www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 10:12 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 39 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Politika - brisanje
TekstNapisano: Februar 1st, 2009, 4:25 pm 

Tekstovi: 4128
KOS dobro placa svoje DOUSNJAKE.

Nazad na vrh

Naslov: Re: Politika - brisanje
TekstNapisano: Februar 20th, 2009, 2:27 pm 

Jos uvijek hi placa.

Nazad na vrh

Naslov: Re: politika brisanje
TekstNapisano: Mart 27th, 2009, 8:33 pm 

Tekstovi: 10155
Dana 29.3. 2009-e navrsice se godina od smrti moje majke.Dzenaza je obavljena dana 02.04.2009.god.. Slike sa dzenaze Galib Lihic i Irfan Dziko objavili su na stranici rogatica.com.
Danas se htjedoh podsijetiti ovoga svega i na moje iznenadzenje slike sa stranice rogatica.com su nestale.Toliko ljudske niskosti jos nisam dozivio.
JAVNO PORUCUJEM DA CU ONOM KOJI JE SKINUO SLIKE SA STRANICE PRVIM NASIM SUSRETOM PLJUNUTI U LICE KAO IZAZOV NA SVE!
Cak i web stranice koji se zajedno sa jednim moderatorom iste kiti obavljenim hadzom dok u isto vrijeme sklanja slike jedne nase rahmetlije. Ni mrtve takvi ne postuju pa se pitam koji him je odnos prema zivim i sta za njih znaci biti vjernik po njihovom shvatanju. Samo BALIJE ovakvo nesta mogu uciniti i kunem se svim da cu ime onoga koji je slike dzenaze moje majke skinuo sa stranice blatiti koliko se blatiti moze.Ta pogan ljudska neka ne gleda u oci onima koje ja znam jer ako nekog pogleda u oci sresce samo pogled prezira nakon ovoga sto je ucinio.
Podsjeticu sve one koji posjecuju ovu stranicu na one koji imaju mogucnost da skinu slike sa dzenaze moje majke.

WEB-ABDULAH FEJZIC
MODERATOR-MUSTAFA FEJZIC
MODERATOR-KAZIC MEHMED KAZA
MODERATOR-CENGI NEDIM TEVA

Razmislite dragi moji sugradzani.Kakav je covjek onaj koji je u stanju mrtve vrijedzati.

P.S.Molim Weba ove stranice da ovo moje obavjestenje postavi na naslovnu stranicu.

Nazad na vrh

Naslov: Re: Politika brisanje
TekstNapisano: Mart 27th, 2009, 9:04 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
E,moj Zele,sta sam ja sve pretrpio od tih tzv,hadzija i velikih mladomuslimana, ali me uvijek vodilo da ce pobijediti istina. Ja sam tamo bio sa preko hiljadu postova samo zato da SACUVAM Rogaticu u sjecanju.I sve je to sutnuto od nekakvih narucenih pisaca ko da nas nije nikako bilo, ni nas, ni zivota u Rogatici. Povladjuje se pridjevima tipa:svaka cast,ovaj ti je tekst za cistu desetku,prekrasno ti je ovo...tako moderatori moderiraju da puku pokazu pravi put. Jad i bijeda.A iz Toga iz svih oruzja se puca po NOVOJ stranici i po ljudima na njoj. Neka im,na njihov obraz. Mi cemo,ako Bog da , dokrajciti nas Abecedarij, i bice to svojevrsna hronika naseg grada koju pisu oni koji su bili GRAD, a ne oficircici, partijske komitetlije, nedoreceni ljudi, interesdzije i sicardzije svih fela,mutevelije i nikogovici, nedoreceni pjesnici i neprepoznatljivi u velikom komadu svog zivota. I ne treba ih pljunuti, treba ih ignorisati kao muhe govnare, razgoniti i cistiti zrak da insan prodise.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 27th, 2009, 9:17 pm 

Da pljuju po meni mojim prijateljima mogu durati ali vrijedzati mrve tako sto po njihovom slike necije dzenaze nisu vazne i odbacivati ih u smece a narocito kad je u pitanju moja mati rahmetli to necu.Cak ih nije stid da slike onih koji su mojoj majci dosli na dzenazu poturaju za raspoznavanje.Nisu oni bili na dzenazi da bi njihove likove neko isjeco i postavljo za prepoznavanje, vec su bili tu zato sto su moju majku rahmetli postovali i dosli da je isprate. Samo izrod u narodu moze tako nesta uciniti a narod takve prozva BALIJA. Nadam se da ce mi zivot pruziti sansu da onu baliju koji je ovo uradio samo jednom u zivotu sretnem.
Izvinjavam se clanovima sto huju i u pisanju pokazujem ali molim svakog da pomisli kako bi se osjecao da se njemu ovo ucini.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 27th, 2009, 10:42 pm 

Nakon sahat i vise boravka na onoj stranici pojavise se slike sa dzenaze u rubrici Medzlis i to posljednje na trecoj stranici. Znao sam da ce se nesta ovako desiti pa sam zbog toga tako dugo bio. Rekoh da sam detaljno pregledo i da nije bilo apsulutno nista da bi se cak i u rubrici "rogaticani juce danas sutra" isto tako na posljednjoj stranici pojavilo da su slike dzenaze premjestene.
Ubrzo nakon svega ovog pojavilo se i obavjestenje kao da neko nezna naci slike na stranici koju je koristio oko pet godina.
I jos uz sve to kao mi lazemo o njima.U Sarajevu na takve stvari kazu FUJ a ja kazem jos jedan potez sljama ljudskog.
A da cu da pljujem u lice to obecajem. Ovdje je pristup svima omogucen i svi oni koji se neoglase da nisu to ucinili smatracu balijom i pogani ljudskom.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 1:35 am 

Mislim da samo radi posijetilaca treba jos par rijeci napisati a fala Bogu svi su dovoljno zreli da ocijene ko laze.
Rekoh vec da sam se nadao da ce se slike nekim"cudom"pomoliti jer ja nisam znao jedino tu kliknuti.I jos jedno "cudo"se desi tako da bas sasvim slucajno bas te slike budu posljednje prebacene.u vremenu dok sam bio na stranici rogatica.com dvojica od cetvorice nabrojanih su bili prisutni dok za gazdu him neznam jer nisam ni pratio.Prilikom sredzivanja,kako to zovu,u rublici rogaticani juce danas sutra jedno vrijeme i tu na posljednjem mijestu bijese bas slike o kojima je rijec mada su postavljene evo skoro prije godinu dana.Opet slucajno jos dvije pospremane teme se nadzu iza toga nepunih 15-ak minuta.
Svima rogaticanima je poznato da Osman Zec nikada nije vrsio selekciju dzenaza i nije birao kome ce otici na dzenazu pa tako ni sad nisam iz neke izmisljene zlobe izabrao dzenazu moje majke rahmetli da bih nekoga blatio kako to neko zeli prikazati.
Sigurno je da nikada nebih to cinio ovom metodom jer rogaticane poznam dovoljno i da hocu mogu svakog blatit onim sto o njemu znam.Moze se i o meni istom metodom pisati samo sto ja nemam nicega cega bih se stidio.
Kako u obavjestenju moj postupak nazvase NISKOST prepustam citaocima da odluce o tome a ja cu valjda sljedeci put znati kliknuti na link.
O uredzivanju rogatica.com mozete provjeriti na sljedeci nacin.Kliknite na zadnji postovi pa zatim kliknite na 48 sata.Dobicete koliko je postova(odgovora)dana 27.03.2009.god(14-cetrnaest slovom i brojem)
kada se vratite na forum u dnu pogledajte i broj odgovora(pod ono juce)koji se pokazuje posjetiocima(44-cetrdeset i cetri opet slovom i brojem)
Pa opet zele reci da drugi lazu(mozda poslije i ovog pisanja slucajno dodze do promjene ovih podataka ali autor ovog teksta nije lazov i sve je 100% preneseno iz dostupnih podataka sa rogatica.com.

Do sada sam redovno posjecivao i pomenutu stranicu i nisam zelio dijeliti rogaticane po stranici(kako to rogatic.com cini)ali od sada ta stranica za mene vis ne postoji.Njen Web bi poslije ovoga trebalo da zna i da moje clanstvo izbrise isto kao i sve moje postove.Nebi bilo logicno da ih zadrzi jer eto po njihovim moderatorima ja ne mislim dobro njihovoj stranici pa tako nebi trebalo da joj moji postovi kvare ugled.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 4:15 am 

Mozda ti je to kazna za onaj SMRAD SA CINKVINE.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 3:17 pm 

Moj Zele, mali kompleksas, ima toliko drskosti, koliko nema obraza da "demantuje" tvoje pisanje, pa onda jos ti kaze da ne znas da nadjes slike i ne znas koja je puljka za koju funkciju.
Taj isti, mali covjek-veliki kompleksas, zajedno sa svojom... pisao je pojedinim clanovima stranice na Seleta. Ta ista KOS-ovska elita, citala je tudje PP. Ta ista ekipa jada, kada se nesto napise-pita za stranicu Rogaticani.com, na njihovim kratkim porukama, automatski brise to-ta pitanja.
...
...
...
...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 4:40 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
KOS ili AGITPROP hitno je reagovao pokusacvajuci popraviti sto se popraviti moze,ali ne ide,ni uz Boziju pomoc na koju se poziva bivsi stalni clan Komiteta istine.Jest da su u tome vjesti,maniplacija.laz i obmana je sustina djelovanja pomenutih organizacija,to se ponekad radi iz vizure Partije,drugi put iz vizure Vjere,ali srz je uvijek ista,u ime tzv.opstih interesa ocrni,olaj,izvrni i stosta dodaj,neko u tome ima debeli interes,neko je samo naivni ucesnik u Kolu obamane.Stoga ja evo preporucujem za lahku noc i ugodno citanje Orhana Pamuka i "Dzevdet-bega i njegove sinove".

PS Bojim se da ja ne umijem valjano baratati ovm makinjom ,ali ni ja ne nadjoh "Slike sa dzenaze Aliji Isakovicu" koje je snimio i postavio Galib Lihic,iz duga i postovanja prema rahmetliji kako je to sam jednom napisao.Doticni rahmetlija je,naime,moj brat.Toliko .
Pitao ja davne 1990.godine jednog starog,uglednog Rogaticana( i vjernika ,ako je to potrebno naglasiti )kako on osjeca ove,nove,demokratske promjene:"Moj jarane,od istih onih zbog kojih nisam mogao uci u Partiju sad ne mogu uci u dzamiju!"
Samo su od komunista GORI bivsi komunisti :mrgreen:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 10:48 pm 

Ako grijesim moj je grijeh ali ubjedzen sam da je i osmislio spremanje kako bi izbacio ono sto on hoce.Javili su mi se mnogi i telefonom i meilom i porukama i sada jos vise znam nego sto sam i htio znati.Moj Sele I Suhi.Neko voli Rogaticu i raju a i sav njen narod pa se samo iz tog razloga i oglasava i javlja i uclanjuje a neko to cini radi potpuno drugih razloga.Kako adet i govor raje ne zna i ne razumije tako se brzo izdvoji iz ove sredine.Neko je uvijek znao ko je Petar Jesic a neko jako lani.Neko je trazio familiju i s njom kontakt uspostaviti a neko Pusonju.Vazda se u Rogatici djelilo na raju i na one ostale(da ne kazem kako se to govorilo).Neko je dizo glavu misleci da je glavni na dzadi a drugi su je spustali pa su tako i culi sve i znali sve.Zato su ovi drugi znali damar i znali svakog postovati.Ali vi sve ovo znate i ne treba o tome vise.Pusticemo mi u safove i to prve ko god hoce jer mi sebi znamo naci mjesto kao sto smo to uvijek znali.Sada sastavljaju dove oni sto ni recenicu nisu znali sastaviti.Vjerovatno su bili iskreni i cestiti i sve o sebi ispricali pa ljudi ih razumjeli.Ko nikad novine nije otvorio sad za novine pise,ko je obilazio dzamiju sad prvi u nju trci,ko se u komunjarama guro sad crvenu knjizicu krije,iz komiteta u IZ skacu i svasta nesta naopako se desava.Ali ko je lani jeo govna i ove ce.

Nazad na vrh

Naslov: Re: Sjecanja na nase rahmetli sugradjane
TekstNapisano: Mart 28th, 2009, 11:42 pm 

Tekstovi: 2099
Evo nadam se da cemo sa ovim i zavrsiti sa ovim skretanjem sa teme.
Naslov ove teme je "Sjecanja na nase rahmetli sugradjane", pa ce tako ovdje biti objavljivane i sve smrtovnice i sjecanja na nase sugradjane, bez obzira na ime i prezime. Kao sto je to i do sada bio slucaj, mozete poslati poruku ako smo slucajno nekoga propustili. Jer, vrlo je lako moguce da mozda i nismo znali da su ti ljudi na neki nacin bili vezani za Rogaticu.
Dakle, za razliku od vjernika, koji mole Allaha da kazni autore tekstova iznad, a vjerovatno i sve ostale koji imaju ikakve veze sa njima, mi se necemo baviti sihrom ili kako god da se to vec zove.

Sto se tice ovih nekoliko posljednjih tekstova, nemam nista oduzeti, mogao bih jos sta i dodati, ali u sustini je sve tu. I sve ono sto je napisano, spreman sam podrzati na bilo koji nacin. Ako nekoga zanima lista smrtovnica ljudi koji su bili cenzurisani iz ovih ili onih razloga, mozemo je nekad i postaviti. Naravno da bi broj opravdanja bio jednak broju smrtovnica, ali sta se moze. I eto za kraj, ova stranica i forum ce da postoje, bez obzira da li mi registrovali sve ljude sa nasih e-mail listi ili ne. Bitno je da se pise i bitno je da se ima sta procitati.

I za kraj nisam ja nikakav reis, ali evo jedan ajet iz Kur'ana:

"Molite se ponizno i u sebi Gospodaru svome, ne voli On one koji se previse glasno mo­le. I ne pravite nered na Zeml­ji kad je na njoj red uspostavljen, a Njemu se molite sa strahom i nadom Milost Allahova je doista blizu onih koji dobra djela cine." (Kur'an, sura Al-A'raf: 55-56)

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 39 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 6 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: