www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 18th, 2021, 1:44 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor Poruka
 Naslov: Re: Fikret Abdic - intervju za Face - vasa misljenja
TekstNapisano: August 20th, 2012, 8:01 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Samo komentar na prvu recenicu;Babo nije dosao u Krajinu,on je tu rodjen i ucinio je sve da od krajinskog seljaka,koji je sjedio kraj izlokanog puta i u fesu prodavao saku gnjilih krusaka,napravi poljoprivrednog proizvodjaca,bogatog i ovisnog o svom trudu...e,ako je to bilo djelo srpskih spijunskih sluzbi koje su od Krajine napravile evropskog proizvodjaca hrane od kojeg su se gace tresle i "Podravci" i "Gavrilovicu!... od mene im je ioprosteno.Bio sam svjedok i znam sta pricam;Babin Agrokomerc" je proizvodio sve,od sokova,prasaka za pecivo,kestem pirea,konzervi,keksova i cokloda,mesnih preradjevina od piletine i puretine,sanitetskog materijala,zastitne odjece,kiselih krastavaca,brasna,bombona...i uz to bio pouzdan snabdjevac NATO pakta i sirom Evrope gdje je otpremao prizvode sa preko sedamsto kamiona - hladnjaca.E neka se neko danas raskoraci i napravi tako nesto...i donio je pobjedu Dedi i njegovoj pljackaskoj kamarili,i,naravno trebalo ga je oblatiti,a kud ces lakse nego nazvati ga srpskim spijunom koji je "prevario" miliion i po bosanaca i hercegovaca.
na prvim slobodnim izborima.Ali,politika je ucinila svoje,kako sam vec rekao,a otom,mi danasnji sudionici drilovani raznim "avazima" i ne mozemo drukcije misliti.Vrijeme ce pokazati,umjesto Babe imamo nove babe koji ni za vitre ne daju...

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 21st, 2012, 2:40 am 

Tekstovi: 10155
O krajini,Agrokomercu,spijunazi pa i politici da uopste ne diskutujem rat mu nikad ne mogu halaliti niti zaboraviti.Okrenuo je brata protiv brata,sklapao savez sa najvecim dusmanima pa i da je najveci svjetski strucnjak nama ne treba.Licno bih volio gladovati i crkavati nego njegovom zaslugom jesti ili sta slicno.
Neka se nosi u macku piterinu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2012, 4:07 pm 

Tekstovi: 10155
http://www.youtube.com/watch?v=JCPm0vbn ... _embedded#!
Imal normalnih u Bosni? :headbang: :headbang:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2012, 4:39 pm 

Tekstovi: 13163
Ima, nagdje tenegdje, u Kraini ko da nema :emo: !!!

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: