www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 3:31 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 253 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Zanimljivosti
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:16 am 

Tekstovi: 3246
ShANA je napisao:
Dobitnik milion funti na lutriji vratio se na posao

Velšanin koji je dobio više od milijun funti na lutriji odlučio se vratiti na posao jer ne može zamisliti da provede ostatak svog života na odmoru, prenosi Daily Mail.

Carl Prance (50), koji je radio na željeznici u Walesu, podijelio je s još četvero članova svoje obitelji 6,9 milijuna funti osvojenih na lutriji u listopadu prošle godine.

Nakon velikog dobitka odlučio je nakon 34 godine staža ostaviti posao vlakovođe i sa ženom otišao na odmor u inozemstvo, ali je ubrzo shvati da mu nedostaje željeznica.

"Išli smo u Grčku, na Kanarske otoke, Tenerife i u Španjolsku, ali nakon nekoliko mjeseci praznika jedva sam čekao da se vratim na posao ... željeznica mi je u krvi", rekao je Prance, čiji su preci tradicionalno radili na željeznici.

Prance se uspio vratiti na posao u tvrtku Arriva Trains u Cardiffu gdje kao menadžer zarađuje oko 600 funti tjedno. Ponovno se budi u ranu zoru kako bi stigao na prvu smjenu i sve je isto kao i prije osim što na posao putuje jaguarom.

( Svevijesti.ba )

Nazad na vrh

Naslov: Re: Zanimljivosti
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:21 am 

ShANA je napisao:
"Čovjek drvo" izašao iz bolnice
Jedan Indonežanin, nazvan "čovjek drvo" zbog izraslina na tijelu koje su nalik na koru drveta, vratio se kući iz bolnice nakon što mu je kirurški odstranjeno šest kilograma izraslina, izjavio je jedan od njegovih liječnika.

Dede Koswara (37) je prvi put uočio izrasline nakon što je kao tinejdžer porezao koljeno. Tijekom vremena bradavice su se počele sve više širiti po njegovom tijelu i Dede je ubrzo otpušten s posla, ostavila ga je žena, a susjedi su ga počeli izbjegavati. Iako nije vjerojatno da će ikada biti potpuno bez bradavica, ovo će mu liječenje omogućiti da živi približno normalan život.

Dede Koswara na liječenju u bolnici proveo je devet mjeseci. Liječnici su otkrili kako je za izrasline kriv HPV, a posebno Dedeov slab imunološki sustav. "Čovjek drvo" sljedećeg će mjeseca još jednom u bolnicu, na posljednju, devetu operaciju.

( Svevijesti.ba / Totalportal.hr )

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:23 am 

ShANA je napisao:
ZELE je napisao:
vIDIO SAM I JA OVU KVRGU :wink: DOBAR ZA FRULE :roll:

Suhi0402 je napisao:
Dobar za frule, ali nek neko drugi svira na njega. Valjalo bi puhati mu na pisak. ppppp

ZELE je napisao:
COBAN CERA....I nek trazi pisak :wink: :wink:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:24 am 

ShANA je napisao:
84-godišnji Nigerijac
Mora se razvesti od 82 supruge

Nigerijskom vjerskom vođi Mohammadu Bellou Abubakaru naređeno je da se mora razvesti od 82 svoje žene, od ukupno 86 koliko ih ima.
Svi razvodi moraju biti gotovi u roku od dva dana, a vrhovno islamsko tijelo Jamatu Nasril Islam bilo je donijelo i odluku da se ovaj bivši učitelj kazni smrtnom kaznom jer je prekršio zakon imavši više od četiri žene. Ipak, kazna smrću je povučena iako starcu prijeti deložacija iz kuće u kojoj živi.

Glasnogovornik emira Bide za BBC je rekao da je 84-godišnjak pristao na odluku o razvodima od žena sa kojima ima najmanje 170 djece. Nigerijac je istakao kako u Kur'anu nije navedena nikakva kazna za one koji imaju više od četiri supruge.

"Sve moje supruge su sa djecom, a neke od njih sa mnom su u braku već 30 godina," kaže Abubakar novinarima lokalnog lista. "Kako očekuju od mene da ih ostavim u samo dva dana?"

(Sarajevo - x. com)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:26 am 

ZELE je napisao:
A :P MA DA JE TIH 86 PA NEK I VIJESAJU.zNAO BIH STO SAM ZIVIO.

muamer je napisao:
Zele,
Mozes ti tako pisati kad ti se zena nije registrovala na stranicu :lol: :lol:

ZELE je napisao:
Samo tisu jarane :mrgreen: :mrgreen:

muamer je napisao:
Ma nasi smo, necemo se cuti ;)
Samo, da te ovi soferi ne izdaju. Znas kako u njih telefoni rade :?

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:27 am 

muamer je napisao:
Kad su ljudi posteni sve je lakse :lol:

Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 5:27 am 

SUHI0402 je napisao:
Kad se ovdje pise o zanimljivostima, ja cu ovo vode tutnuti, pa pakar. Ovo je istinit dogadjaj iz nase Rogatice.
Bio ti je Pajki na corbi kod Babana, mahmuran ko cep. Kad se "napuco" (s namjerom da se dozove) kreno uz carsiju. Negdje pred "kinom" sretne Gangu. Veli njemu Pajki, dobro jutro Ganga, ovaj njemu odgovori ko sto i prilici, dobro jutro Pajki. Prodju jedan pored drugog i nakon par koraka, okrene se Ganga i veli Pajkiju, JEBO TE TVOJE DOBRO JUTRO, sad ne znam gdje sam poso. :lol: :D :P :lol:

Nazad na vrh

Naslov:
TekstNapisano: Oktobar 13th, 2008, 4:11 pm 

Tekstovi: 4128
Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2008, 9:14 am 

Tekstovi: 10155
E evo je.Haj sad recite nesta. :evil:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2008, 10:43 pm 

Tekstovi: 273
Mogo je on na nju napisati i 450 ili koliko hoce na ovoj slici nema poredjenja bar sa tevsijom ili kakom stolicom ili sa bilom cim drugim, ostaju sumnje. Ne znam da li su kospice vece od drugih normalnih karpuza, pa da se bar uporede jedna sa drugim, djaba sumnje postoje :roll:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2008, 11:44 pm 

Tekstovi: 2099
Masna ova lubenica :), nije dobra za holesterol nikako :).

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 15th, 2008, 12:16 am 

Tekstovi: 349
Jel ono ima tacka izmedju brojeva il' se meni ucini? :lol:

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 253 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 22  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 4 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: