www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 13th, 2021, 10:32 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: za Zeleta
TekstNapisano: April 9th, 2016, 8:12 pm 

Tekstovi: 959
Zele pošto nemaš FB...da te poćastim nekim svojim radovima....pregledaj ih https://youtu.be/bXbxyS9O_ew

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 9th, 2016, 8:14 pm 

https://www.facebook.com/edin.skaljic.5 ... 322183638/

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 9th, 2016, 8:17 pm 

i muzika je tu..Arsen Dedić.. https://www.facebook.com/edin.skaljic.5 ... 892384581/

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 9th, 2016, 8:23 pm 

Rogatičko sijelo restoran Šehovina GRBAVICA https://www.facebook.com/edin.skaljic.5 ... 410199294/

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 9th, 2016, 8:27 pm 

jedna od legendi...treba ovo doživjeti https://www.facebook.com/edin.skaljic.5 ... 566875445/ i ovo je naša treha https://www.facebook.com/edin.skaljic.5 ... 746872327/

Nazad na vrh

Naslov: Re: za Zeleta
TekstNapisano: April 10th, 2016, 4:29 am 

Tekstovi: 10155
Ja,hadum sam sam a ti me pitas gdje su mi. :headbang: Pa znas da nemam fb a ti mi postavljas link koji ne mogu vidjeti.Hvala ti jer vidim da ti hoces nesto za mene da uradis i jebo to sto ja ne mogu vidjeti.Sta god da je obradovao si me a i time sto vidim da nas obilazis i mislim da vise nesta ne treba da kazem.

Nazad na vrh

TekstNapisano: April 10th, 2016, 4:38 am 

Definitivno mi znas damar i znas mi naci slabu tacku jer samo jedan jedini lik (a i on nije sam na slici) mi nije interesantan u ovom snimku a sve ostalo je za 10.Ovako ti radi a ono sa fb dzaba dodze :oops: .Jebi ga,sad me jos vise crv rovi i pitam se sta li je to sto si mi htio pokazati. :roll:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 11th, 2016, 7:15 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Hoces da ti odgovorim.Da hoce Skaljic bio bi aktivan na ovom portalu koji jeste jedino ispravno rogaticko glasilo:bez licnih promocija,bez familijarnih slika na tone,bez politike i promocije stranaka pravog puta,SDP-a,ali Skaljo odustao,ma nije odustao,nego ne smije...umislio da mu je rodjak faktor,umjetnik,akademik,pa ko jebe ove prolupale dijsporce,alkoholicare i zgubidane.Zao mi je malog.bio je perspüektivan momak,ali trefi ga sudbina ko Sablju,nije vazno samo voljeti(Zelju ili Rogaticu) vazno je znati,a to Skaljic ne zna ili ne smije,a ne zna mu ni mentor.Vidi sad,ja na svom FB imam vise lajkova(mada me zaboli k za njih,jer ja pisem sto volim da se sjecam ljepseg dijela zivota),nego od kvazi Rogaticana...ali Sele ce,ako Bog da i Pero Kalajdzija spomenuti jos stotine Rogaticana,a one koji ne zavrijedjuju(po meni paznju) necu,ima pisaca i slikara neka ih predstavljaju do mile volje.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 11th, 2016, 10:02 pm 

Ma ko hoce hoce a ko nece ne mora.Ja znam da nisam i necu nikada nikome sugerisati na to da pise ili ne a niti koga odjebati zbog bilo kog portala osim ako nisam licno povrijedzen ili uvrijedzen.Jednom se to desilo i od tada ta osoba za mene ne postoji jer staviti prioritet i interes bilo kom portalu ispred nekadasnjeg jarana,sugradzanina,covjeka kog bar poznajes ili vise njih moze samo losa osoba sa losim karakterom a ja takve ne cijenim i ne trebaju mi.Godina prozvodnje je vec masala a ono sto svakog ceka sve blize i dumati i planirati neku karijeru jal buducnost a ne osvrtati se na one oko sebe i to sta i kako ostaje iza tebe ja rado obilazim i prepustam onim koji to zele.I neka ih nek uzivaju u snovima a ja cu sa kakvim jaranom u pivi jal sljivi dok mi jos Dr. nije zabranio a i tad ce bezbeli ostati bar kahva jal cigara pa uz to eglenisati.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 12th, 2016, 8:16 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Stara skola,ubaci klip jos medju ovu dvojicu,i alaihimanet...E moj Skaljo,mislio sam da si pametniji,i razboritiji.Ali nece moci.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Maj 13th, 2016, 2:18 am 

Medzu nas??? :finger: Pa kad bi oni koji to hoce znali za nase druzenje kod Sebeka,Hake,Gagule,Sajke pa cak i Atomskom sklonistua da ne pominjem ono u firmi kada sam bjezao od poslovodza a ti u svim sluzbama u kojim si radio zvao kahve uz koje smo prelistavali i bacali "mlincic" o nasem gradu i raji ne bi ni u snu pomisljali.Dosta dosta golemo treba nesto da bi se to desilo jer imamo skupa 130 godina i dovoljno pameti i "skole" da bi neko tek tako zadrobio. ;)

Nazad na vrh

Naslov: zele
TekstNapisano: Juli 28th, 2016, 7:58 pm 

ako si bio ovde što se nejavi..

Attachmenti:
IMG_0983.JPG
IMG_0983.JPG [ 42.12 KiB | Pogledano 6023 puta. ]
Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 16 posts ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 10 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: