www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Januar 26th, 2020, 11:51 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 407 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Izbori i broj JEDAN
TekstNapisano: Oktobar 8th, 2014, 2:57 am 

Tekstovi: 10125
Licno mi nema nikakve veze ko ce dobiti izbore ali zbog naroda ne daj Boze da opet zavise od SDA.Meni svakako fali jos jedno 5 godina da ovdje zaradim penziju i ovaj mandat me ne kaci ali bih volio da vec sad pocnu promjene pa kad pocnem vise vremena provoditi u Bosni i da mi ne kvare ceif politicari.Iako tada necu zavisiti od njih narav mi ne da da ih duram na miru.E zato bih volio da riknu i fertik.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 9th, 2014, 3:30 am 

Ne znam ko je procitao a ko nije vijest o ubistvu 17-godisnjaka nakon predizbornog skupa ali ono sto se desilo me uzasava.Ko moze shvatiti da neko moze ubiti dijete jer je bilo na nekom predizbornom skupu a pogotovo kada su i ubica i zrtva iz reda jednog naroda.Ne mogu da vjerujem da je politika koju vode nasi politicari toliko podjelila svoj narod da eto ima spremnih i na ubistvo.Pa to dijete nije moglo ni glasati a postalo je zrtva te mrznje koju je stvorila politika.Ja i da sam mislio glasati poslije ovog sramotnog cina ne bi jer ovo ubistvo ide na obraz svima onim koji se bore i otimaju za glasove.Ono sto me isto tako boli je i cinjenica da za ovih proteklih par dana nisam cuo ni jednog jedinog kandidata da se oglasio kako bi pozvao simpatizere da se suzdrze bilo kakvog nasilja,uvreda, a da ne pominjem ono najgore,ubistvo.
Oni su izvor mrznje i zla i dobro razmislite trebe li se glasati za takve.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 11th, 2014, 5:21 pm 

Evo haman i pocese izbori.Nadam se da ce oni koji hoce da glasaju dobro razmisliti kome ce dati svoj glas.Nadam da,, oni koji su za svoju korist zrtvovali narod i njihovu imovinu i mir,oni koji su javo ili tajno djelili i jos dijele drzavu,oni koji svojoj djeci obezbjedzuju buducnost unistavajuci buducnost mnoge druge dijece,oni koji nema ju obraz i cast nece dobiti glas i vlast.Nadam se da ce narod i drzava izabrati i dobiti prave ljude da ih povedu u bolje dane.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 11th, 2014, 8:12 pm 

Tekstovi: 4128
Kad rece (Zele) za one konje, koji ce prije kroz cilj, a cilj je moc, vlast, pare, za njike i njiove vamilije. Bojim se da ce prvi konji kroz cilj ipak, oni pokvareni, oni iz sda, sdp (Galibov??? od skora) snsd, haz. Do duse, moje je misljenje da oni mogu prvi kroz cilj, ali samo "dopingovani". Imaju pare, samim tim i moc, sredstva nece birati, nisu nikad ni birali, a dovoljno su pokvareni da ce raditi sve i svasta samo da se dokopaju (ponovo) para i moci, u protivnom, prdekana him ne gine. Otac ih pokakio lesinarski. Eto.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2014, 1:37 am 

Do sada svoj glas za Bakira kao clana dalo oko 200 000(oko 35%) glasaca i SDA je je vec proglasila pobjedu kada je u pitanju izbor clana predsjenistva.Prema ovim rezultatima ocigledno je da narod u BiH i nije toliko nezadovoljan njegovim radom a ni strankom koju on predstavlja.Ocigledno da narod cini isto sto i politicari pa jedno govore a drugo rade.Licno vise necu vjerovati u price da je u BiH narodu lose i da se tesko zivi jer da je tako vjerujem da bi iskoristili sansu da smjene one koji lose rade.Nije mi zao to sto Radoncic nije pobjedio u ovoj utrci ali mi jeste zao sto je dobio toliko glasova.Po onom sta sam slusao(i nasjedao na tu pricu)ponadao sam se nekom novom pa sam se uzalud ponadao Suljgicevom usjehu.
Jos ne znam kakvi su rezultati kod izbora parlamenta Federacije i u kantonima pa svoju ocjenu (koja nije bitna ali se ne plasim i stidim da je kazem)ne mogu ni reci ali ako je slicno ovom rezultatu nek je SDA na pocmoci narodu(jer se plasim da ce i Bog dici ruke od njega).

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2014, 2:10 am 

Po onome sto citam i slusam izgleda da su Zlatni i SDP najvise riknuli i da je BiH dobila novu stranku koja ce se ubuduce zvati Socijal Demokratsko Propadanje(opet SDP).

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2014, 1:32 pm 

Kako CIK objavljuje rezultate slobodno mogu reci da je poslije ovih izbora SDA prva stranka u Federaciji i mislim da je sada potpuno jasno da ustvari nema bitnih promjena na politickoj sceni.
Moje misljenje je da ovi izbori i nisu imali za cilj to da se bori za bolju buducnost BiH vec mislim da su se borili za jos 4 godine vremena kako bi pocistili tragove i dokaze jer su se ovaj put bili uplasili da ne dodze do promjena nakon kojih bi mogli zavrsiti po zatvorima i biroima za zaposljavanje.Nazalost uspjeli su i BiH je izgubila svoju sansu za bolje sutra.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 16th, 2014, 1:31 am 

Tekstovi: 4128
Nadam se da ce biti siti ovi sto glasase za one i da ci imati pos'o, od kojeg ce lijepo ziviti i oni i njihove familije. Isto, nadam se da nece vise roviti po narodnoj kuini (namjerno) kontejnerima. Eto.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 29th, 2014, 1:04 pm 

Sada kada se zavrsise izbori i kada je poznata pozicija i stranki i naroda sve se onako ,reklo bi se, kurvarski usuti.Imam utisak da su svi dobro namazani i vjesti u kukanju kada zagusti i kada sta treba a u stvarida su svi zadovoljni. :think:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 7th, 2014, 3:11 am 

Evo kako rekose rezultate kontam ko bi s kim mogao ciniti vlast.Kako god kontam ne mogu dokuciti jer u svakoj kombinaciji i oni koji vaze za cestite moraju sa onim drugim na kamaru.Bice interesantno vidjeti kraj i to ko ce prodati dusu za vlast.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 12th, 2014, 5:47 pm 

Ja sranja oko pravljenja koalicija?U BiH se vlast moze mjenjati samo kroz padeze,ako i to ne zabrane.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 24th, 2014, 2:36 pm 

Uzeir Kurtić novi predsjednik opštinskog parlamenta

Zbog odlaska na novu dužnost u Vijeće naroda Republike Srpske, dosadašnjeg odbornika i predsjednika SO-e Keme Čamdžije, izvršeno je njegovo razrješenje.
Na njegovo mjesto u Skupštinu i za predsjednika imenovan je dosadašnji zamjenik načelnika opštine Uzeir Kurtić, a na njegovo mjesto imenovan je Hajro Kurtić, koji su položili svečanu izjavu i preuzeli dužnost.

A da kancelariju presele u Kukavice?

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 407 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: