www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 2:23 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 39 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Sjecanja na nase rahmetli sugradjane
TekstNapisano: Mart 29th, 2009, 9:30 am 

Tekstovi: 288
Svaka ti cast i hvala ti!

Nazad na vrh

Naslov: Re: Politika - brisanje
TekstNapisano: Februar 25th, 2010, 6:48 am 

Tekstovi: 54
E pa stvarno mi je zao ako zacatavam temu ali moram i ja dodati nekoliko recenica. Registrovala sam se na stranicu Rogatica.com negdje na samom pocetku i to sa zeljom da nadem nase sugradane, stupim s njima u kontakt, sacuvam uspomene..... ostala sam na stranici cijelih nekoliko mjeseci i onda su poceli problemi, nisam mogla da se logujem, zabranjen pristup itd..... pokusavala sam na razne nacine ali mi pristup nikada vise nije odobren. Zasto? Samo zato sto sam, na jadikovke naseg vrlog sugradanina koji se nalazi u Danskoj, pati za Rogaticom, moli da se vracamo tamo, suze lije svaki dan koliko mu je tesko (i da ne nabrajam dalje, znate svi tu pricu), odgovorila da cemo se vracati kada nam ovi iz dijaspore to pokazu svojim primjerom i ako im je toliko tesko neka se vrate ovamo. Rekla sam da je nama super, da dobro zivimo i da se ne patimo i da u svakom momentu mozemo ako nista skoknuti do Rogatice kad nam se "stendzeri". Samo sam rekla svoje misljenje i golu cinjenicu..... i tu mi je bio kraj! Ko sam to ja da se usudim tako nesto napisati....Mom razocarenju nije bilo kraja, zar sam rekla nesto ruzno, zar sam nekoga uvrijedila? Mislim da nisam, samo sam ih pozvala da se vrate i da jadni vise ne pate u tudini.... Zato mi valjda nikada vise nije dozvoljeno da se registrujem na tu stranicu.... jer jos uvijek jednako razmisljam..... sad sam se uvjerila da ipak nije bilo do mene. I nemojte me ruziti, ali morala sam :oops:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 25th, 2010, 8:17 am 

Tekstovi: 13163
Dina je napisao:
E pa stvarno mi je zao ako zacatavam temu ali moram i ja dodati nekoliko recenica. Registrovala sam se na stranicu Rogatica.com negdje na samom pocetku i to sa zeljom da nadem nase sugradane, stupim s njima u kontakt, sacuvam uspomene..... ostala sam na stranici cijelih nekoliko mjeseci i onda su poceli problemi, nisam mogla da se logujem, zabranjen pristup itd..... pokusavala sam na razne nacine ali mi pristup nikada vise nije odobren. Zasto? Samo zato sto sam, na jadikovke naseg vrlog sugradanina koji se nalazi u Danskoj, pati za Rogaticom, moli da se vracamo tamo, suze lije svaki dan koliko mu je tesko (i da ne nabrajam dalje, znate svi tu pricu), odgovorila da cemo se vracati kada nam ovi iz dijaspore to pokazu svojim primjerom i ako im je toliko tesko neka se vrate ovamo. Rekla sam da je nama super, da dobro zivimo i da se ne patimo i da u svakom momentu mozemo ako nista skoknuti do Rogatice kad nam se "stendzeri". Samo sam rekla svoje misljenje i golu cinjenicu..... i tu mi je bio kraj! Ko sam to ja da se usudim tako nesto napisati....Mom razocarenju nije bilo kraja, zar sam rekla nesto ruzno, zar sam nekoga uvrijedila? Mislim da nisam, samo sam ih pozvala da se vrate i da jadni vise ne pate u tudini.... Zato mi valjda nikada vise nije dozvoljeno da se registrujem na tu stranicu.... jer jos uvijek jednako razmisljam..... sad sam se uvjerila da ipak nije bilo do mene. I nemojte me ruziti, ali morala sam :oops:

Nisi sama. Ovo potpisujem 100%. Ovdje toga nema niti će biti. A ako bude ja prvi letim sa ove stranice sa haramom za sve što ovdje napisah i postavih. A do sada je sa halalom sve bilo.
OVO JE PRAVA ROGATIČKA RAJA!!!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 25th, 2010, 1:07 pm 

Ma i vidi se da je sve laganica ovdje..... :up:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 25th, 2010, 1:18 pm 

Tekstovi: 4128
E, moja Dino, ova nasa stranica bi se mogla jos zvat i "Odpisani Rogaticani" bar 60% 70%.
Svi smo (skoro) bili "tamo" ali ne razmisljamo k'o "oni" pa nas banirase, bas k'o i tebe.
Ja sam dosta toga napisao o tim dogadjanjima, a ima toga JOS.
Navracaju narod da se vraca, navracaju narod da glasa za sds... a napravili kucu u Sarajevu, ili kod Sarajeva.
Slomise se od sikiracije, jadnikovci.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 25th, 2010, 2:14 pm 

Tekstovi: 10155
Bogu Dragom hvala raja se opet nadze i druzi.Sjecam se kad se otvorila kafana Korzo.Lijepa,moderna a na sred carsije.Raja se pocela tu iskupljti,druziti a onda u drustvu se pojavise drugaciji rogaticani.Mnogi se odvikose i prestase se druziti u Korzu jer drugo mjesto koje nadzose bi prijatnije.
Vazda je tako bilo i bice.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 26th, 2010, 7:57 pm 

Tekstovi: 294
Bezbeli kod Sajke, Tuluma jal Salema.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 18th, 2010, 12:26 pm 

Meni je bitno da se Rogaticani druze i mislim da bi trebalo da budemo sretni sto ima vise stranica i nacina da se sjetimo nase carsije a ne da se jedni ljute na druge ili da nekoga navracaju da ne idu na ovu ili onu stranicu. Mislim da je to stvarno nisko. Pa zivimo li mi u demokratskom drustvu ili ne? :D

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 18th, 2010, 1:04 pm 

Tekstovi: 13163
Dina je napisao:
Meni je bitno da se Rogaticani druze i mislim da bi trebalo da budemo sretni sto ima vise stranica i nacina da se sjetimo nase carsije a ne da se jedni ljute na druge ili da nekoga navracaju da ne idu na ovu ili onu stranicu. Mislim da je to stvarno nisko. Pa zivimo li mi u demokratskom drustvu ili ne? :D

Potpisujem!!!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 18th, 2010, 1:34 pm 

Tekstovi: 10155
Jedan od moderatora Rogatica.com je rekao da su svi oni koji ovdje ucestvuju u radu za njih neprijatelji.Koliko ostavlja prostoru demokratiji valjda je jasno.Logicno bi bilo da su kao jedna jer Rogatica i rogaticani su jedno ali na nesrecu sudbina rogaticana je takva da ih protjeraju iz Rogatice.Vjerovatno iz tog razloga na Rogatici se ne pominju rogaticani a i ako se pomenuradi gumica.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 8th, 2010, 3:22 am 

Tekstovi: 4128
"Ovo" him je naj veci domet u karijeri (ili to him je...)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 18th, 2010, 5:26 am 

Kakvim se glupostima ljudi sve ne bave umjesto da zive svoj zivot, sretni, veseli, zadovoljni.....al' dobro....na sta bi to licilo da nam je sve ravna crta.....

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 39 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 5 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: