www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 3:10 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 396 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Zazelimo Dobrodoslicu nasem novom clanu
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:43 am 

Tekstovi: 3246
Evo nakon dobre ideje naseg clana -Suhi0402 - otvaramo ovu novu temu da bi smo mogli pozdraviti nase nove clanove ovako dzuture i pojedinacno.
Takodjer ovaj prostor ovdje mozemo koristiti za zelje, cestitke za aktivnosti ili pak za neciji rodjendan.
Hajde od mene ovako dzuture selam i bujrum svima koji citaju ovo malo slova.

Slika

Nazad na vrh

Naslov: Re: Zazelimo Dobrodoslicu nasem novom clanu
TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:44 am 

ShANA je napisao:
Suhi0402 je napisao:
Zelim da poselamim, pozdravim i zazelim DOBRODOSLICU novim-starim clanovima nasim Rogaticanima. Do duse ovaj "sminker" je rodjeni Focak, ali je zivio u Rogatici. Naseg Pitara svi znamo i on bi mogao, kao i Sele da bude, nesto kao "grb" Rogatice, pa kad kazes ili napises PiTaRiStOk ili Sele, automatski, znas da je tu Rogatica.
Djeni ne poznajem, ali to nista ne umanjuje moju (nasu) dobrodoslicu na nasu novu stranicu.
SVAKIM DANOM U SVAKOM POGLEDU SVE VISE NAPREDUJEMO. :lol:

ZELE je napisao:
Mislim da sam sve clanove prepoznao.Naravno da mi je drago sto su tu.Svima dobrodoslica a bujrum i drugim.

PiTaRIsToK je napisao:
Meni su Rogaticani dragi gdje god bili. Pozdravljam ideju i realizaciju otvaranja ove stranice i zelja mi je da vamstranica http://www.rogatica.com bude partnerska a ne konkurentska.

Muamer je napisao:
Upravo tako Galibe. Slazem se u potpunosti. Ja sam se prestao javljati na rogatica.com ima vise od godine. Osjetio sam da nisam dobrodosao i jednostavno sam se povukao.
Ovu stranicu i ovaj forum vidim kao novo okupljaliste Rogaticana. Alternativna opcija za one koji osjecaju potrebu da se sretnu i progovore jedni s drugima. To vam je kao nekad birvaktile, skupe se raja u Domu Kulture na partiju saha, a onda svi predju preko puta na cinkvinu :D I tako svaku noc :D

ZELE je napisao:
100% za Pitarovu poruku iliti pouku.Ja bih reko ko Galib i Sajka. :wink: :arrow:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:45 am 

seperka je napisao:
Nisam pitar nisam zeljovac ali jesam mladost ROGATICA . : :mrgreen: 8-) :mrgreen: 8-)

ZELE je napisao:
JES DA NIJE STAROST :mrgreen: :mrgreen:

SUHI0402 je napisao:
Evo, svecano uclani se i ovaj nas STAROHAN.
CESTITAM i DOBRO DOSAO, S T A R O G U Z E !!!
Nekad je igrao u FK Mladosti, a sada moze??? da igra u NK STAROST. :lol: :o :P ;)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:45 am 

carlama je napisao:
Merhabaaa Rogaticani !!!
Prvo cestitke na otvaranju nove stranice.Bio sam aktivan citalac na prve dvije Rogaticke stranice a tipkanja nista.Lakse pjeske Rogatica-Strmac nego otkucati jednu recenicu.Ali ovdje kontam pokusati reci koju pametnu.
Za pocetak kritika sta je sa clanovima sa stranice Rogatica.Ne mislim da neznaju za ovu stranicu.Ili je ponovo proradila Rogaticka ucmalost,sebicnost i jebes komsiju nek mu crkne krava...
Sta je sa :
Teva-sa dobrim slikovitim opisima
Pitar-sa dobrim kritikama
Sef Rogaticke stranice-NARUCITO
Efendija-PO NARUCITO valjda ce se javiti kad bude nesto trebalo za IZ
I jos mnogo dobrih rogacana.Pa bogami i koja prodana rogaticka dusa.

ETO TAKO

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:46 am 

SUHI0402 je napisao:
DOBRO DOSAO CARLAMA. Da bude hairli.
Sto se tice nasih sa "rogatica" ne vjerujem da ne znaju za "ovu" ali nadam se da ce i ovdje da se uclane. Ko hoce dobro dosao. PiTaR je ovdje, a on je napisao na onoj stranici da je otvorena nova "Rogaticani". Sto nema drugih, to oni znaju.
Do duse "ova" jos nije zavrsena, ali ce biti u skoro, pa se nadati da ce i oni "doci".
Usvakom slucaju, puno pozdrava i ostaj mi u zdravlju.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:46 am 

Evo i od mene jos jednom jedna lijepa velika dobrodoslica svima koji su se prikljucili u posljednih nekoliko dana na ovaj nas forum.

Eh carlama, zelim ti srdacnu i toplu dobrodoslicu.Nadam se da ces uzivati i naci sta god zanimljivo na ovim nasim stranicama,takodje od srca ti zelim puno pisanja na forumu. :D
Stranica je jos uvjek u fazi izrade,za koji dan ce biti postavljena.

Slika

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:47 am 

ShANA je napisao:
Ovaj post prvog javljanja naseg novog clana Jale-ta prenio sam ovdje u ovu rubriku jer smatram da mu je mjesto ovdje.
Jale je napisao:
evo ija ugrabih vremena da se uclanim i javim,pozdrav svima :lol: :lol:

Velika dobrodoslica za novog clana Jale. :D ;)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:48 am 

ZELE je napisao:
PITAR NAM ZAZELI SRECU I VELI DA SA ONOM STRANICOM BUDEMO PARTNERI.
A JA GA PITAM. KAKO KADA SU VEC POJEDINI CLANOVI OVE BANIRANI.
DALI TO IZGLEDA KAO POZIV NA SARADNJU? :?: :?:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:48 am 

rogaticani je napisao:
ZELE je napisao:
PITAR NAM ZAZELI SRECU I VELI DA SA ONOM STRANICOM BUDEMO PARTNERI.
A JA GA PITAM. KAKO KADA SU VEC POJEDINI CLANOVI OVE BANIRANI.
DALI TO IZGLEDA KAO POZIV NA SARADNJU? :?: :?:

Ova stranica jos malo, pa ce biti gotova. I onda krecemo punom parom. Smjer u kojem ce ako Bog da ici ova stranica ce biti malo drukciji od ostalih stranica. Tako da nema govora ni o kakvoj konkurenciji. Evo ovdje ima sad samo 14 clanova iz prostog razloga sto jos nismo masivno zvali raju, a i zato sto stranica i njeni sadrzaji nisu u potpunosti gotovi. A ono sto je najtuznije da imamo isti broj aktivnih clanova :(. Dakle onih koji pisu.

Zelim da ovdje bude puno ljudi koji ce raspravljati o svemu i svacemu.
Ovdje ako ikad iko bude banovan, bice lijepo napisano zasto. Svako banovanje bice otvorena tema, pa neka drugi kazu da li je zasluzio ili nije.
Ali to je vec neka druga prica.

Uglavnom da jos jednom ponovim, ova stranica nije napravljena ni zbog kakve licne promocije. Nije u pitanju ni hranjenje mog ili bilo cijeg ega, jer ja i niko drugi ovdje nema ama bas nikakve koristi od ovoga. Ne zelim da se ovo pretvori u skup dijaspore, koja ce podsticati one koji su u BiH na povratak u Rogaticu. Ili dijeliti neke moralne lekcije o tome kako i sta treba da se uradi. Zelim samo da se fino druzimo i diskutujemo o svim mogucim temama.

Treba da pisemo o onome sta smo prezivjeli tokom agresije, ali i da se prisjecamo kako je to bilo prije agresije. Ako uspijemo organizovati i neku akciju pomoci, onda je stranica definitivno uspjela. Bez da se to ispolitizira na bilo koji nacin.

A o mogucem partnerstvu cemo vidjeti u buducnosti. Treba sada stranicu staviti na noge i aktivirati ljude da pisu bez straha da ce ih neko ismijati zbog nacina na koji pisu ili razmisljaju.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:50 am 

muamer je napisao:
Evo ja odmah da ovako javno zazelim dobrodoslicu mom skolskom Zuki i da ga zamolim da se i javi a ne samo da cita tekstove.

Mahsuz selam svim clanovima.

seperka je napisao:
Sta je vama,kako mi zazeliste dobro doslicu. Sram te bilo zele i suhi, ja mislio vi moja raja a vi mi rekoste da sam starohan, stiditeste svojih godina.
Selam i pozdrav svoj raji .

Volio bi da se hoce Sele i Kemo prijaviti na ovu nasu stranicu 8-) :D

seperka je napisao:
Gdje je taj Galib, bjezo mi u Sarajevu sad bjezi i ovdje. :geek: Pozdravi mi Behlula, ljubi vas Seperka.

SUHI0402 je napisao:
haloo, Dzava i alcicak, dobro nam dosli. Svaki dan nas je sve vise, masalah. ;)
Zelim da se ovdje fino SVI ispricamo i da plaho eglenisemo :o
Selam i pozdrav od mene za sve vas, nas, svijuje. :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:51 am 

alcicak je napisao:
fala, fala... :D

Nadam se finom druženju, slobodnom pisanju, i VAŠEM USPJEŠNOM RADU!
Sve najbolje vam želim

Sellam svima, a uredništvu MAHSUZ

ZELE je napisao:
Prvo izvinjenje jer do sada nisam vidio da na ovu temu ima i druga stranica. :oops: :oops:
I od mene bujrum novim clanovima.Nadam se da cemo moci da se druzimo i nasalimo.
A onaj staronja ;) probro poso dze se sijedi a krevet mu iza ledzz\a :mrgreen: :mrgreen: .On meni da govori o kondiciji. :twisted: :twisted: Nemoj da uclanim hanumu pa da onda zines. ;) ;)

SUHI0402 je napisao:
OVOM PRILIKOM ZELIM DA CESTITAM NASEM "S T A R O H A N U" NA POLOZENOM DIPLOMSKOM I USPJESNO ZAVRSETKU K O L E DJ A.

STAROHANE NEK TI BUDE HAIRLI I BERICETNO U ZDRAVLJU I RAHATLUKU. :lol: :D ;)

SUHI0402 je napisao:
Evo da zazelim dobrodoslicu i za sada najnovijem clanu na ovoj stranici.
Dobro nam dosao Dido :lol: . Nadam se da ces pored "posjete" ovoj i tvojoj stranici, poneso i napisati.
Poselami babu tj, mog buraza, amidju Alema, Pavu, Dinu i naravno sve ostale. ;)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 21st, 2008, 4:52 am 

I od mene srdacna dobrodoslica mom komsiji,novom clanu Midhat-u(Dido)Hasecic-u.Nadam se da ces naci stagod zanimljivo na ovim nasim stranicama.Takodje zelim da napises koju ;) , ma pisi sve dok ti tinte nestane.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 396 posts ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 33  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 6 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: