www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 18th, 2021, 1:05 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Fikret Abdic - intervju za Face - vasa misljenja
TekstNapisano: August 9th, 2012, 6:56 pm 

Tekstovi: 3
Sve ono sto bi ja mozda rekao, nije bitno, tek nakon vasih komentara mogao bi da se ukljucim u diskusiju, pa izvolite, ako vas ne mrzi...

http://www.youtube.com/watch?v=xhPAGK9WBUo

Nazad na vrh

Naslov: Re: Fikret Abdic - intervju za Face - vasa misljenja
TekstNapisano: August 9th, 2012, 7:50 pm 

Tekstovi: 13163
Pa evo da kažem i ja nešto. Fikret Avdić jako dobro priča. Elokventan je, pametan i ima dosta "dobrih" osobina. Ali uostalom, takvi su svi vrhunski špijuni.
Čovjek koji je pripadnike svog naroda ubijao po logorima, koji je doveden od KOS-a da napravi državni udar a kasnije se pridružio agresoru u razbijanju države BiH, zaslužuje samo prezir.
Pravosnažno osuđen u Hravatskoj, prije rata robijao u Bosni zbog kriminala a i sad ga čekaju neki sudski postupci...
Šta reći, nego kriminalac zločinačke naravi.
Ali da zna srati mora mu se priznati.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 10th, 2012, 4:23 am 

Tekstovi: 10155
Da bih rekao sve sto mislim trebalo bi mi bar 5 dana pisanja ali najkrace sto mogu reci je ovo.
Sto se tice njegove odbrane nista mu ne vjerujem a sto se tice optuzbi sve mu vjerujem.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 10th, 2012, 1:41 pm 

Otvoreno pismo Senadu Hadžifejzoviću iz Krajine
Četvrtak, 09 Kolovoz 2012 18:02
Znaš Senade, ja sam iz krajine, kako Vi to gore zovete. Imao sam babu Senada, poginuo je, poginuo je braneći ovaj naš narod, našu krajinu, bihaćki okrug, Bosnu i Hercegovinu. Ja sam ponosan na njega. Preživio je i logore, svi su naši ovdje, čak i žene, svi koji nisu htjeli biti protiv svoje države. Znaš, bježali smo iz svojih kuća, bili izbjeglice, čekali smo da naši očevi koji su ginuli, oslobode naše domove da bi se mi mogli vratiti. Znaš li da, u ovom mjesecu, obilježavamo sjećanje na te dane, da stojimo ispred stotine šehidskih spomenika diljem krajine, nijemo gledajući na veliki broj tih imena, tih ljudskih života, isklesanih na tom kamenu. Znaš li bolan da ja koji sada imam dvadeset i neku, nimalo nisam jak, kao što izgledam, dok stojim tu ispred tog spomenika, gledajući na uklesano ime svog babe. Gledajući kako se moja mama trudi biti jaka, zbog mene. Znaš li, da nam sve ovo nisu Srbi priredili! Znaš li, zašto ti uopće pišem…
Znaš li i da, u ovom mjesecu mi u Krajini od Bužima, Cazina, Sanskog Mosta, Bihaća, … obilježavamo kroz razne manifestacije, sjećanje na svoje očeve, sinove, unuke, majke, sestre, sjećanje na oslobađanje svojih domova, sjećanje na bol, sjećanje na vrijeme kada je brat pucao na brata, sjećanje na vrijeme iz kojeg je izišlo nekoliko hiljada jetima, sjećanje da je Krajina natopljena krvlju životima na hiljade naših ako Bog da šehida. Znaš li Senade, da Bužim ovih dana obilježava godišnjicu pogibije rahmetli Izeta Nanića. Znaš li čovječe ko je to, jesi li svjestan koliko to nama znači.

Ja duboko vjerujem da znaš.

Pa ako znaš, i ako si već odlučio dirati u rane krajine, dati nešto medijskog prostora nama „sa kraja“, što Vi gore rijetko ili nikako radite, zašto si odabrao njega? Pa nađi u historiji emitiranja televizijskog programa u Bosni i Hercegovini, da smo mi ovamo dobili preko dva sata medijskog prostora. Nismo! Nismo trebali ni sada! Ako znaš sve ovo, zašto nisi, u ovom mjesecu napravio emisiju o Izetu Naniću, o Atifu Dudakoviću, ali ne, ti si dopustao da tvoj gost spominje ime našeg Atifa kao zločinca. Zašto bolan u ovo vrijeme dovede Fikreta? Zašto si mu dopustio da se pere pred našim očima, dopušta ti hvalospjeve o Agrokomercu, a ne upita za logore u Agrokomercu. Napravi ti od njega heroja Senade.

Senade, i dalje duboko vjerujemo da si veliki patriota, ali ovo ti nije trebalo!

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 10th, 2012, 2:41 pm 

Ne slazem se s tim da je od njega(zlocinca Avdica)napravio heroja jer to je,najednostavnije receno,nemoguce.Osim onoga sta narod misli o njemu cak je i presuda tu i tu je prici o tome ko je on kraj.
Sto se tice samog intervjua mislim da Senad zna sta radi.U Bosni pominjati i kriviti SDA i njeno vodstvo a narocito kad je rat u pitanju(jer oni su Boze Dragi spasioci)i
kako drugacije nego ovako narodu poceti iznositi sve price.
Radi podsjecanja koliko je SDA pomogao u odbrani naroda,a time i nase rogaticane,odgovoricu pitanjem.Sjecate li se moji rogaticani gdje bi SDA Rogatice sa naoruzanjem i ljustvom kada krenu napad na Gracanicu,Holuc,Tekiju,Rudo i koga narod imade da ga brani???

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 11th, 2012, 6:43 am 

Tekstovi: 256
Evo da jedan Krajišnik prozbori koju o tom govnetu (halalite na izrazu).
Radi se o hulji koja u sebi nema ništa ni vjersko ni nacionalno, posjeduje samo švercersku dimenziju.
Kao takav je bio idealan za velikosrpsku agresiju na našu državu i narod.
Taj Murted (otpadnik) je po nalogu Miloševića formirao paravajnu formaciju koju je okrenuo protiv naroda iz kojeg je ponikao.
Kad je vidio da ne može ništa sam protiv gazija 5.Korpusa A BIH tad je pozvao Arkana, Legiju i sve moguće četnike te u sadejstvu sa njima pokušao slomiti 5. Korpus i ponosne Krajiške gazije.

Ovdje svakako treba imati razumjevanja za neke građane Velike Kladuše koji su se jednog jutra probudili i osvanuli u tzv AP ZB te im data neka nova znakovlja i novi vojni raspored.
Svakako da prosječni čovjek gleda kako da bude u svojoj kući da sačuva imovinu a usput se nadajući da će to kratko trajati.
Danas imamo primjera gdje se bivši pripadnici tih paravojnih formacija otvoreno distanciraju od te politike pravdajući se da u tom momentu nisu imali izbora.
Ali isto tako i dan-danas imamo i dalje murteda koji kroz abdićevu stranku DNZ etabliraju te ideje i pokušavaju amnestirai govno od odgovornosti.
Takva govna se i dalje nacionalno izjašnjavaju kao Muslimani jer ne prihvataju našu historijski utemeljenju nacionalnu odrednicu Bošnjak.
Međutim, takva govna iako se nacionalno izjašnjavaju Muslimanima, uopće ne žive islamski.
Radi se uglavnom bivšim komunjarama sa ispra(z)nim mozgovima a u dobrom djelu i licima iz mješanih brakova.
Zanimljivo je da u Kladuši možete naći dosta Dragana, Igora i Dalibora koji se eto nacionalno opredjulju kao Muslimani.
Jednom riječju obična govna. (Halalite na izrazu, ponijelo me).
I još da dodam:
Budite sigurni da Fikler Abdić nikad neće kročiti na krajiško odnosno BOSANSKO-HERCEGOVAČKO tlo!!!

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 11th, 2012, 11:36 am 

Uvjek sam govorio a i sada cu reci da je Dudakovic jedini kog mogu osloviti i nazvati Generalom i samim tim njegovim(i mojim)protivnicima je tako odredzeno mjesto.Vodzama tih protivnika samo odredio Dzehenem moje duse pa tako i tom govnetu koji eto jos sanja i pokusava nesto sa BiH.Ne znam kuda se krece i od koga(kako on u ovoj prici kaze)ima podsku ali znam da ga samo ludi,glupi i ljudski otpad moze podrzavati.
Sto se tice Senada,pa i nije pogrijesio.Trebalo je ovo jer ljut je zbog gubitka,presude,odbacivanja pa poneku i izleti sto dobro dodze.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 11th, 2012, 9:22 pm 

Klasičan primjer profitera lopova i ratnog i mirnodopskog. Kad dođe u Bosnu čeka ga još par optužbi i najvjerovatnije haps do kraja života. Ovo što sad radi po Hrvatskoj jedna je od njegovih poslednjih ubleha u životu.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 12th, 2012, 5:03 am 

Tekstovi: 256
Odluka Senada Hadžifejzovića da u ovom momentu intervjuiše baš Fikreta Abdića je također bila motivirana komercijalnim ciljevima. Na taj način je istaknuo jednu sličnu osobinu koju ima i sam Abdić. ROBOVANJE NOVCU i makijavelistički rezon da cilj opravdava sredstvo.

Da je bio patriotski motiviran onda bi ovih dana napravio kvalitetan dokumenatrni film o istinskom gaziji i bh patrioti koji je ponikao iz Krajine.
Upravo ovih dana traje manifestacija "SLOBODARSKI DANI VITEŠKOG GRADA BUŽIMA" gdje se svi sjećamo našeg rahmetli generala IZETA NANIĆA.

http://krajina.ba/66618/izet-nanic-veli ... iteske-br/

Izet Nanić, Mehmed Alagić, Mirsad Crnkić, Atif Dudaković su bosančine kojima treba ukazivati pažnju te stalno ukazivati na njihov doprinos opstanku države BiH i bošnjačkog naroda.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 19th, 2012, 7:50 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Bio sam odsutan duze,a i stranica nije fercerala,,,na ovu temu mogu samo postaviti pitanje:Kako je Krajina izgledala prije Fikreta,kako za vrijeme njegovpg "mandata",i da li je Krajina ista kao sto je nekad bila,siromasna,utucena i bijedna,kakva vise ne zeli niti MOZE biti,a sve ostalo je politika(u nasim uslovima sranje,podjebavanje,muljanje i sl.).I jos jedno kratko pitanje:da li ima,bar na vidiku,politicar koji moze dobiti milion i po bosnjackih i bosanskohercegovackih glasova ako vec Zeljko Komsic ulazi u legendu sa 33o.ooo,a Sin predstavlja Bosnjake sa 15o.ooo
Prica o Babi danas je stoga deplasirana.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 20th, 2012, 12:42 am 

Jah,nije te bilo.Uzivo si,hodo,sijelio i jos se zaliz?????A sto tice cifre od 1 500 000 ima politicara koji su to skupili ali u $$$$$$$$$.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 20th, 2012, 12:55 pm 

Pa zna se na koji je način babo i došo u Krainu i sa kojim ciljem. Špijunaža nije mala zajebancija a kontrašpijunaža je još zajebanija. Pošto je velikosrpski nacionalizam nislio 30 godina unaprijed, znalo se šta se radi.
Pravo svoje lice napokon otkriva saradnjom sa Legijom i Arkanom. Ko poslije svega misli da Abdić nije kriminalac i špijun srpskih službi, onda nek se dobro zamisli, u najmanju ruku.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: