www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 14th, 2021, 7:31 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 1156 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: IZDVAJAMO IZ BH. STAMPE
TekstNapisano: Novembar 28th, 2013, 10:04 pm 

Tekstovi: 4128
Aaaa, mater him njihovu, bas su bezobrazni...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 28th, 2013, 10:11 pm 

Tekstovi: 10155
Ma ne mora Zele plaho objasnjavati jer dovoljno je na ovoj stranici ispisao redova da vise svako zna kad,gdje i u koji vakat se je najbolje osjecao.Zalim ali ne mastam jer vise nikada i nigdje ga nece biti.
Ode insan preko sindikata na more,na rate,pun pansion 10 dana,a dole merkelovaca bukadar.Haj na hladnu pivu kad ti god prahne,neko sladoled a neko kolu iz Hadzica.Kad se ispljacka skocka se pa na muziku,onu uz koju voli da aksamluci pa i ako nije neko od ahbaba s njim (a kada krenu s njima u gepeku i pleta domace) nije problem jer uvijek nadze srodnu dusu sa kojom ce uzivati.I tako tih deset dana naprduje kako da mu sto bolje bude a oni sa devizama ni blizu toga a sve snimaju.Reklo bi se da se pitaju-Sta to ne valja u Yu i sistemu kada ovo sto vodim nije ono sto slusam?- jer da coravi nisu to se vidi.Jedva docekaju ako imaju sa kim od nasih da popricaju i ono sto sam ja cuo bila su samo pohvale i odusevljenje.Jos kad cuje kako je zdrasveno ili koliko imas placenog odmora zavrti mu se u glavi.Kada na kraju cuje da svako ima sansu da dzaba dobije stan primanja i ne pominje a i ne zanima ga.Vidi da je dovoljno.
Oni koji su uzivali u stednji i skupljanju ,cudno,ali bili su najveci kriticari u to vrijema a jos kada se zarati i kad vise ne bi ni glavnice a kamo li kamate pobjesnise.Ne daj Boze na njih naici i sjesti u drustvu.
Za kraj jedna kratka prica,poslijeratna.
Pocelo se pricati o povratku izbjeglica a narod pomislio da ce to ici kao u titino doba.Tako jednog dana kad ova tema bi aktuelna sretnem se sa Suadom Mrgodom a kada se dotaknusmo te tema ona ce"Nek se vrate sto su imali dvije-tri kuce i stan.Valjda him je nesto citavo ostalo.Ja Boga mi necu." na sto se do srca ismijasmo.
Jos uvijek i ovako daleko slusam price o tim sto su imali svasta nesto kao oni sto pricase po Sarajevu a na koje Suada pomisli.Ne mogu a da se na zapitam pa ko to imade razloga da to sve pokvari?Da li oni devizni ili ovi Suadini?

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 29th, 2013, 12:34 pm 

Tekstovi: 13163
Ja samo znam i to je nepobitna činjenica. Da nije bilo Tita ne bi bilo ni Bosne a Boga mi ni nas u njoj. On je u toku II sv. rata prepoznao hrvatski i srpski nacionalizam i pretenzije na Bosnu i to presjeko sa Karedeljem. Mislili smo jednom zauvijek ali dođe i 92 i vukovi izađoše iz janjećih koža.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 9:14 am 

http://www.klix.ba/vijesti/bih/u-kijevu ... /140219001

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 11:22 am 
Site Admin

Tekstovi: 5885
U Ukraini svaki dan po 50000 demonstranata, jebenije nego ovdje 1000 puta pa ljudi nisu palili svoje

Ko li ovo napisa prije dva-tri dana :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 12:10 pm 

Nije ništa smiješno već žalosno. Ljudi počeli da pale kad je rat počeo. A ovo je rat kao što vidiš protiv režima kakav je u Sjevernoj Koreji. Daleko smo mi od ovog u svakom pogledu. Tamo proteste vodi Kličko koji se odrekao njemačkog državljanstva i svih privilegija. Čovjek milioner a može poginuti svake minute. Ali stao uz narod. Ima li kod nas neko takav il u Bosni il u Hercegovini il u dijaspori. Ima al u kurcu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 2:30 pm 
Site Admin

A ne mogu da trazim,ja sam napisao nesto - bolje je da lete cigle i baklje nego glave.A vi ste,i ti,naletili na jos jednu ublehasku podvalu politickih lopova,proglasili ste opravdane dempnstracije izazvane gnjevom obespravljenog i siromasnog naroda - huliganstvom,i,uspjeli ste.Vise je degutantno citati komentare na drustvenim mrezama,a narocito u vrijeme rada,vjerovatno i placene...Jedino sto je u svemu dobro - a to je - da nas narod nije blecak,a malo je falilo da posumnjam.Trenutno je gnjev primiren i sad - opet po starom,jedni svaljuju na druge,ubiru se politicki poeni,glasacka baza je za DA SE NE TALASA i tako u krug.Ali siguran sam nece dugo,mozda cak i prije.
I nisam stavio onaj smajl sto se smije zbog desavanja u Ukrajini,nemoj da mi podvaljujes,nego sam se nasmijao sto si u tri dana dijametralno promijenio stav,pa sve ostalo sto si napisao je opet - smijesno.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 3:52 pm 

Ma zaboli me za Ukrajinu koja je slala dobrovoljce da rokaju po nama i svejedno ko pobjedi odnos prema nama ce biti isti.I u nas narod ima oruzje i nase vlasti bi to trebale ozbiljno uzeti u obzir kada donose neke odluke i ne naprave glupost kao njihove.Uostalom ovo me podsjeca na onu scenu iz filma kada se borac u sred naseg belaja iscudzava na ono sta se desava u Ruandi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 9:30 pm 
Site Admin

Sele je napisao:
A ne mogu da trazim,ja sam napisao nesto - bolje je da lete cigle i baklje nego glave.A vi ste,i ti,naletili na jos jednu ublehasku podvalu politickih lopova,proglasili ste opravdane dempnstracije izazvane gnjevom obespravljenog i siromasnog naroda - huliganstvom,i,uspjeli ste.Vise je degutantno citati komentare na drustvenim mrezama,a narocito u vrijeme rada,vjerovatno i placene...Jedino sto je u svemu dobro - a to je - da nas narod nije blecak,a malo je falilo da posumnjam.Trenutno je gnjev primiren i sad - opet po starom,jedni svaljuju na druge,ubiru se politicki poeni,glasacka baza je za DA SE NE TALASA i tako u krug.Ali siguran sam nece dugo,mozda cak i prije.
I nisam stavio onaj smajl sto se smije zbog desavanja u Ukrajini,nemoj da mi podvaljujes,nego sam se nasmijao sto si u tri dana dijametralno promijenio stav,pa sve ostalo sto si napisao je opet - smijesno.

Evo,ponavljam svoj post.Mozfa je nekim promaklo.Ako sam koga podjebavao.odmah ga brisem.Moze?

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 20th, 2014, 3:53 am 

Ma i da si podjebavo zar to ne ide kad se s ahbabima prica?Koliko se sjecam niko se nije ljutio na jarane ni kad mu se u nekoj diskusiji kaze maconja,haklamasu,bilmeze ili sta slicno a u ovom sto si ti napisao ne vidim nista da bi se ti "pravdao".

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 23rd, 2014, 5:48 pm 

Tekstovi: 4128
Tako je Zele, u pravu si Sele :up:
Davno, puno davno sam rek'o, u BiH je dobro SAMO lopovima, 99,5%.
Ko misli drugacije "ima razlog"...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 3rd, 2014, 12:55 pm 

ENTITET MASOVNIH GROBNICA
Gojer: RS ne bi trebala služiti na čast niti jednom Srbinu

http://www.vijesti.ba/vijesti/bih/20038 ... rbinu.html

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 1156 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 93, 94, 95, 96, 97  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 4 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: