www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 12:52 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 140 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Bolest-i
TekstNapisano: Februar 28th, 2009, 3:19 pm 

Tekstovi: 4128
Cuo sa da je Ibrahim Kazic-Braco u bolnici i da je u teskom stanju. Ta vijest me dosta iznenadila. Ne mogu da vjerujem. Zar da se to dogodi mom Braci. Ja znam da to Braco nije "zasluzio". Vazda je bio momcina ipo. Uvijek nasmijan. Uvijek spreman za dobru zajebanciju. Uvijek za raju i sa rajom. Borac, prije rata, u ratu, poslije rata, a znam da ce i ovu bitku dobiti, uz Allahovu pomoc. Jer moj BURAZ ne zna drugacije.
Nedaj se BURAZ. Uz Tebe sam i ja, kao sto sam uz svog Alema, Senada. Uz tebe je tvoja porodica, familija, tvoja raja, tvoja carsija.
Puno selama TEBI, tvojoj Mersi, tvojoj djeci i svima ko je uz tebe.
TVOJ BRAT KERIM, sa porodicom.

Nazad na vrh

Naslov: Re: Bolest-i
TekstNapisano: Februar 28th, 2009, 4:05 pm 

Tekstovi: 10155
I ja se iznenadih na ovu vijest.Vijerujem da ce se sve hairli zavrsiti i da cu opet insalah sa njim promuhabetiti.Braco je insan kakve je samo Rogatica mogla imati i siguran sam da ce i ovo savladati.Budi mi zdravo i dobro moj Braco.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 28th, 2009, 4:43 pm 

Tekstovi: 13163
Kad sam prelazio pistu 10.05.1993.god. došao sam kod Cobera u Dobrinju. On mi pomogao da pređem. Prvu noć umproforci me tri puta fatali. Sutradan mi Braco našao kolegu koji je prenosio municiju iz Butmira u Sarajevo. Momak ponio moj pun ranac, ja njegov prazan. Još je glumio "zeca" da njega ganjaju a ja da prođem. Prošo sam hairli a i onaj momak im uteko i došao u Butmir za pola sata. Tu noć na pisti je ubijeno 10 ljudi, civila koji su išli po hranu da prehrane gladnu djecu.
Braco je bio borac, pobijediće i u ovoj borbi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 1st, 2009, 11:56 am 

Tekstovi: 273
Ovo je prva tuzna vijest u vezi Cobera kako znam za njega.
Znamo se rodjenja,kad su nekad igrale malesije Kruscice i Tekije, skolskih dana, prvih popusenih cigara, prica o Nedzibhanumi i Emki, planinarenju, Sarajevu i Zelji, pricanju viceva ...
Skoro sve nove viceve tadasnjeg vremena cuo sam od njega, uvijek nasmijan, uvijek raspolozen.
Braco se jedini u Rogatici desnom rukom ceskao po lijevoj strani glave, i obratno, BRAT od naseg Suhog po mlijeku.
Moj dobar prijatelj.

Zelim ti brz i sretan oporavak, Vidjecemo se

Skrmz sa porodicom

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 1st, 2009, 3:49 pm 

Sinoc u Sarajevo doputovao je Meho, i odmah stupio u vezu sa Dr. Hirosem. Zdrastveno stanje naseg Brace je veoma tesko. Prije dva dana izasao je iz kome, i skinut je sa aparata. Sinoc je uspio razgovarati sa Mehom 10-tak min, ali danas Mehi nisu dozvolili da obavi posjetu. Meho ga vidio u krevetu dok su ga vukli na neko snimanje.
Razgovarao je i sa Dr. Benom, Koji mu je rekao da je Braco u veoma teskom stanju, i da cine sve kako bi iole popravili to stanje. Naime nalazi su jako losi i pored operacije koju su uradili. Veceras bi trebalo da se vidi sa dr. Hirosem i da jos jednom porazgovaraju o svemu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 3rd, 2009, 7:15 am 

Tekstovi: 150
Neka mu dragi Allah da snage da preboli bolest i puno sellama od Keve ko bude isao.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 9th, 2009, 2:52 am 

Kako sam saznao iz razgovora sa onim u Bosni stanje naseg Brace se izuzetno popravilo i izgleda da je dobio ovu bitku.
Fala Bogu a i ljudima koji nam ga ostavise.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 9th, 2009, 3:23 pm 

Prije deset minuta sam razgovarao sa Mersom, Bracinom zenom. Kaze da se Braco sada osjeca bolje i da je poceo da jede, za sada kasastu hranu. U svakom slucaju, ide na bolje, fala dragom Allahu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 9th, 2009, 10:17 pm 

Tekstovi: 251
drago mi je chuti da se Braco oporavlja...

plava adidas majica, preveliki ranac na ledjima, gojzerice - i pravac planina, je slika koja dodje kad se Braco pomene

usput, cini mi se juche vidjoh da je doktori Mustafi Hiroshu (koji je pomogao mnogim Rogaticanima) umro otac...

shto ti je zhivot...

Nazad na vrh

Naslov: Re: Savjeti
TekstNapisano: Decembar 4th, 2009, 6:04 pm 

Tekstovi: 294
Neznam gdje da ovu vijest postavim pa bih zamolio Shanu da on to ucini.

Danas sam dobio vijest da je Kemo imao tezak srcani udar. Juce su mu odmah uradili katalizaciju i danas je nesto bolje.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 4th, 2009, 11:00 pm 

Vjerujem i nadam se da ce Kemo biti OK.
Ovom prilikom zelim mu uputiti mnogo pozdrava i dobrih zelja za ozdravljenje.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 5th, 2009, 2:25 am 

Kad je prezivio rat prezivice i taj udar.Naravno da je ovo mala sala jer i ja sam zabrinut za njegovo zdravlje radi tog udara.Najiskrenije mu zelim brz oporavak a ja ipak vjerujem da ce nas Kemo biti ko i prije.Volio bih da nam neko ko je u kontaktu s njim javlja o toku njegovog oporavka.Usput neka ga i pozdravi da jedva cekamo da ponovo muhabetimo.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 140 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: