www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: April 12th, 2021, 3:43 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 70 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: IZBORI PREDSJEDNIKA ROGATICE 2009
TekstNapisano: August 26th, 2009, 7:57 am 

Tekstovi: 2730
A, ja lično mislim, da se Šele hoće izvući. Predsjednička funkcija nije ni počela kako treba, već se 'krivica' počinje prebacivati
na Zeleta i Suhog. Njih dvojica su neiskusni što se tiče vodeće funkcije, pa će da uče jedno vrijeme od ovih starijih, za to se
zalažem i ja, pa kad ovladaju svim marifetlucima, da preuzmu funkcije onako, obrazli. Do tada, Šele ne izmiči se, već poturi leđa...

Što se tiče skrmz..S04..njemu je nanijećena, aBd..druga funkcija..

Suhi, samo ti dobro posoli tog bekana...rezervišite vi nama karte, možda mi iduće godine aBd i dođemo..gdje ste rekli da je sijelo?

U Sarajevu, ili...?

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 26th, 2009, 12:53 pm 

Tekstovi: 10155
:finger: :finger: :finger: Sve je zavrseno.Sad nema nazad.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 28th, 2009, 4:40 am 

Tekstovi: 2730
Znači, to je konačna stvar.

Ako je tako, posebno mi je drago. Trebaće još samo čestitati, regularno,
kada se budu uručivali akreditivi, a to ostaje još da se utanači...zalije...

Ne znamo šta je sa spiskom, dodjelama ostalih titula..statutom, Shana nam je odnio statut..

Uskoro će izbori...stranke..a, mi kao 'institucija', tj. predsjednik - treba polahko da daje proklamacije...naredbe, propise...

Vrijeme je da svako preuzme ulogu, koja će mu biti uskoro dodijeljena...ključari riznice (dok nisu zbrisali), čuvari..portiri..

Svi oni treba da dobiju 'godišnju zapovijest', šta smiju, a šta ne smiju, šta da rade, a šta da ne rade i sl.

Dalje, od RUPA u Rogatici se ne može više prolaziti, treba TAJ asfalt popravljati, krpiti, filovati...a, tu samo
pomaže izvještaj finansijske komisije, ministra finansija...a, ko ono bijaše ? Čovjek traži, napismeno!

Eto, samo da se ne spava...posla preko glave..onda sve to treba i objaviti ovdje, u godišnjim "narodnim novinama"...

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 28th, 2009, 1:22 pm 

Ovih dana cemo agdom da zalijemo.Nezma idel ona s 0% i smijel se ona trositi?????????

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 29th, 2009, 12:03 am 

Tekstovi: 4128
Sele je "izglasan" za prijesjednika i to DOZIVOTNOG k'o TITO jednoglasno. Tu je i kraj price oko "glavnog".
Za zamjenika, moj prijedlog je "bogumil".
Neko ce mozda da se pita, sto bas oni.
Evo mojih razloga:
-RAJA za sve, osim za papke.
-ZNAJU, haman sve.
-PAMETNI, a nisu ufurani.
-LIJEPI, a ne ku.ce se
-OBRAZOVANI, a ne sole pamet drugim.
-VOLI hi raja.
Ima toga jos kamara, ali...
Za razliku od NASIH "glavnih" oni sto sada vladaju su ziva suprotnost.
-POLU PISMENI
-LAZU
-HOCE zavrtati
-ZAVRCU
-HANDRE raju
-NE VOLI HI RAJA
-RUZNI (ko kisovita i sa maglom, noc)
-IMAJU NEKOLIKO LICA (prljava)
-"KAPA" imaju, ni oni ne znaju, koliko
Ma ne mogu vise da nabrajam, evo se sav isprljah od njihovog spominjanja. Moram se kupati. Ako nastavim, ni "hemisko" mi nece pomoci. :puke: :puke:

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 29th, 2009, 9:10 pm 

Za druge funkcije, molicu lijepo, izvolite, iznesite svoje prijedloge kandidata za koje funkcije. :emo:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 3rd, 2009, 12:36 am 

Tekstovi: 2099
Pa kad se izabere recimo predsjednik vlade, onda on bira vladu i postavlja svoje ljude :).

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 3rd, 2009, 1:20 am 

Mogo bi nam predsijednik ponuditi jednog jal vise kandidata za to mjesto.Meni nekako uz plavu sulju treba bordo kravata. 8-)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 3rd, 2009, 2:36 am 

Pa, Gospodine, tj druze presjednice, na tebe je red.
Hajde, bujrum.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 19th, 2009, 8:41 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5885
Pismo stvarnom Predsjedniku.
Prije nego sto prihvatim ovu virtuelnu duznost iako imam podrsku dva-ili tri stalna dopisnika, ja zelim da se, prije inauguracije, obratim stvarnom predjedniku, gosp. Radomiru Jovicicu.

Postovani gradonacelnice,
Znam pouzdano da citate ove stranice, sto i jeste znak razuma, osluskujete bilo naroda u "rasejanju, pa stoga, koristim se rijetkom, i jeftinom, prilikom da vam uputim nekoliko rijeci.
Zdusno sam podrzao vasu kandidaturu, a kasnije i vas zasluzni izbor na funkciju gradonacelnika Rogatice. Iako nas, tamo, Bosnjaka nema bas mnogo, nadao sam se da ce Vas izbor doprinijeti da se taj minorni broj neznatno poveca, pa ako nista drugo i da onaj mali Bosnjak bude vise sretan sto je Bosnjak, nego sto je "Srb". I evo vec vise od pola godine, nema bas pozitivnih vijesti, osim sto ste, ispravno, skresali budzet raznim lezihljebovicima, i sto ste Vas i moj TPR prodali za mizernih 2-3 miliona maraka. Znate, gradonaclenice, da Vas je TPR odabrao kao izuzetnog srednjoskolca i dao vam stipendiju za studij elektrotehnike, znate da ste srdacno docekani, primljeni i prihvaceni i ne mogu da se nacudim da niste znali bolje rjesenje za TPR. Samo da ste analiziralii sta su ljudi prije R.R. (koji Vam je danas pomocnik za privredu) radili, a znali su: kadrovi plus propaganda i eto uspjeha. Prije TPR-a R.R. je sahranio mnoge firme po Rogatici jednostavno zato sto on to ne zna, sto je demagog tipa Vaseg politickog protivnika M.S. U Vasem "stabu" ima i osvjedocenih ultradesnicara, ratnih huskaca i ratnih isljednika, pa ako je to cijena za "mir u kuci" onda neka Vam je Bog na pomoci.
Ali to nije razlog sto Vam pisem.
Razlog je sto ne pokazujete ni trunke interesa za groblja "drugih"(Bosnjaka) i drugacijih (komunista i ateista) sto je civilizacijski odron bez premca, jer groblja, slozicete se, jesu dio kulturnog identiteta grada kojim gradonacelnikujete. Zamislite da su Vasi prethodnici unistili i zapustili zidovsko groblje, nekrople stecaka, rimski lapidarij, malo katolicko groblje pod Hridom...na sta bi Vas (a nekad i moj grad) licio - na rupu u kojoj je i djavo i sejtan rekao alajhimanet i zbogom. I sto u Vasem i mom gradu nema bronzanih likova Rasima i Ragiba Dzinde, dragi gradonacelnice, vi ste iz istog sinjela, antifasistickog, sto je rijetka cast i sire od Vase RS.
Nadam se da ste razumjeli, a ne bih da Vam remetim stranacki mir. I pozdravite mi druga G.M., on bar zna o finansijama, a zna i nesto drugo. Pozdravite i strica, koji i dan danas bodri "svog" "Zelju" jer je ostao zarobljen multikulturalnoscu kao civilizacijskim maksimumom, pa je i navijati za "Zelju" mali, ali upamcen doprinos nasoj drzavi Bosni i Hercegovini.
Zelim Vam sve najbolje u Vasem radu, Vama i Vasoj porodici.
Sele (tako me, bar, svi znaju)

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 22nd, 2009, 8:22 pm 

Tekstovi: 288
:clap: SELE, SVAKA TI CAST :clap: :clap: :clap: :clap:
:clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 22nd, 2009, 8:31 pm 

Tekstovi: 288
:handshake: Pa dragi PREDSJEDNICE, kad napravis vladu moras naci i sekretaricu, odrediti ministre.... brate imas posla do guse a ti ni habera samo :beer: :beer: :beer: :beer: pa |-) |-) . Moraces se malo vise angazovati ili dati nekome drugom kompetencija i upute. :sweat:

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 70 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 7 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: