www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Septembar 20th, 2020, 10:06 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 407 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Izbori i broj JEDAN
TekstNapisano: Septembar 14th, 2014, 3:20 pm 

Tekstovi: 10147
Kad covjek slusa ove kandidate na izborima samo onaj ko nece ne vidi sta je u pitanju.Potpuno je jasno da sve rada samo radi sebe i da him je politika najpogodnija,najjeftinija a i najisplatnija zastita.Da funkcionisu kao svaki mafijas i mafija,sto i jesu, mnogo vise bi trosili na svoju zastitu dok kada su u politici sve to finansira drzava a iznad svega tada su apsulutno bezbedniji a i pristup informacijama i lovi je daleko laksi i nista ne kosta.
Zato ko god misli izaci i glasati trebao bi da ima ovo na umu i da razmisli hoce li i kome dati svoj glas.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 15th, 2014, 5:20 am 

Tekstovi: 3067
Attachment:
10649945_760199134038799_8437774984756471360_n.jpg
10649945_760199134038799_8437774984756471360_n.jpg [ 49.54 KiB | Pogledano 2877 puta. ]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 15th, 2014, 3:01 pm 

Ni na slici ne mogu da ga gledam. :puke: A hoce jos 10 godina da mu daju vlast,ko on ce zaposliti hiljade ljudi :finger: i jos jedan :finger: .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 5:09 am 

Tekstovi: 3067
Attachment:
10695103_10152656941629259_1170943707_n.jpg
10695103_10152656941629259_1170943707_n.jpg [ 41.91 KiB | Pogledano 2836 puta. ]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 10:04 am 
Site Admin

Tekstovi: 5876
Ihttp://www.oslobodjenje.ba/kolumne/ame ... nski-nacin ovo je politika...na slici je moj skolski drug Hasan Pekusic.Ovi sa Holuca ga sigurno znaju...mi ga po materi zvali Biserin cutak.Dugo nisam cuo za njega,znam da je prije rata radio u Njemackoj.A onda procitah kolumnu u "Oslobodjenju" i eto price kako postati bogat.

Attachmenti:
hasan.jpg
hasan.jpg [ 19.45 KiB | Pogledano 2815 puta. ]
Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 12:50 pm 

Ne mogu da otvorim link a u oslobodjenju ne mogu da nadzem pa pomozi malo.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 1:08 pm 
Site Admin

http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/amer ... nski-nacin

Ako opet ne ide onda u oslobodjenju nadji kolumnu Vildane Selimbegovic:Americki san na bosanski nacin.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2014, 1:16 pm 

Ja zajmio sve kolumne i nasao sam u ovoj gdje Vildana pise a evo lin ko zeli da procita.Ni ja nisam znao da se Haso vratio ili bacio u biznis ali sto jes jes,iznenadio sam se.
http://www.oslobodjenje.ba/kolumne/amer ... nski-nacin

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 18th, 2014, 12:21 pm 
Site Admin

Ja sam inace njega slabo vidjao,a kad se vidi uvijek je bilo neke zajebancije...znam da mu je sin rastao s nanom Biserom i bio onako "pohairli".I onda,dugo pred rat,nisam Hasana vidjao niti sam sta znao o njemu.Kad vidi vraga,biznismen.Nasao kome treba dati lovu (SDA) i onda mozes graditi cestu posto hoces i dokle hoces.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 18th, 2014, 3:12 pm 

A SDA se hvali kako je nasla 1000 novih budala i dijeli him knjizice.Pretpostavljam da bar pola od njih taldzije i novi hahari koji ce se navaliti narodu na kosti kako bi sta hajrovali.S druge strane Komsic porucuje da narod ne bira one koji su ga doveli dovde a beli ne vidi da su na listama i nema drugih osim njih.Veli tako Komsic da i oni koji ne glasaju daju glas lopovima a ja mu velim da ce lopovi dobiti daleko vise glasova od onih koji glasaju.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 7th, 2014, 3:56 am 

Primice se dan izbora pa hajde da se kladimo kao ono koji konj ce prvi kroz cilj.
Za predsjednika manjeg dijela mislim da ide Mile ali isto tako mislim da ce njegova stranka izgubiti dosta gradova a i mjesta u parlamentu.U predsjednistvo ulazi ona krivousta sto puno pljuje kad prica i morace druga dva clana podobro da se smire jer toliko prica da jednostavno gusi.Misli da je zbog pameti dogurala na ovu poziciju i u tom zanosu kao i i opsesijom na glavnog baju ne zna prestati pricati i nije svjesna da je samo Miletov piun u ovoj partiji.
U drugom dijelu drzave nece biti tako i niko nece pobjediti vec ce opet da se pravi koalicija kako bi se dobila vecina.U predsjednistvu ce sjediti sandzo a SDP i SDA ce imati manji broj delegata.
Ni u jednom dijelu nema neko nov kao pobjednik da bi se nadali promjenama i mislim da ce vecina starih ministara i ostalih hapaca ostati samo s tim da ce promjeniti fotelje.Direktori i upravni odbori javnih ustanova,nacelnici,gradonacelnici,predsjednici opstina i ostala vodeca bagra koja je na budzetu ce mjenjati kancelarije pa ce onaj ko je puno krao poslije izbora ce morati sjesti za manju kesu.
Mile ce pokusati napraviti savez sa Hrvatima obecavajuci him treci entitet i podrsku na to planu i nastaviti pricu o raspadu BiH,pricat ce pricu o zavjeri nekih sila i kontra obavjestajnih organizacija protiv njega i rs i koristiti vrijeme da sve i jedan dokaz o njegovoj kradzi nestane a kada to uradi ohladice od svega i najaviti povratak u biznismene.Radoncic ce preko svojih novina nastaviti udarati na SDA i SDP kao i na Bakira i na Zlatka a ovi ce mu uzvracati u Oslobodjenju sve dok neko s nekim ne napravi savez i ne uzme vecinu u parlamentu.
Ovaj put ce HDZ imati clana predsjednistva pa ce biti smjesno slusati izvjestaje o radu predsjednistva koje ce se bar po tri puta morati satajati da donesu neku odluku.Uz zaljubljenu Cvijanovicku i Radoncica koji je sve sto je pohapo prepisao rodbini i koji sada ganja postenje bice interesantno pratiti kako HDZ pokusava da unovci ovu priliku.Iako je dugo u politici ustedzevina i imovina njihovog clana presjednistva je u poredzenju sa nizepozicioniranim u SDA i SDP taka te je za ocekivati da ce se ovaj put bar utrostruciti.
U svemu ce opet najebati glasaci koji nemaju i nisu u nekoj stranci i ubrzo ce poceti psovati i na one za koje su glasali a i sve ostale.Oni cija je stranka izgubila glasace ce govoriti da je bas zbog toga lose stanje i da je narod kriv sto njih opet nije izabrao jer je bilo bolje.
Bice uzivanje gledati neke iz SD-A i P koje ce ove stranke zrtvovati a jos veci uzitak ce biti kada ti progovore.Nazalost ne vjerujem ni u promjene u tuzilastvu pa ce ,mozda,samo sica iz politike ici u prdekanu a velike ribe ce nastaviti plivati pa makar i u plicim vodama.I oni medzedi kapitalci ce ostati pod zastitom drzavnog aparata i nazalost necemo ih vidjeti kao trofeje u za to namjenskim prostorijama.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 7th, 2014, 7:50 pm 
Site Admin

Znas sta Zele,sve je upregnuto da pobijedi SDA...i pobijedice.I neka pobjedi i valja nama postovati demokratsku vecinu.A zasto,narod je jeftino kupljen,pogledaj one pakete sto dijeli SDA,ubudjali saFuni,toaletne maranice i zenski ulosci,zastekano iz humanitarne pomoci do izbora,i navrh paketa slika malog Princa.Glasacko tijelo SDA je uhljebljeno i tu ne moze biti pomaka,haj ti kafe kuharicu u nekom ministarstvu ubijedi da je Emir Suljagic covjek za promjene,ili njenu familiju...
Neku vece ugostio Fejs(sto je za pohvalu) Safeta Zeca radi njegovog planetarnog uspjeha,ali opet,u SDA-aovskom maniru podmece Safetu pitanje: kako to musliman,a slika katolicke svece...a Safet mu blago,umjesto da ga otjera u PM,objasni da na Zapadu ne pitaju ko je ko,nego,eto,ko zna...a on nije izabran slucajno da oslika zid kapele u sred Rima gdje ce ljudi klecati pred tom slikom.Fejs ne farba samo kosu,nego farba vec godinama komplrtan narod - samo ko bolje plati,a placa SDA jer ima najbolju seharu,sto rekli Cigani:Ima se, moze se.Pa onda one podvale:nema se za koga glasati,u Bosni nema pametnih ljudi i sl.Ima,ima,ma ih budale ne vole jer ne dijele mrvice sa svojih sahana.Eno Bosnjakinje,Bosanke u,rekao bih,najdemokratskijoj zemlji na svijetu,ministrica u svedskoj vladi sa nepunih trideset godina.Eto.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 407 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 29, 30, 31, 32, 33, 34  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: