www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Novembar 18th, 2017, 9:25 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 917 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77
Autor Poruka
 Naslov: Re: OSTALO
TekstNapisano: Juli 22nd, 2017, 1:14 am 

Tekstovi: 10024
Hajde nek je bar neko od javnih licnosti jednom rekao istinu jer ovamo jeste bas tako.Mara i lole ce vise srebrenicana i nasih iz Zepe sakupiti od bilo cega od drzavnog znacaja i vaznosti.Meni uvijek dodze ono sto su stari govorili o tome ko su "amidzici" kada cujem nesto ovako slicno sto je Josip dozivio pa sam vise i oguglo za ovih 16 godina na sve to.Hoce tako i neka him bude ali zato veoma dobro znam i sta ja hocu.Od mene se ni jedna jedina beogradska kalastura a ni mudonja nije i nece najesti hljeba pa ni oni za koje nisam nista lose cuo.
Mislim da je i Josipu sada jasnije zasto se vladajuca struktura ne moze promjeniti i zasto je malo povratnika Bosnjaka u rs jer da su htjeli i vracali oni sto odose slusati Karleusu a ne Josipa davno bi ih smjenili.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2017, 2:23 pm 

Mene obilazila ona drolja Irma ali eto i ovaj belaj progurah skupa sa svim svojim.Moram priznati da je bilo neprijatno gledati kroz prozor dok drvece pada na komsijske kuce i cekati kada ce sve proci.Jos jedno iskustvo vise koje mi zivot i sudbina nanijetise da prozivim i koje ne bih pozelio meni dragim da prolaze kao ja prodze i sada guram dalje i pitam se sta li me jos ceka.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 13th, 2017, 1:35 am 

Evo vas butum dan mislim sta bi bilo da su umjsto Irma ovom belaju dali ime Sebilja???Em bi sve unistila em nikad nebi sama otisla.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 14th, 2017, 3:27 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5789
Nisam znao da si tu nlizu...Ja sam vidio jedan orkan u Rogatici i danas me strah vjetra.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 15th, 2017, 3:35 am 

Ovdje gdje sam ja je dosta slabije doslo od onog sto je po Floridi cinio ovaj belaj ali da poblize opisem kako je ovdje bilo reci cu ti da su 3 kuce oko moje stradale od drveca koje je padalo na njih.Zvuk koji stvara oluja nimalo nije prijatan dok ga slusas u kuci a jos kada cujes lomljavu i tresak drveca dok udara u komsijske kuce uz saznanje da ne mozes nigdje izaci stvara dosta lose stanje.Ono sto je dodatno tesko je to da traje dugo.Vjetrovi,kise koje su vise mlazovi nego kisa i svi ti zvukovi ovdje su trajali 8-9 sati i jedino sto je sreca to je ako ne ostanes bez stuje kao sto sam i ja.E sad koliko traje i koliko ce jos begovica i ovo je mila majka.Osim toga u ovakvim belajima cio svijet ima razumjevanja dok trajanje niko normalan ne moze da skonta.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 917 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 73, 74, 75, 76, 77

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: