www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Septembar 26th, 2018, 7:20 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Riznica savjeta-Izreke-Pouke
TekstNapisano: Maj 23rd, 2013, 1:12 am 

Tekstovi: 10000
Ma nek si se ti javio pa makar i kao tvoji rodjaci. :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 23rd, 2013, 5:07 pm 

Tekstovi: 959
Ma pusti rođake,njima njihovo ,meni moje...a i ovo je tvoje koliko i moje,nije zajebancija..lijepo je znati i pokušati se prilagoditi,a rođaci...duga priča,ja sam za njih ćafir kao i svi moji prijatelji na ovoj stranici,al opet imaju pravo na svoje mišljenje ,jer ja zastupam ideju da svako ima slobodu govora,da kaže šta misli,pa makar i dvosmisleno,al da nevrjeđa drugog i ponižava i pokazuje svoju veličinu samo zato što je zahvatio malo para,pa eto ko on neko..pare se potroše a sve od mode se svede na bijeli ćefin...ko je pametan shvatiće..

P.S.oni sve čitaju ovo,pa će opet ići mojem babi na RAMAZAN kad moji poste,da se žale i govore kakav sam ja ,vakav ,nakav i kvare im post na 40 stepeni vrućine..eto toliko ,pa skontaj valjali to..
mene nije briga jer ja nikog nisam otjerao,niti ružnu rijeć napisao i rekao a kamo li ponizio i uvrjedio,radi nećeg,jer oni imaju BORDupravitelja na stranici,pa eto oni ne odlučuju o svemu...
P.S.dala nana dinar da uđe u igru ,pa sada daje dva da izađe narodna poslovica ;) ;)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 24th, 2013, 12:19 am 

Tekstovi: 10000
Ja se samo malo nasalih jer te ne bi par dana.Nadam se tamo ces nesta napisati o onim sto mislis da su najbolji kad ono ovdje i bas me iznenadi jer nije ti u adetu ovdje pisati.
Kad sam vec "zadrobio" evo da i kazem koju o ovom i sta ja mislim.
Ovo sto nas ucestvuje u radu davno smo sazreli i nacisto smo sami sa sobom ko smo i sta smo i ne vidim razlog da nesto o ovoj temi prenosim iz knjiga ili onoga sto se moze naci na ovoj spravi.Nazalos nema nam mladih clanova i to onih koji se jos kale i koji bas nisu sigurni na koju bi stranu da bih pokusao da ih usmjerim putem koji smatram ispravnim.To je razlog sto haman nikad ne rovim po sehari da sta izvucem a da oni ne znaju.Necu da pominjem nikoga a ono sa rodzacima je samo sala
i nista drugo jer na ovoj temi to nikada ne bih uradio.Od onih sam koji postuje i svakome daje pravo kojim putem hodi a krenem samo sa onim za koje mislim da su vrijedni da him budem drustvo.Ne moraju biti ni iste vjere niti uopste vjernici jer znam mnoge takve koji hode cistijim putem od mnogih koji se bucaju i kriju iza vjere.Svoje sam uvjek postovao,cuvao i branio kad bi ko napao a nikada nikome nisam nametao.Ti si moj dobri komso mladza raja i sretan si jer ne znas mnoge kakvi su i sta su prije bili a za sebe cu ti reci da sam ovo sto sam citav zivot i da pamtim kada je u Rogatici za Bajram namazu dzamiji bilo samo po 3 safa od koji su 80% bili oni stariji od 65.I prije dolaska demokratije nikada nisam na te dane radi a nikad mi niko nije ni osporio da budem opravdano odsutan sa posla.Ja sam ovome dozvan od kada pamtim sto od onoga iz kuce a sto od Redzep efendije rahmetli.
Da plaho ne duljim mislim da su svi shvatili ono sto sam napisao a i salu koju sam napravio jer ona je i na moj racun a ne samo tvoj ili nekog drugog.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 24th, 2013, 5:51 am 

Tekstovi: 959
Ma znam ja moj komšo da je šala,nisam ni posumnjao,al kada čujem ono rođaci namah se naježim,jer se tačno uklapam u tu priću od tri safa od kojih su 80% bili đuturumi i od 70 g..pamtim ja kada su me vodili na mevlud,a ja dobio francuzicu i stavih je na glavu..kada sam izašao iz džamije upirali su prstom u mene i smijali se mnogi,smiješno im bilo....a ja dijete sam bio...A sad su mnogi od njih otkrili toplu vodu,pa meni vaze..vrlo sam zaguljen po ljudskom pravu,gdje će ko i koga će slijediti,to je osnovno pravo na slobodu i treba ljude pustiti,kao što si rekao ,ja odavno znam svoje,ko sam i sta sam..tako i ja...neko dođe tobe
prije ili kasnije,pa kada god dođe nije zakasnio...

.Ti si moj dobri komso mladza raja i sretan si jer ne znas mnoge kakvi su i sta su prije bili a za sebe cu ti reci da sam ovo sto sam citav zivot i da pamtim kada je u Rogatici za Bajram namazu dzamiji bilo samo po 3 safa od koji su 80% bili oni stariji od 65.I prije dolaska demokratije nikada nisam na te dane radi a nikad mi niko nije ni osporio da budem opravdano odsutan sa posla.Ja sam ovome dozvan od kada pamtim sto od onoga iz kuce a sto od Redzep efendije rahmetli.
Da plaho ne duljim mislim da su svi shvatili ono sto sam napisao a i salu koju sam napravio jer ona je i na moj racun a ne samo tvoj ili nekog drugog...ovaj mi se citat sviđa i u pravu 1000 % ;) ;) ;)

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: