www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 2:19 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 27 posts ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Plah savjet
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:30 am 

Tekstovi: 3246
ShANA je napisao:
Suhi0402 je napisao:
Post izbrisan po zelji autora, koji je trenutno na putu :)

ZELE je napisao:
Neka bude hairli i sretano sa radom.Kako rekose stariOD VISKA GLAVA NE BOLI pa nikad dosta ni mijesta gdje se mozemo druziti.Ovo do sada uradzeno izgleda odlicno i cestitke svima onim koji su radili na ovome.

ZELE je napisao:
MNOGI NEZNAJU OTVORITI FORUM JER KADA UKUCAMO ROGATICANI.COM POKAZUJE DA SE STRANICA U IZRADI.NEZNAM DALI SE KAKO O TOME MOGU OBAVIJESTITI ONI KOJI ZELE OTVORITI FORUM.

rogaticani je napisao:
Sa posla ne mogu napraviti nikakve promjene na stranici, a evo sad vidim da su oni promjenili naslovnu. Cim dodjem kuci prepravicu sve.

Znaci za neka 2 sata sve ce biti mnogo jasnije :).

ZELE je napisao:
Suhi,a zvasmo ga i Suharak,je odguro na teren.Eno ga holca prema Micigenu i toroka sa koljegama.Omahalaju svakoga dok tutnjaju pa se vrati pun habera.(De mi objasni kako da metnem one smijehuljke a do tada racunajte da onaj jedan ovdje)

rogaticani je napisao:
Kad kliknes na "post a reply" vidjeces "smjehuljke" sa lijeve strane. I onda samo kliknes na koji hoces.

p.s. cim budem ugrabio malo vremena sve cu ovo prevesti na bosanski, pa ce biti mnogo lakse za upotrebu

Nazad na vrh

Naslov: Re: Plah savjet
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:33 am 

ZELE je napisao:
E TO BI BILO PRAVO.JA PISEM U OVOM BRZOM PA HIN ZATO NE VIDIM.UGLAVNOM SVE JE DOBRO I FUNKCIONISE A I KAD SE SVE ZAVRSI SAMO MOZE BITI BOLJE.

ShANA je napisao:
Moze biti bolje i bice bolje samo nam treba vremena da dovedemo ovo sve u red.
Ako neko ima plah savjet ili prijedlog sto se tice foruma neka ga napise ovdje. 8)

skrmz1928 je napisao:
Prijatna vijest o otvaranju foruma ,Rogaticani
neka nude sa srecom.
Nadam se da ce biti dovoljno sugradjana raspolozenih da kritikuju i da budu kritikovani, da slobodno iznose SVOJE stavove i SVOJA misljenja
a da nece trebati da dobiju odobrenje ili lektorat od nekoga ko je samo umislio da je moderator i shvatio to za ozbiljno,da se ponasa kao ucitelj sa stapom u ruci i dijeli lekcije neistomisljenicima. Niko nema razloga za ljutnju. Valjda smo se borili i izborili za demokrat(c)iju.
S postovanjem :shock:

rogaticani je napisao:
skrmz1928 je napisao:
Prijatna vijest o otvaranju foruma ,Rogaticani
neka nude sa srecom.
Nadam se da ce biti dovoljno sugradjana raspolozenih da kritikuju i da budu kritikovani, da slobodno iznose SVOJE stavove i SVOJA misljenja
a da nece trebati da dobiju odobrenje ili lektorat od nekoga ko je samo umislio da je moderator i shvatio to za ozbiljno,da se ponasa kao ucitelj sa stapom u ruci i dijeli lekcije neistomisljenicima. Niko nema razloga za ljutnju. Valjda smo se borili i izborili za demokrat(c)iju.
S postovanjem :shock:

Ma bujrum sa kritikama :), jer su stvarno potrebne. Ima dosta stvari da se zavrsi, a forum je postavljen ranije upravo zbog kritika. Gresaka ima i bice ih, ali tu smo da ih ispravljamo.
Ove reklame na vrhu sigurno idu na zivce :), ali uskoro ih nece biti. Sve ce biti na bosanskom, tako da ce i to uveliko pomoci u koristenju foruma.

Sto se tice same stranice, siguran sam da ce biti prijatno iznenadjenje.
Ali da jos jednom ponovim, bez kritika se ne moze daleko. Zato bujrum kritikujte sad sto je vise moguce, da bi kasnije mogli lakse diskutovati.
I jos jednom da ponovim da brisanja postova i banovanja nece biti bez javnog obavjestenja.

ZELE je napisao:
Ja ljepote ljudi moji.Dobro se ispricah sa jednim nasim ahbabom,a i clanom onim SKRMZ,samo sto bi telefonom a ne nako kako treba.Prebrasmo o svacemu a ja sad evo za zahladu nakav sladoled hamuljam.Nekako insan drugaciji bude poslije habera sa svojim.Rastopi se basko ovaj sladoled.U nas bi govorili SRCE SLADI DUPE HLADI.Prije njega sa Suhim se isto ispricah pa sad sam nesto drugaciji.Krivo mi doduse jer Suhom dolazi Jale na sijelo.Da sam bar i ja uz njih bolje bi bilo.Znam ja stace bahili raditi ovog vikenda :cry: .Al neka bice prilike :evil:.Bijah i ja skoro :wink: pa sam i ja isto radio.Ovaj iz Kentukija sa novinom prihaja.Imamo u planu da mu se dzematile svalimo u Kentuki.Ni dva bekana ga nece moci poklopiti.Valjda cemo sa ovog sijela imati koju razglednicu.Bas tako.Slike nasih sijela su ko razglednice.Gledas u nju i vidis citav seher.Koliko slika je u njoj znamo svi. :mrgreen:
A meni vazda poslije ovih razgovora ne samo slike vec i filmovi se vrte.Gluho bilo koda sam :shock: :shock: .Fali mi brate nas narod pa dzaba.Nikad se necu moci navici na drugi.Nadze insan dobrih prijatelja ali nemere nakih.Nemogu ja njemu kad zasijednemo pminjati ni Macka ni Dujku ni Suhog ni Gasu ni Medu...dok mu objasnis ko je ko prodze te volj za pricom.A zeljan ih insan pomenuti.
Evo i vako kad sa ovim mojim narodom muhabetim lakse mi bude.Zato i pisem da se malo istresem pa se nemojte ljutiti. :wink: :wink:

ZELE je napisao:
Pmenuh jedno ime kaga smo svi znali i sa njim deverali.
Dzemal Kozadra Brico.Pored svega moj veliki prijatelj ali i prijatelj mnogih nas.Jos jedan od nas koji su Rogatici davali prepoznatljiv znak.
Eto iako je sve ovako prilikom moje zadnje posijete napravih gresku i ne potrazih ga pa se sa njim i nisam vidio.Iako sam imao smrtni slucaj,sto mnogi od vas znate,to me ne opravdava jer kad sam vidio da mi nema prijatelja morao sam ja njega potraziti.Morao sam pomisliti da nesta nije u redu kada ga nema.A bas to se dogodilo.Moj Brile je u to vrijeme bio tesko bolestan.Okrenulo se po zlu pa je na kraju ostao bez jedne potkoljenice.
Sve ovo sam saznao tek po povratku i naravno odmah stupio u kontakt sa njim.On se meni a ja njemu izvinjavam.Ipak sve se zavrsilo lijepim i jaranskim razgovorom.
Evo jos jedan razlog vise da se druzimo a i prenosimo informacije jedni drugima.Lijepo je cuti svaku vijest o svojim sugradzanima pa makar to bila i losa vijest.Kako rece Pitar gdje je Rogatica i raja ja sam tu i bicu.
[/quote]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:38 am 

ZELE je napisao:
Posto ce ovo biti mijesto gdje sam najvise zato ovdje i pisem u novom forumu. :oops:
Mogu reci samo da je milina za nas dzuturume.Sad smo opet pismeni :evil: ni englis i dojcland ni danis i sve ostalo.Svaka cast sto se neko sijetio i nas :roll: :roll:
Radi ovih jezika evo jedne istinite anegdote.
Jedan nas stariji zemo primijeti u kuci misa.Ode u prodavnicu, u kojoj ima ama bas sve sto je potrebno za kucu, da kupi nesta da saleti misonju.Medzutim problem je taj prokleti engleski.
Bosnjo nebi bio to sto jes da i ove prepreke ne savlada.Pridze jednom od onih sto rade u toj prodavnici i veli mu"Miki Maus U moj haus"Skonta ga prodavac i nas covijek rijesi i ovaj belaj. :mrgreen:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:46 am 

Jale je napisao:
evo ija ugrabih vremena da se uclanim i javim,pozdrav svima :lol: :lol:

muamer je napisao:
Ima jos slicnih prica o nasim ljudima. Jedan se nas zemljak tako u Utici nabelaijo zbog kanti za smece. Znate kako su ovdje naselja slicna i skoro svaka kuca ista. Nas covjek, naravno kreativan, sjeti se da ispred kuce postavi onu narandzastu kantu za smece da bi raspoznao svoju kucu. Ostavi on kantu lijepo i krene da malo prohoda po komsiluku. Nije se puno udaljavao i trudio se da zapamti kud ide. Ali kad hoce belaj taj dan se vozilo smece i ubrzo i ostale komsije izbace narandzaste kante ispred kuce. :lol:

Kazu da se vratio kuci negdje pred mrak. :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 26th, 2008, 2:43 pm 

Tekstovi: 10155
Gledam juce kako su poprcali pedere u Sarajevu.Da sam tamo meni se cini da bih i ja degenjecio.Treba him svima ziske staviti u ono mijesto kojim se dice pa nek i oni ko svitci obiljeze metu.Sve skupa sranje da vece ne moze biti.Jos kad vidim ko daje kritike na racun onih sto hin poprasise sve postaje jasno.
Ama brate sirok him dunjaluk i nek se bubaju gdje hoce samo nek nas obidzu.Nije nas narod za takve gadosti i nema potrebe da dolaze.Neznam sta su drugo i ocekivali da ce doziviti
I mi smo imali u Rogatici Milosa i znamo kako je prolazio.Puno je sa njim bilo zajefrkancija :oops: i nebih sad o tome ali da su ovi u Sarajevu ipk dobro prosli to je sigurno.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 27th, 2008, 8:05 pm 

Tekstovi: 13163
Pederi i lezbejke glavom bez obzira pobjegli iz Sarajeva. Posto su presli u ilegalu, provaljeni su, namarani i razgulili. Najvise dobio neki danac. Oni koji ih razumiju (Evropljani iz Rogatice) neka ih sad utjese :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 27th, 2008, 8:22 pm 

Tekstovi: 294
A mogu him napraviti i svecani docek. Demokratska Europa.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 27th, 2008, 8:57 pm 

Tekstovi: 2099
Pitar-Istok je napisao:
Pederi i lezbejke glavom bez obzira pobjegli iz Sarajeva. Posto su presli u ilegalu, provaljeni su, namarani i razgulili. Najvise dobio neki danac. Oni koji ih razumiju (Evropljani iz Rogatice) neka ih sad utjese :lol:

Cudo mi je da je uopste dopusteno da taj festival i pocne. Ali dobro je i ovako. Cekace bar nekoliko godina dok opet ne pomisle da naprave nesto slicno. A onda opet po istom receptu.
Zao mi je samo sto pojedini nasi mediji pokusavaju da to prikazu u javnosti na jedan sasvim drugi nacin. A to je da su samo vehabije ili ti vjerski fanatici bili protiv tog festivala. Cinjenica je da je 99% stanovnika BiH bez obzira na vjeroispovjest i starosnu dob protiv takve manifestacije. To je nas mentalitet i nadam se da se zadugo nece promjeniti. Bez obzira na raznorazna "svjetska" shvatanja.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 28th, 2008, 11:12 am 

Tekstovi: 13163
Zbog prijetnji
Danski selektor QSF-a napušta Sarajevo
Nakon nasilja prilikom otvaranja prvog Queer Sarajevo Festivala i lova na učesnike i goste festivala i danima poslije, danski selektor festivala Andreas Viskochis pod hitno će napustiti Sarajevo zbog prijetnji koje i dalje prima.

Danski nacionalni radio koji se jučer bavio nasiljem na Queer festivalu u Sarajevu, objavio je intervju sa Viskochisom koji je izjavio da zbog svoje lične sigurnosti mora hitno napustiti glavni grad BiH, oputžujući bh. listove SAFF i Dnevni avaz za izazivanje nasilja.

On je 24.09. napadnut u blizini zgrade evrospkih institucija, na parkingu dok je pokušao ući u svoja kola. Nekoliko osoba ga je pratilo a zatim fizički napalo te je zadobio teške posjekotine na licu, povredu oka, grudnog koša i lijeve šake.

Sarajevo Queer Festival potpuno je zatvoren nakon što se nasilje pretvorilo u doslovan progon pojedinaca, telefonske prijetnje i prijetnje smrću za koje se okrivljuju radikalni islamisti – vehabije i nasilne navijačke skupine

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 30th, 2008, 6:54 pm 

U BiH se nedesava nista slucajno pa ni ovi pederi nisu tu radi samog festivala. Ovo je planski osmisljeno u cilju diskreditacije BiH i grada Sarajeva koji je bio pod najduzom opsadom novijeg covjecanstva a koji je imao i zadrzao najveci stepen tolerancije u multietnickim zajednicama u svijetu.
Njihovi ciljevi su ostvareni jer smo u zapadnom svijetu prikazani kao divljaci koji ne mare za ljudska prava, Prikazani smo kao islamisti teroristi ko zna sta jos.... To je bio njihov cilj.
Tukli su ih isto tako i u Beogradu i u Zagrebu pa se nije digla nikakva hampa.
S obzirom da ih je financirala holandska ambasada nije tesko zakljuciti ko stoji iza svega toga.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 30th, 2008, 8:39 pm 

Tekstovi: 273
Mogu se predstavljati kako hoce i kome hoce (Europa).
Drago mi je da su pederi dobili po guzici ali degenjek. Nadam se da ce i mnogi drugi proci kao i ovi.
Ima jos mnogo pedera i lezbejki u nasem puku koji bi trebali proci kao i ovi, ali ovi nasi su izgleda navikli da
handre nas narod, nadam se da nece dokle hoce. Ako Bog da uskoro ce oni biti donji.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 13th, 2008, 8:51 am 

Tekstovi: 10155
Zadnjih mjeseci imamo prilike gledati na Hayatu realiti sou pd nazivim Izgubljeni.U nekim od emisija imamli smo prilike vidjeti i jednog od najpoznatijih bosanskohercegovackih alpinista Muhameda Gafu Gafica.Za one koji to nisu znali hocu da kazem da i on ima veze sa Rogaticom pa ga zbog toga i spominjem.Naime on jeste rodzeni sarajlija ali ga je rodila rodzena rogaticanka.
Jes Zlate mi.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 27 posts ]  Stranica 1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 8 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: