti Dino Merlin, Željko Joksimović, Zijo Valentino... Ubaciću ja malo svog sevdaha i, eto, albuma. Međutim, moram reći da za sada ne razmišljam o muzici, bar u ovom trenutku. Muzika je moj život, ali osjetim da još nisam potpuno fit da mogu pjevati, a kamo li snimati. Ima vremena. Zapjevaće Halid opet.

- Kada ćete ponovo zapjevati u svom Sarajevu?

Eh, to ne bih znao reći. Vidjećemo još, sve zavisi. Vjerujem da će to biti uskoro. Ne mogu reći tačno kada, ali potrudiću se da Sarajevo bude na prvom mjestu.

- Šta je sa zagrebačkom Arenom. Koncert je već dogovoren 19. oktobra?

Datum je isti. Već sam rekao hrvatskim novinarima da on nije upitan. Do oktobra ću, nadam se biti onaj stari, a ako sve, ako Bog da, bude uredu i album ćemo završiti krajem oktobra. Sve će doći na svoje.

- I za kraj, namjeravate li ponovo na točkovima provoditi 12 sati? Je li vrijeme da malo odmorite?

Davno je to trebalo da uradim. Stalno sam govorio da moram malo prestati, ali jedno je govoriti, treba to i ispuniti. No, sada ću stati na loptu. Neću više raditi kao prije. Ko kod me pozove, ja idem pjevati. Ne mogu više. Zdravlje mi je sada na prvom mjestu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juni 9th, 2009, 8:07 pm 

Halid Bešlić: "Napali me visok šećer i pritisak"

Slika

Nakon Njemačke u kojoj je obavio nekoliko pregleda, Halid Bešlić se vratio u Sarajevo. Iako je mislio da će već sada moći pjevati, naš nekrunisani kralj narodne muzike, ipak će morati još malo pričekati.

"Hvala Bogu najgore je prošlo i sada se puno bolje osjećam. Dosta vremena provodim s rodbinom i prijateljima, tako da sam na neki način i nadoknadio propušteno. Volio bih da već sada mogu početi s koncertima, ali to nije moguće. Još uvijek ispijam tablete, a da stvar bude gora nakon što sam se skoro pa oporavio od nesreće, sada su me napali visok šećer i pritisak. Prepušten sam rukama najboljih ljekara i vjerujem da ću uz njihove lijekove prebroditi i to stanje", rekao je Halid za "As".

Halid trenutno akcenat stavlja na biznis. Nakon nesreće bio je daleko od svih dešavanja, pa se trudi da sada vrati sve na svoje mjesto i da privatni biznis proširi i dotjera do perfekcije.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 9th, 2009, 1:54 am 

Halid Bešlić: Spreman sam za povratak! -INTERVIEW-

Slika

Čitav region je s ogromnim zanimanjem iščekivao vijest gdje i kada će Halid Bešlić održati prvi koncert nakon saobraćajne nesreće 10. marta. I legenda je prije nekoliko dana objelodanila da će se to desiti za nešto manje od dva i po mjeseca - prvog dana Ramazanskog bajrama u zeničkoj dvorani Arena.

Doduše, iskren i otvoren kakav jeste, Halid je dodao da će možda pjevati i prije nego što nastupi u Zenici, ali kako kaže, to neće biti ništa veliko.

"Krenulo je. Nakon što je objavljena informacija o Areni, ne mogu opstati od telefona. Zovu sa svih strana"kaže Bešlić za "Dnevni avaz".

Zbog čega baš Arena?

"Kada sam bio u bolnici, Dino Merlin imao je koncert u Areni i pozvao je publiku da mi pruži podršku. Pričali su mi da je publika dugo aplaudirala i skandirala moje ime. To me je inspiriralo da počnem u Zenici, a i Arena je novi objekt".

Osjećate li se spremno za povratak, možete li odraditi koncert od dva-tri sata?

"Ja se osjećam spremno pa vidjet ćemo. No, nikada više neću pjevati onim tempom kao što sam pjevao ranije. Ubuduće će sve biti drugačije. Pomalo".

Da li za prvi veliki koncert pripremate nešto posebno? Već je sada jasno da će interesiranje biti ogromno?

"Nedim Srnja, koji organizira koncert u Areni, i ja tek kujemo planove pa vidjet ćemo. Još ništa konkretno ne mogu reći".

Rekli ste da je zenička Arena samo jedna u nizu dvorana...

"Koncert u zagrebačkoj Areni bit će 17. oktobra. To je sigurno pa vidjet ćemo šta će dalje biti u Hrvatskoj. Tamo je velika potražnja za mnom".

Šta je sa Sarajevom?

"Odradio sam koncert u Sarajevu nakon nove ploče. Ne mogu sada praviti koncerte na konto toga što sam nastradao. Pravim koncerte na konto svojih pjesama i karijere. Znam da sam nastradao, ali nije mi to bitno za karijeru. Bitne su pjesme i pjevanje".

Producent Nedim Srnja ističe za "Avaz" da Halidov koncert u Areni mora biti savršen.

"Tu ne smije biti fule. To je veliki Halidov povratak i sve mora biti savršeno. Orkestar "Autostop" bit će pojačan novim instrumentima. Probe su već počele", tvrdi Srnja te dodaje da će u petak otići u Zenicu na dogovore s direktorom dvorane Arena.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 12th, 2009, 8:20 am 

Tekstovi: 2099
Bas mi cudno da ga niko ne pita "Popije li se sta"???
Jos jedan dokaz kakva je drzava i pravda u njoj. Moglo je vrlo lahko da se dogodi da neko drugi nastrada, necije dijete npr., bas me zanima da li bi ga onda Mehmedic obilazio...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 2nd, 2009, 3:03 pm 

Halid spreman za veliki povratak

Slika

Press konferencija povodom velikog koncerta Halida Bešlića, te premijere spota za pjesmu «Dvadesete» će se održati u četvrtak, 3. septembra 2009. godine sa početkom u 13:00 sati u konferencijskoj sali RSG RADIJA, Ul. Urijan Dedina 7/III. Prisutnim novinarima na press konferenciji će se obratiti Halid Bešlić, režiser spota Damir Mujagić, Harun Mahmutović, direktor Hayat produkcije, te Adnan Osmanagić, direktor RSG RADIJA.

Realizaciju spota za pjesmu «Dvadesete» potpisuje Hayat produkcija, izvršni producent je Nedim Srnja, režiser je Damir Mujagić, dok su akteri u spotu pored Halida Bešlića i njegovog banda, djeca iz naselja Vranduk, te glumica Lana Stanišić. Zahvalnost za realizaciju spota dugujemo FDS-u, Mesnoj industriji Ovako i modnoj kući Granoff, priopćuju iz redakcije glazbenog i revijalnog programa.

Halid Bešlić koncertom prvog dana Bajrama u Areni u Zenici najavljuje veliki povratak na muzičku scenu. Značajan broj poklonika Halida Bešlića je već kupio ulaznice za koncert putem stranice http://www.kupikartu.ba, a od utorka, 01. rujna ulaznice će biti puštene u slobodnu prodaju. Ulaznice će se moći nabaviti u svim poslovnicama Centrotransa, agencijama Sol Azur, Buena Vista i BISS Tours po slijedećim cijenama: 10 KM za parter, 15 KM za tribine i 30 KM VIP. Uz svaku kupljenu ulaznicu organizatori koncerta poklanjaju CD Halida Bešlića «08».

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 3rd, 2009, 5:19 pm 

Novi spot Halida Bešlića za pjesmu "Dvadesete" premijerno je prikazan danas na pjevačevoj pres-konferenciji povodom koncerta u zeničkoj "Areni" zakazanog za prvi dan Ramazanskog bajrama.
Novi video spot Halida Bešlića mozete poglrdati na Sarajevo-x.com portalu.

http://www.sarajevo-x.com/showtime/muzika/clanak/090903107

Nazad na vrh

Naslov: Halid Beslic tesko stradao u saobracajnoj nesreci
TekstNapisano: Septembar 4th, 2009, 1:09 am 

Narod me voli i zbog toga moram pjevati

Slika

Ha­lid Be­šlić ne­pri­ko­sno­ve­na es­tra­dna zvi­jez­da ne sa­mo u BiH, ne­go i u re­gi­onu, uve­li­ko se spre­ma za prvi kon­cert na­kon te­ške sao­braćaj­ne ne­sreće ko­ju je doživio 10. mar­ta.

Nje­gov prvi nas­tup, po­sli­je blis­kog su­sre­ta sa smrću, bit će e se u ze­ničkoj Are­ni prvog da­na Baj­ra­ma.

Pro­mo­ti­vna tur­ne­ja

Kaže da na­kon što se opo­ra­vio, ni­je du­go ra­zmiš­ljao oda­kle će nas­ta­vi­ti ka­ri­je­ru. Ze­ni­cu je iza­brao iz vi­še ra­zlo­ga.

- Ni­sam obu­hva­tio Ze­ni­cu pro­mo­ti­vnom tur­ne­jom pro­šlog al­bu­ma i zbog to­ga sam pla­ni­rao pje­va­ti us­ko­ro u Ze­ni­ci. Međutim, dru­gi ra­zlog je mno­go bi­tni­ji. Ka­da sam bio ne­po­kre­tan u bol­ni­ci i ka­da ni­sam mo­gao ni­šta pro­go­vo­ri­ti Di­no Der­vi­šha­li­do­vić me na­zvao te­le­fo­nom sa svog kon­cer­tu u Ze­ni­ci, a ja sam po­la sa­ta slu­šao skan­di­ra­nje i apla­udi­ra­nje pu­bli­ke.

Ka­ko ste se odjećali u tom tre­nut­ku?

- Su­ze su mi išle na oči, a ni­sam mo­gao ni ri­ječi izus­ti­ti. Ze­ni­ca mi je da­la sna­ge da se izbo­rim sa svim što me je sna­šlo. Ze­nička pu­bli­ka mi je u naj­težim mo­men­ti­ma po­mo­gla i vri­je­me je da joj to vra­tim.

U Are­ni će bit će spe­kta­ku­lar­no. Da li nam možete ot­kri­ti ne­ke de­ta­lje oko or­ga­ni­za­ci­je?

- Ni­sam čo­vjek ko­ji se vo­li po­se­bno pe­tlja­ti oko or­ga­ni­za­ci­je, jer vo­lim da se i sam izne­na­dim. Or­ga­ni­za­ci­ju ra­de pro­vje­re­ni pro­fe­si­onal­ci i ne bri­nem se mno­go. Ipak, po­zna­to je da će bi­ti sve do­maći proi­zvod, da će bi­na bi­ti pu­na bo­san­skih mo­ti­va, a i sce­no­gra­fi­ja će bi­ti ori­gi­nal­na. Mu­zička pra­tnja će mi bi­ti moj bend «Auto stop» čiji su čla­no­vi iz Ka­knja. Obećavam atmo­sfe­ru za pamćenje, a ja svo­ja obećanja uvi­jek ispu­nja­vam.

Spo­ri­ji tem­po

Mno­gi pje­vači na so­lis­tičke kon­cer­te zo­vu ko­le­ge s ko­jim su sni­mi­li du­ete. Da se Vi odlučite za taj ko­rak kon­cert bi tra­jao ne­ko­li­ko da­na?

- Sni­mio sam bez­broj du­eta i ni­je mi žao zbog to­ga. Jer ako će se pje­vači s ko­ji­ma sni­mim pje­smu osjećati do­bro, ni­je mi žao što sam iz­dvo­jio vri­je­me za to. Međutim, činje­ni­ca je da su ne­ki du­eti pos­ta­li le­gen­dar­di po­put du­eta sa Don­nom Ares i Ha­ri­jem Va­re­ša­no­vićem. Čo­vjek sam ko­ji je uvi­jek spre­man za sa­ra­dnju ako je u pi­ta­nju do­bra pje­sma. Što se tiče gos­ti­ju bit će, ih ali vi­djet ćemo još.

Iako ste na­ja­vi­li da ćete uspo­ri­ti s kon­cer­ti­ma na­kon ze­ničke Are­ne spre­ma­te se za Za­gre­bačku?

- Iako to iz­gle­da ta­ko, ni­je mi na­por­no jer sam na­šao tem­po ko­ji mi od­go­va­ra. Kon­cer­ti su sa­da pro­ri­jeđeni i vi­še ra­zmiš­ljam o po­nu­da­ma. Pje­vač sam, na­rod me vo­li i mo­ram pje­va­ti. Ni­sam pje­vač ko­ji može sva­ke go­di­ne pje­va­ti u is­tom gra­du pa mi se ta­ko i na­meće spo­ri­ji tem­po.

E.Ku­rić

"Dva­de­se­te" omi­lje­na pje­sma

Iako iza se­be ima­te mno­go hi­to­va, omi­lje­na pje­sma vam je «Dva­de­se­te» ko­ja se na­la­zi na pol­sje­dnjem al­bu­mu?

- Jes­te. Ni­sam oda­vno za­vo­lio ne­ku pje­smu kao «Dva­de­se­te». Do­pa­da mi se kom­po­zi­ci­ja. I pje­sma «Ja­bla­ne» je ta­kođer iz­vrsna. Mi­slim da imam mno­go to­ga po­nu­di­ti još du­go pu­bli­ci.

http://www.san.ba/index.php?id=8117
(San)

Nazad na vrh

Naslov: Halid Beslic tesko stradao u saobracajnoj nesreci
TekstNapisano: Septembar 7th, 2009, 1:51 pm 

Halid Bešlić: "Bolji čovjek sam sad nego kad sam bio siromašan"

Slika

Legendarni bosanskohercegovački pjevač otkrio je kako smatra da ga je saobraćajnom nesrećom Bog upozorio, ali i kako je sada spreman za nove pobjede.

Uoči koncerta u Zagrebu, koji je zakazan za 23. oktobra u Areni, Halid Bešlić progovorio je za magazin Extra o svom životu.

Pa je tako ispričao kako njegovi roditelji nisu bili presretni što se odlučio baviti muzikom, kako se ne stidi što je pjevao u kafanama kao i da smatra da je sada bolji čovjek nego kada je bio siromašan.

Halid se dotakao i vremena kada je bio rat u Bosni i Hercegovini.

"Kad se rat zahuktavao ja sam baš radio po Njemačkoj. Malo sam se maknuo jer nisam mogao više slušati sve to o ratu. Taman sam se htio vratiti kad se razbuktalo. Morao sam izvući ženu i dijete kad mi je supruga rekla da ona neće doći, rekao sam joj: "Dobro, ti nemoj, ali pošalji mi onda sina. Na kraju je ipak i ona sa njim došla", ispričao je Bešlić.

Pjevač je priznao kako mu je krivo što nema više djece, ali je objasnio kako je to Bog htio. Jer njegova supruga Sejda je dobila tumor nakon čega više nije mogla rađati.

Halid se našalio i kako je to što njegova supruga i sin Dino nakon njegove saobraćajne nesreće nisu mogli živjeti od novinara znak da je on zvijezda.

Nazad na vrh

Naslov: Re: Halid Beslic tesko stradao u saobracajnoj nesreci
TekstNapisano: Septembar 17th, 2009, 3:28 am 

Halid Bešlić: "Poželio sam pjevati"

Slika

Pred veliki koncert u zeničkoj Areni, folk pjevač Halid Bešlić je rekao da je spreman za nastup i da ima dovoljno snage da izdrži tempo koji se od njega očekuje.

"Poželio sam pjevati, ali ne baš puno. Pjevao sam ja u međuvremenu, imam snage i glas me služi. A i pauza od pola godine nije preduga. Da nisam pjevao dvije-tri godine, to bi onda bila druga stvar", rekao je Bešlić.

On je nedavno snimio i novi spot za pjesmu "Dvadesete" sa albuma "8". Izvršni producent je Nedim Srnja, režiser je Damir Mujagić, dok su akteri u spotu, pored Halida Bešlića i njegovog benda, djeca iz naselja Vranduk, te glumica Lana Stanišić. Bešlić je rekao da je zadovoljan urađenim spotom.

"Spot je dobar i sviđa mi se kako je urađen. Vidi se da je rađen sa dušom i dobrom ekipom i rezultat je morao biti odličan", izjavio je Bešlić.

Nešto više od mjesec dana nakon nastupa u zeničkoj, Bešlića očekuje nastup u zagrebačkoj Areni. U hrvatskim medijima pojavila se informacija da će zbog velikog interesovanja publike biti održana dva koncerta.

"U Zagrebu nastupam 23. oktobra. Sigurno je da će biti organizovan jedan koncert, a za taj drugi vam ne mogu ništa tačno reći. Možda i bude, ko zna", rekao je Bešlić.

Na pitanje kada će sarajevska publika moći uživati u njegovom koncertu, Bešlić kaže da novi koncert u Sarajevu ide sa novim albumom koji se, kako je on rekao, radi "usput" i koji bi trebao biti gotov naredne godine.

Prije nešto više od pola godine Bešlić je doživio tešku saobraćajnu nesreću kada je sa svojim vozilom sletio s ceste, pri čemu je zadobio teške povrede lica, te izgubio vid na desno oko.

"Zdravlje je dobro. Još uvijek osjećam posljedice udesa. Ne boli me ništa, samo mi lice i zubi ponekad trnu. Trebaće još pola godine da sve zacijeli, ali biće to dobro", optimističan je pjevač.

Halid Bešlić je nekoliko sati prije razgovora stigao iz Minhena gdje je pjevao na rođendanskoj zabavi nogometaša Ivice Olića, člana Bayerna i hrvatske reprezentacije. Bešlić je bio Olićev rođendanski poklon njegove supruge, a goste rođendanske zabave, među kojima je bio i Sergej Barbarez, zabavljao je na sebi svojstven način. Olić je, navodno, zaplakao kad je Bešlić ušao u salu i počeo pjevati, a rekao je da mu je to najbolji rođendanski poklon koji je dobio.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2009, 3:56 am 

Tekstovi: 10155
A suti da mu je gost i ona beogradska kalastura Seka.E ako mu ona treba onda nek se i on handri.Kada vidjeh reklamu o najavi koncerta zajedno s onom ofajlom rekoh sebi da i njegove cd-ove sklonim jer ni on mi vise nikad biti ono sto je bio.Sada mi je zao sto je opet propjevo jer bih ga se bar sjeco ko insana.Ovako znam da ce uskoro moci da se gleda i na Pinku(garant)sa Borom Drljacom,Radisom Urosevicem,Ilicem i Erom Ojdanicem.Pa ko zna mozda ga i Dodik poslije ovoga angazuje u svojoj predizbornoj kampanji.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2009, 7:23 pm 

Halid Bešlić održao veliki koncert u Areni -VIDEO-

Slika

Prvi veliki povratnički koncert Halid Bešlić je održao sinoć na prvi dan Bajrama u prepunoj zeničkoj Areni. Bio je to prvi veliki koncert bosanskohercegovačke zvijezde narodne muzike nakon nesreće koju je doživio 10. marta i u kojoj je bio teško povrijeđen.

U zeničkoj Areni je prema prvim procjenama bilo 8.000 obožavatelja koji su pored Bešlića, na pozornici dočekali i njegove goste Kemala Montena, Ziju Valentina, Armina Muzaferiju i Ibrahima Jukana.

Koncert, koji je Halid otvorio pjesmom "Dvadesete", trajao nešto više od dva i pol sata.

VIDEO - http://www.youtube.com/watch?v=kO8ItFJbdjQ

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 26th, 2010, 7:23 pm 

Halid Bešlić: "Nakon koncerta na Koševu odlazim sa scene"

Slika

Navjeća muzička zvijezda Bosne i Hercegovine, ali i regije, Halid Bešlić već neko vrijeme nastupa samo jednom mjesečno. Naime, kako kaže, nema više ni snage ni zdravlja za više koncerata.

Otkriva da odbija razne poslovne ponude koje mu nude sa svih strana, učestvuje samo na provjerenim humanitarnim akcijama, u javnosti se samo ako mora pojavljuje, a u miru sprema nove pjesme.

"Mnogi ne vjeruju da sam stvarno isrcpljen. Dešava mi se da mi menadžeri stalno govore: "Hajde, Halide, ovamo pjevaj traže te, pjevaj i tamo te žele". Stalno im govorim nisam dobrog zdravlja, ali niko mi ne vjeruje. Navikli su da pjevam ma kakvog raspoloženja bio. Promijenio sam se, jer ne mogu više izdržati takav tempo. Ne mogu više od jednom mjesečno pjevati. Čak sam počeo odbijati i duete jer nemam vremena snimati pjesme koje neće dobro proći. Samo zvijezde razumiju da je za duet potrebna dobra pjesma. Mladi pjevaci žele sa mnom pjevati, jer žele svoju karijeru podići na veći nivo, ali ne razumiju da moraju imati dobru pjesmu", kaže Bešlić za San, te dodaje da i pored zavidne dugogodišnje karijere ima jednu neostvarenu želju.

"Koševo je moja velika želja. Adrenalim mi diže jedino želja da zapjevam na ovom stadionu. Nakon što ispunim i tu želju, polako ću se povući sa estrade", govori od dodajući da će koncert na Koševu najvjerovatnije održati nakon promocije novog albuma na kojem već radi.

"Iako nisam ograničen vremenom, mislim da će se nove pjesme na tržištu pojaviti krajem ove ili početkom sljedeće godine".

Na pitanje da li sada bolje čuva nove pjesme u odnosu na prošli CD koji je prije samog objavljivanja pušten na internet, on odgovara:

"Mislim da je moj sin Dino bio nepažljiv po pitanju tih pjesama. Međutim, sada se bolje čuvaju nove pjesme i od Dine i od drugih. Čak su neke i u sefu, ha, ha,ha. Obraćam pažnju na to gdje ih preslušavam i kome o njima govorim. Opekao sam se i album mi je propao zbog sitnica. Sada sam mnogo obazriviji".

Iako je jedan od pjevača koji ima najveći tiraž, Bešlić je nezadovoljan bh. diskografijom.

"Nije sve kako se čini. Nisu moji albumi nenormalno tiražni. Moj najtiražniji CD se prodao u 100.000 primjeraka. To nije ni petina tiraža koji sam imao prije rata. Niko više ne kupuje albume i s tim sam se pomirio, jer su pirati uzeli maha".

Već neko vrijeme se špekuliše da će promijeniti izdavačku kuću, te da će svoje povjerenje pokloniti "Grandu" iz Srbije

"To nije tačno! Istina je da me Saša Popović vrbuje da nastupam u onim njihovim emisijama i to će se možda dogodit, ali album za "Grand" neću objavito. Imamo mi domaće izdavačke kuće koje su jednako dobre kao i "Grand".

"Sada više volim da meni pjevaju. Preživio sam svašta posljednjih mjeseci i nekada sam neraspoložem, jer i sada osjećam tegobe zbog saobraćajne nesreće. Nisam prestao voljeti pjesmu, ali više ne volimi kafane, brzinu tog života i vožnju. Više ne vozim automobil. Mene voze. Mnogo toga mi se izdešavalo prošle godine. Svjestan sam da me narod voli, ali i da se polako trebam opraštati od naroda".

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 40 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: