www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 18th, 2021, 2:16 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 101 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: GAZA-JEVREJI PRAVE NOVI GENOCID
TekstNapisano: Februar 16th, 2013, 7:22 am 

Tekstovi: 256
Ovogodišnju nagradu za najbolju novinsku fotografiju World Press Photo osvojio je švedski fotograf Paul Hansen za fotografiju dvoje palestinske djece stradale u izraelskom raketnom napadu u pojasu Gaze. Na njoj skupina muškaraca nosi tijela dvogodišnjeg dječaka i njegova godinu dana starijeg brata na putu prema džamiji gdje će se obaviti dženaza.

Attachmenti:
UBIJENA_PALESTINSKA_DJECA.JPG
UBIJENA_PALESTINSKA_DJECA.JPG [ 71.04 KiB | Pogledano 3613 puta. ]
Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2013, 8:25 am 

Tekstovi: 13163
IZAZVAO ŽESTOKE REAKCIJE
Izraelski vojnik objavio fotografiju palestinskog dječaka na nišanu

Attachment:
palestina.jpg
palestina.jpg [ 42.21 KiB | Pogledano 3559 puta. ]

Snajperist izraelskih vojnih snaga je izazvao kontroverze i burna negodovanja nakon što je na online servisu Instagram objavio fotografiju na kojoj se može vidjeti palestinsko dijete u njegovom nišanu.

Dvadesetogodišnji snajperist Mor Ostrovkki je fotografiju uklonio sa svog profila nakon velikog broja kritika iz cijelog svijeta.

Izraelska vojska se ogradila od postupaka ovog vojnika i naredila punu istragu o ovom incidentu, piše izraelski Haaretz.

"Ovako izgleda okupacija. Ovako izgleda vojna kontrola nad civilnim stanovništvom", rekli su predstavnici organizacije Breaking the Silence, grupe veterana izraelske vojske koja pokušava podići svijest javnosti o tome šta se zapravo dešava na toj teritoriji.

Kako kažu iz ove organizacije, fotografija jasno pokazuje da se na ovim prostorima ništa nije promijenilo u posljednjih deset godina.

Ostrovkki je nakon brisanja fotografije izbrisao i svoj Instagram profil.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 9th, 2013, 12:17 pm 

Tekstovi: 3067
Jebena evolucija.
Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 9th, 2013, 3:08 pm 

FAŠISTIČKE SILE OSOVINE AMERIKA-ENGLESKA-FRANCUSKA od kojih ova prva provodi terorizam u svijetu na državnom nivou. Zajedno sa ćifutima kojih će ako Bog da, a tako je zapisano i u božijim knjigama, nestati sa lica zemlje. ARMAGEDON!!!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 9th, 2013, 5:08 pm 

Tekstovi: 10155
Nekako mi ovaj komentar pregub.Koliko je za ovu stranicu i koliko nam treba"visoka" politika mislim da treba razmisliti.Znam ja da svako ima pravo na svoje misljenje ali moliti se Bogu da nestane jedan narod me podsjeca na ono sto su neki mom narodu pozeljeli pa se pitam postajemo li to i mi isti.Ostavimo mi Bogu sta treba da radi i odlucuje i predlozio bih da izbjegavamo ovakvu "politiku".

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 8:59 am 
Site Admin

Tekstovi: 5885
:up:
ZELE je napisao:
Nekako mi ovaj komentar pregub.Koliko je za ovu stranicu i koliko nam treba"visoka" politika mislim da treba razmisliti.Znam ja da svako ima pravo na svoje misljenje ali moliti se Bogu da nestane jedan narod me podsjeca na ono sto su neki mom narodu pozeljeli pa se pitam postajemo li to i mi isti.Ostavimo mi Bogu sta treba da radi i odlucuje i predlozio bih da izbjegavamo ovakvu "politiku".

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 9:09 am 

Da li je pregrub ili ne, ali moj je. Ja ovdje nikad nisam kalkuliso niti kome niz dlaku išo pa svidilo se to nekom ili ne. Zato i jesmo ovdje da kažemo šta mislimo. Ja mislim tako i nikako drugačije. Cionistički režim i politika su zlo 20 i 21 vijeka i ako iko izazove III SV. rat, biće to oni i zbog njih. Adolfe, počivaj u miru!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 2:15 pm 

Tekstovi: 3067
Pitar-Istok je napisao:
FAŠISTIČKE SILE OSOVINE AMERIKA-ENGLESKA-FRANCUSKA od kojih ova prva provodi terorizam u svijetu na državnom nivou. Zajedno sa ćifutima kojih će ako Bog da, a tako je zapisano i u božijim knjigama, nestati sa lica zemlje. ARMAGEDON!!!

Vala Pitare,ti kad pocnes nsta te ne zaustavlja.Procito sam i ja poprilicno knjiga.Ni u jednoj nisam procito da neciji bog hoce da istrijebi jedan narod ili jednu naciju.Bogovi nisu ni Staljin ni Hitler ni Karadzic ili Mladic ili Milosevic.To nisu bogovi.Oni su ubice i zlocinci.Nisam mislio da ces jednog dana pisati pohvale Hitleru.Okreni se i otvori oci pa pokusaj kritikovati tvoje gazde.Do prije rata bio si pionir,TITIN,pa malko i komunista,malko ko oni koji su se borili protiv SS Hitlerovcica.Danas novi vakat,nova nafaka ili mozda nova moda.Turbo folk Vahabija.Jeli zbog vjere ili zbog interesa.Znam reci ces mi da sam ja odavno otiso,da nista ne razumijem,da sam ja neka jebena dijaspora koja samo kritikuje i nista ne konta.Samo da ti kazem da bi u njemackoj za onu recenicu iso u zatvor,a svi znamo da njemacka nije CIONISTICKA drzava.Znam da ces se naljutiti ali nema veze jer kosto ti rece svako ima pravo na svoje misljenje.OVO JE MOJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 2:45 pm 

CIONISTI su političari u Izraelu i nemoj da brkaš pojmove. Svašta si napiso u svom postu, ništa veze s vezom, bar kad sam ja u pitanju. Jedino što nisi još pomenuo ovo na slici zbog čega sam se na tebe baš naljutio. Ali i onda i sada, svako ima svoje mišljenje pa je tako i moje vezano za CIONISTE u Izraelu. Cioniste, podvuci to u svojoj glavi. A da malo dublje pročitaš "neke" knjige a ne samo preletiš preko njih, shvatio bi šta su i ko su Jevreji, od svog nastanka pa do danas.
Attachment:
kosilica.jpg
kosilica.jpg [ 97.98 KiB | Pogledano 3380 puta. ]

Zbog ovog sam se ja naljutio, ali tastatura svašta može da pretrpi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 8:12 pm 
Site Admin

Galibe,tacno,svako ima pravo na misljenje,ali...rekao ti je i Zele i Mahir.Zbog jednog"U" uvazeni clan nase stranice(Sultan) je napustio diskusiju(s pravom).Hoces li i da i mi,preostali,to uradimo.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 9:54 pm 

Sele je napisao:
Galibe,tacno,svako ima pravo na misljenje,ali...rekao ti je i Zele i Mahir.Zbog jednog"U" uvazeni clan nase stranice(Sultan) je napustio diskusiju(s pravom).Hoces li i da i mi,preostali,to uradimo.

Ono se ticalo Bosne i Bošnjaka a ovo ne. I ja nisam pisao o Jevrejima već o cionističkom režimu koji je prijetnja miru u cijelom svijetu i dok se on ne ukloni uvijek će prijetnja biti za neki rat. Pa ubiše li oni Jicaka Rabina koji je htio mir sa muslimanima. UBIŠE. Jeste li čuli za Sabru i Šatilu i genocid nad Palestincima. Odgovara li Moša Dajan i Galda Meir. NE ODGOVARAŠE. Zašto? Pa zato što su siva eminencija vanjske politike SAD-ea. Tema je GAZA-JEVREJI PRAVE NOVI GENOCID. ašto ne pisati ono što je istina. Jevreji iz Holokausta ništa ne učiniše već suprotno, rade ono što su drugi njma radili.
A što neko napisa ima li knjiga koje pišu na ovu temu evo vam jedan cita
Ebu Hurejre,r.a.,takodjer prenosi da je Allahov Poslanik s.a.v.s., rekao:�Nece nastupiti Sudnji dan dok muslimani ne povedu bitku protiv jevreja,kada ce ih muslimani tako pobiti da ce se jevreji sakrivati za drvo i kamen,ali ce svako drvo i svaki kamen progovoriti:"O muslimanu,o Bozji robe,evo jevreja,sakrio se za mene,dodji pa ga ubij,osim drveta Garkad,jer je ono jevrejsko drvo".Jos je mnogo hadisa koji govore o drugim predznacima Sudnjeg dana,a mogu se potraziti u vjerodostojnim hadiskim zbirkama
Ovo nema nikakve veze sa onim U, a ako misliš da ima, bujrum.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 11th, 2013, 8:53 am 
Site Admin

Adolfe, počivaj u miru!
Eto,zbog ove recenice.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 101 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: