www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 18th, 2021, 1:12 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 101 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: GAZA-JEVREJI PRAVE NOVI GENOCID
TekstNapisano: Septembar 11th, 2013, 3:50 pm 

Tekstovi: 3067
Ko sto i rekoh.
"Znam reci ces mi da sam ja odavno otiso,da nista ne razumijem,da sam ja neka jebena dijaspora koja samo kritikuje i nista ne konta.Samo da ti kazem da bi u njemackoj za onu recenicu iso u zatvor,a svi znamo da njemacka nije CIONISTICKA drzava.Znam da ces se naljutiti ali nema veze jer kosto ti rece svako ima pravo na svoje misljenje.OVO JE MOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ma nemoj baa.Vazda si mislio i mislices da si intelektualno i kulturno vazda bio bolji od ostalih.A u stvari,ako bi mogo da ti dam jedan savjet ili dva.Trci i ne okreci se sine.JER AKO SE OKRENES.....................................................

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 2:18 am 

Tekstovi: 10155
Ovo vise ne lici na komentar vec na uvrede ili jos nesto.Ne vezano sto je to i pravilnikom zabranjeno i sto je ruzno citati ovako nesto mislim da treba pritisnuti kocnicu a sami da brisemo ono cemu nije mjesto ovdje.Ako neko zeli licnu poruku uputiti onda je kulturno da to obavi u "cetri oka".Nemojte da ovo malo druzenja kvarimo radi tamo nekog sranja.
To vas molim i to najiskrenije.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 3:09 pm 

Tekstovi: 13163
Tako je to počelo i na onoj staranici. Uvrede koji su drugi poturali drugima, pa onda onim nepodobnim brisani postovi, pa ih brisali iz Rogatičana, pa onda meni napakovaše još i lopovluk i te kakav da me buraz nazva iz Amerike da me pita jesam li ja to nešto ukro. A kad se sve otkri, niko ni izvini. Ali heleneise, apsolvirasmo i to. Ovdje imam mogućnost brisanja ali nemam baš navike, za 5 godina 2 puta.
Nego da se mi vratimo temi i da ponovim svoje stajalište. Izrael će biti inicijalna kapisla budućem velikom ratu ako se ne dozovu i napokon ne prestanu raditi ono što su njima drugi radili. Sumnjam da će to biti u dogledno vrijeme dok god je njihov kapital vodeći u Americi, Engleskoj i Franuskoj.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 3:42 pm 

E sada ne grijesis.Ugledajuci se na njih nijemci vise ne pokusavaju nista uciniti puskom vec i oni sad parama uzimaju jednu po jednu drzavu.Lova je ono sto daje moc a drzavi narocito.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 4:08 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Zele ko kakav Hafis :up:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 4:08 pm 

Moje licno misljenje je da su svi cetnici srbi,ali da nisu svi srbi cetnici.Isto i za Izrael.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 4:11 pm 

Sele je napisao:

Ma ide u vecernju skolu da postane novi Nostradamus. :clap: :think: :clap: :think: :clap: :think:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2013, 7:48 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Mahir je napisao:
Sele je napisao:

Ma ide u vecernju skolu da postane novi Nostradamus. :clap: :think: :clap: :think: :clap: :think:

Ja sam ovo mislio ozbiljno :bow:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 19th, 2013, 12:43 pm 

Kad sam onako emotivno pričao o Jevrejima kao nacistima imao sam puno razloga za to. Nekima je ovo zajebancija, do njih je, meni nije. Ovakve "gomile" pobijenih civila mogle su se vidjeti i u ovom našem ratu. Na dnu Tekije bili su pobijeni iz Gračanice, Holuča, Tekije na jelikoj gomili, spaljivani pa odvoženi traktorima. Ja na ovim slikama vidim naše ljude iz Rogatice kojesu komšije pobile. I ovdje Palestincima, genocid prave komšije, Ćifuti. Zato boga molim da se svakom vrati što je zaslužio a Ćifutim stostruko, jer rade gore stvari od onih koje su se njima dešavale u II Sv. ratu. Neko reče ne piše nigdje u svetim knjigama. Ne piše za onog koji ih pogrešno čita.
Attachment:
sabra1.jpg
sabra1.jpg [ 41.47 KiB | Pogledano 3766 puta. ]

Attachment:
sabra2.jpg
sabra2.jpg [ 33.43 KiB | Pogledano 3732 puta. ]

Attachment:
sabra3.jpg
sabra3.jpg [ 48.1 KiB | Pogledano 3769 puta. ]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 19th, 2013, 12:44 pm 

Attachment:
sabra4.jpg
sabra4.jpg [ 10.25 KiB | Pogledano 3732 puta. ]

Međunarodna zajednica osudila je pokolj, a Generalna skupština Ujedinjenih nacija je 16. decembra 1982. godine okarakterizirala ovaj zločin kao genocid.
Ariel Sharon je, nakon optužbi za mentorstvo i saučesništvo u ovom zločinu, smijenjen s funkcije izraelskog ministra odbrane 1983. godine, ali ostaje u kabinetu kao ministar bez ovlaštenja. I pored sramotne reputacije, Sharon je 2000. godine izabran za premijera Izraela. Belgija je 2002. godine pokrenula istražni postupak protiv Sharona zbog uloge u masakru, ali je sud odbacio slučaj jer on nije bio u belgijskoj nadležnosti. Kako izraelska tako ni arapska strana iz nepoznatih razloga nisu poduzeli nikakve konkretne mjere kako bi bio kažnjen glavni počinitelj zločina Elie Hobeik, koji je bio politički aktivan u libanskoj vladi sve do 2002. godine kada gine u eksploziji auto-bombe.

Izvor: http://protest.ba/v2/trideset-godina-od ... -i-satili/

PS: Evo sad i Nikola Poplašen osniva stranku i izlazi na izbore. Stranka je kćerka SNS Nikolića i Vučića. Sad još krajišnik da uđe u politiku pa vi vidite ima li sličnosti ili ne

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 19th, 2013, 4:19 pm 

"Neko reče ne piše nigdje u svetim knjigama. Ne piše za onog koji ih pogrešno čita."

Taj neko sam ja.Samo da objasnim da su me u skoli naucili da se knjige citaju sa lijeva na desno a ne obratno.A sto se tice ove polemike da ti napomenem da su muslimani ubili vise muslimana nego cifuti i krscani.Suniti ubijaju Site a ovi him odgovaraju jos vise i gore.Pogledaj sta se desava trenutno u Sjevernoj Africi,Afganistanu,Iraku.Ako se dobro sjecam izraz za to nije gradzanski nego bratoubilacki rat.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 19th, 2013, 4:41 pm 

Mahire molim te da ne pokusavas da zbijas sale i prigovore na racun Kurana.Ako hoces postuj,ako neces tvoja licna stvar ali onda ovako javno nemoj ni diskutovati o tome.Ostavi ovakvo nesto za privatno drustvo i raspravu.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 101 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 5 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: