www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Decembar 11th, 2019, 8:07 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 885 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: ROGATICA DANAS
TekstNapisano: Septembar 16th, 2013, 6:48 pm 

Tekstovi: 13163
Attachment:
panorama.jpg
panorama.jpg [ 60.99 KiB | Pogledano 2830 puta. ]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 17th, 2013, 2:15 am 

Tekstovi: 10124
Motorola. :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 2nd, 2013, 1:45 pm 

Ovo nije u Rogatici ali jeste kod Krive Drage. Peda je napravio hair česmu za poginule Rogatičane, oca i sina Imširević
Attachment:
25-08-13_1153.jpg
25-08-13_1153.jpg [ 113.73 KiB | Pogledano 3550 puta. ]

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 19th, 2014, 4:48 am 

Kako smo malo usporili svrljo sam malo po drugim forumima.Tako na na forumu podrinjaca u djelu gdje se pise o Rogatici procitah jedan tekst upucen trenutnom predsjedniku opstina(mislim da je tema "Od komunjare do rodoljuba").Sto pisem o ovome?Licno me predsjednik i tamo neki Laufer koji mu pise ne interesuju a ni to kako je obojici ali u pisanju vidim da i sami vide da od Rogatice nema nista.Da vise nije grad i sami konstatiraju i od novog jedino imaju pljacku koje se niko ne stidi.
Pomenuti Laufer se pri kraju svoje poruke cak poziva na Boga s nadom da On sve vidi i da ce kazna stici pa se i u tom pogledu podudara sa mojim misljenjem jedino s tom razlikom sto on ceka a ja vec vidim kaznu.
Kako u ovoj u jos nekim temama vidim da nacionalizam nije manji vec je sta vise veci i otvoreniji pa se bez stida i ratnom komandantu Rogatice daje moralna kategorija.Ako od rata moze biti koristi onda je to da smo se kotarisali laznih jarana i komsija.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 21st, 2014, 8:26 am 

U nedelju u kino sali u Rogatici sa početkom u 13 sati održaće se osnivačka skupština gradskog odbora SDP-a Rogatica.
Pozivaju se svi zainteresovani da se dođu i aktivno se uključe u rad skupštine.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 21st, 2014, 4:07 pm 

Zar ima jos onih koji bi sa Zlatkom?

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 21st, 2014, 5:25 pm 

Tekstovi: 3067
Pitar-Istok je napisao:
U nedelju u kino sali u Rogatici sa početkom u 13 sati održaće se osnivačka skupština gradskog odbora SDP-a Rogatica.
Pozivaju se svi zainteresovani da se dođu i aktivno se uključe u rad skupštine.

Pa ima na zalost,dok ima onih koji im kazu bujrum i hajde dodzite. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 21st, 2014, 8:24 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5867
Doci ce mozda trojica...ja sam za Kemu Camdziju i njegov cetvrti mandat,sa dvadeset glasova i jedno cetiri milje plate.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 22nd, 2014, 2:43 am 

Moze kad nece niko da upotrijebi pamet.Samo zato sto se mnogim ne dopadaju postojece partije on gura a meni nije jasno sto se neko od onih koji ne vole parije ne prijavi na listu kao nezavisni kandidat.Siguran sam da bi ga pobjedio a i plata nije losa.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Februar 23rd, 2014, 5:31 pm 

Tekstovi: 4128
Nema ih puno koji bi dali guzee za te pare, do duse, mozda bi tu bio dobar onaj mali Meica???

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 4th, 2014, 2:00 pm 

Ove godine ja nisam obilazio Rogaticu ali iz price sa onim koji jesu mislim zalosno je kako je danas u Rogatici i kako izgleda.Opsti utisak je da je velika rupa u kojoj niko ne vidi perspektive za zivot jer nas grad danas nije nista drugo do jedna velika selendra koja vise nije sposobna da sama sebe finansira kako bi djelovala kao opstina.Zbog toga nema ni para za njeno uredzenje te je prljavstine na sve strane a rusevine ostale od rata prave pravo ruglo od nekih ulica u kojim je pored svega propao i asfalt a vidljiv je i zivotinjski izmet posto je sve vise onih koji drze stoku u gradu.Zalosno je i kako izgledaju firme koje su nekada bili nosioci privrede naseg grada a broj zaposlenih u njima je smjesan i sramotan.Kada se sve to sabere opste misljenje je da je buducnost Rogatice veoma losa i da je neminovno njeno gasenje kao opstine.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 8th, 2014, 5:03 pm 

Citam o nakim plakatima protiv Dodika koji su se zbog loseg stanja pojavili u Rogatici i ne znam sta ovi plakati treba da him znace.Vecinsko stanovnistvo u Rogatici koje cini srpski narod i koji biraju vlast se vara ako misli da ce se na takav nacin rijesiti problema i loseg stanja u kom se nalaze.U vrijeme rata a i ovo vrijeme poslije uvjek daju podrsku rusiteljima zajednicke drzave i suzivota kao i onim koji su naredili i izvrsavali zlocine i varaju se ako ce ih takvi dovesti do boljeg zivot.Nije dovoljno samo promjena vlasti jer je prije svega potrebno da oni koji biraju promjene svoje misljenje o drzavi,drugim narodima i zlocincima pa tek onda da biraju i nadaju se boljem.Iskreno govoreci meni nije zao ni tesko gledadi ono sto se desava u Rogatici jer i po Bozijoj pravdi bolje ne zasluzuju pa cak mislim da him jos i dobro sta i kako su kod Boga zasluzili.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 885 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 69, 70, 71, 72, 73, 74  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: