www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 5:06 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 80 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: TAKI SMO KAKI SMO
TekstNapisano: Juni 8th, 2013, 8:01 am 

Tekstovi: 3067
Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 19th, 2013, 7:42 am 

Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 8th, 2013, 6:08 pm 

Zasto?Zasto smo TAKI KAKI SMO.Zasto poslije otvaranja prve Rogaticke stranice,pa svadze i banova otvaranje i druge.I sve to da bi dosli na ovo sto se desava danas.Obadva dinosaura Rogaticke memorije i historije odlaze polahko u zaborav.Na prvoj samo Mirso.Da nesto pise.Najcesce,tuzne vijesti prenesene iz novina.Smrtovnice.Kad na ovoj drugoj prica se o nicemu.Prepucavanja izmedzu pitara i manijaka.Smijesno,pateticno i zalosno.
Jazuk,ali mi Rogaticani,TAKI SMO KAKI SMO.Komisija onako stidljivo gleda kroz cosak prozora pa videci da sa kod nas nesto lose dogadza postaje svijestan cinjenice da mu se od srece kurac dize.Jeste vala njima je drago dok se mi svadzamo.A mi,mi ostajemo MI.A Mi mi smo TAKI KAKI SMO.Mi smo,sta smo.NISTA.

PS.Pun mi je kurac i ovih sto "Citaju ali nece da se registruju",a narocito sto nemaju MUDA da napisu dvije ili tri recenice.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 10th, 2014, 5:50 pm 

Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Januar 19th, 2014, 10:17 am 

Veliki umovi diskutiraju o idejama. Prosječni umovi diskutiraju o događajima.
Mali umovi diskutiraju o ljudima.
Veoma mali umovi - sami o sebi."

P.S.
Sva slicnost sa nekim je ne namjerna,a ako se neko i prepozna e onda nije do mene nego do umova.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 19th, 2014, 7:04 pm 

Nego videci aktivnost aktivnih clanova predlazem uredniku ove stranice da joj prmjeni ime.Umjesto Rogaticani-Bila jednom jedna carsija,mozda bi bilo bolje da se zove,
WWW.GRACANICA.COM
Bila jednom jedna mahala :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 20th, 2014, 2:18 am 

Tekstovi: 10155
Pa haman da je tako a i ovo je dokaz da je to najstariji dio Rogatice.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 21st, 2014, 2:47 am 

Ne mogu a da ne kazem i ovo i to bez zezanja vec bas ono sto osjecam.Cini mi se da neki od nasih aktivnijih clanova radi hatra smanjise ucesce u radu ove stranice.Hajde de,neka,ali znaju li oni, kao i oni sto hatare, da prave drugi hatar kod onih s kim su se dugo druzili.?Ponekad kad razmisljam dodze mi da vise nikoga ne pomenem i da samo pisem o Rogatici ali dzaba opet ne mogu.Svakom svacije pa i meni moji grijesi i sto nikako ne mogu da odustanem i zaboravim sve ono sto sam i s kim prozivio.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 21st, 2014, 9:31 am 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Jebiga Zele.Covjek se,kao i svaka masina,vremenom potrosi...ne pomaze ni podmazivanje(rakija i tome slicno) sustizu godine a nostalgija za rodnim gradom i lijepim uspomenama sve jaca.Nema ni raje da se aktivnije ukljuce i ovo postaje samo sebi svrha.Tako je kako je i tu se nista ne moze uciniti.Malo mi zao sto nema ovih u "srednjim godinama",sa sjecanjima na druzenja,mangupluke,na ljude...

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 22nd, 2014, 2:49 am 

Kontam da otvorim jednu temu pod nazivom ZELE SELE i MARE pa da tu o svemu bistrimo.I politiku,i zezanciju,i sport,i o umrlim....ama bas sve jer sto da razvrstavamo i bar bi izgledalo da smo negdje uz cugu pa prebiramo o svemu.One posmatrace ko handri,eno him FB pa nek gledaju.a bice i u fazonu.Znas ono kako to sad uz kahvu ide....Jesil vidio na FB to i to?....Ja od skora govorim da sam iz provincije a ne iz grada jer grad ima svoju raju a provincijalci mastaju da budu dio te raje.Meni je definitivno jasno da Rogatica nema raju i da je to sve prnulo i da je postenije reci da si iz provincije ili ako je nekom lakse moze reci da je iz jedne bosanske kasabe.Osim toga znam i da Rogaticu kao grad nisu samo cetnici unistili.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 22nd, 2014, 3:02 pm 

Jasta vala.Eto narod vise nema vremena za RAJU.Nema se vremena ni za koga osim za Twiter ili FB ili SMS.Pitam prije neki dan moju scerku koja tipka na mobilni,rekoh sta to radis,kaze"PRICAM sa prijateljicom.Cuj PRICA.Jebena vremena za nas rajske ptice.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 22nd, 2014, 3:26 pm 

Ama haje ovi sto su se rodili uz to i sto su na to naucili ama sta se kurce oni koji su uspjeli samo toliko nauciti da mogu da ucestvuju u u onom osnovnom.Ja sam se ko i oni namucio samo da bih mogao s rajom biti u kontaktu a ne radi fazona pa to i koristim.Sve u svemu izgleda da su mnogi smetnuli odakle su posli i da je vaznije da su u VELIKOM gradu Sarajevu gdje kud god maknes smrdi na fakinluk,lopovluk,mito,korupciju,talove i ostalo sto jedino navodi da covjek izadze i insanskog sureta.Iako trenutnu na dunjaluku nama veceg sela i pokvarenijeg mjesta mnogi su ipak sretni stu su se dokopali prestonice.Ne glumim ja nista i meni se valja skrasiti tamo jer starost sve vise pritisce samo se nadam da cu bar nekoliko prijatelja zateci onakve kakve ih pamtim.Rekoh da se stari a sjecanje na onaj lijepi vakat sve vise tisti i sta god ko mislio i volio meni nikada nit je bilo nice biti bolje.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 80 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 5 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: