www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Decembar 14th, 2019, 7:06 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 2 posts ] 
Autor Poruka
 Naslov: Zijad Nalbantić
TekstNapisano: Mart 15th, 2019, 11:44 am 

Tekstovi: 18
ZIJAD (LUTVO) NALBANTIĆ
15.03.2019.
Duboko ožalošćeni obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naš dragi ZIJAD (LUTVO) NALBANTIĆ preselio na Ahiret u petak, 15. marta 2019. godine, u 83. godini života. Dženaza će se obaviti u subotu, 16. marta 2019. godine u 13 00 sati na Gradskom groblju VLAKOVO. Prijevoz obezbijeđen ispred Careve džamije u 12 00 sati sa zaustavljanjima na svim autobuskim stajalištima do groblja i nazad. O Ž A L O Š Ć E N I : sinovi Emir i Ermin, snahe Ema i Elma, unučad Ena, Mirza i Sadeta, te porodice Nalbantić, Holučlić, Niami, Kaljević, Eminagić, Hadžihasanović, Ajanović i ostala rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOG DANA U 13 00 SATI U DŽAMIJI FERHADIJA. KUĆA ŽALOSTI: ul. TUZLANSKA br. 62. .

Nazad na vrh

Naslov: Re: Zijad Nalbantić
TekstNapisano: Mart 16th, 2019, 2:56 am 

Tekstovi: 10124
Basum sagosum Njonji a i svima ostalim od njegove porodice.Ovakve vjesti me uvjek potresu jer moj dobri Zika osim sto mi je rod bio mi je i izuzetno drag jer tako dobrih ljudi kao sto je on bio zaista je bilo malo.Eto ja ne pamtim da sam ga ikada vidio ljutog ili namrgodzenog.Zbog njega i Muje Beslije a.r. nikada se nisam "plasio" zubara i njihovih intervencija a kada sam ga poslednji put sreo podsjetio me na njegovog oca a.r. Lutvagu, isto tako dobrog covjeka, a ni na kraj pameti mi njije bilo da se vise nikada vidjeti necemo jer inace bih mu otvorenije pokazao koliko mi je drag i kolko sam ga cijenio.
Molim Dragog Allaha da mu podari lijepi Dzennet a njegovim naj blizim saburam i utjehu.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 2 posts ] 

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: