www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Novembar 18th, 2017, 6:09 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 8 posts ] 
Autor Poruka
 Naslov: Registracija
TekstNapisano: Septembar 20th, 2008, 1:43 pm 

Tekstovi: 2053
Registracija na ovaj forum je moguca samo uz odobrenje administratora. Dakle, nakon sto se registrujete, vas korisnicki racun treba biti aktiviran. Korisnicki racun ce biti aktiviran u roku od 24 sata.
Samo oni ciji identitet je poznat administraciji ili imaju preporuku od nekog clana stranice ce biti registrovani.

Samo registrovani clanovi ovog foruma mogu pisati na forumu.

Administracija

Nazad na vrh

Naslov: Re: Registracija
TekstNapisano: Mart 19th, 2009, 6:29 am 

Tekstovi: 16
SELAM IMAM JEDNO PITANJE U VEZI NOVOG CLANA EMA ONA NEMORE NIKAKO DA UNIDZE U OVU STRANICU PA DALI BI MI KO MOGO OBJASNITI ZBOG CEGA JER ME JE ONA ZAMOLILA UNAPRED FALA

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 19th, 2009, 12:33 pm 

Tekstovi: 2053
Javi se privatnom porukom i objasni u cemu je problem i bice ok.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 15th, 2012, 9:07 pm 

Tekstovi: 3
Posto nisam vidio nigdje temu ili mejsto gdje moze da se napise neki komentar za novajlije, ja se javih ovde, valjda nije problem..

Usput i pitanje..
Zasto, sem ako nisu licni razlozi, registracija odobrava od strane administratora, a ne standardnim putem na link preko mail-adrese..
Ako je stvar llicen prirode necu ulaziti u to i drzacu se pravila..

Svakako, ja sam dosao da procitam ponesto i ako imam sta da kazem..
Da napomenem i to, nisam konfliktne a ni svadjalacke prirode, pa ne ocujte nikakve probleme od mene.. Pozdrav

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 16th, 2012, 2:39 am 

Tekstovi: 10024
Ja ti ne znam odgovoriti a ni kako to ide ali ono sto znam to je da ovdje nista licno nema i da do sada na ovoj stranici taj princip nije koristen.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 16th, 2012, 6:50 am 

Tekstovi: 13163
I ja da ti odgovorim kao global administrator. Nisam upoznat zašto se tako registracija vrši jer nemam administratorski pristup, ali znam da ovdje nema cenzure ili je minimalna i skoro nikakva. Ja sam za dvije godine izbrisao 1 post i taj član se sa tom složio. Ne moramo svi isto misliti ali svi možemo doprinijeti da se nešto lijepo vidi i nauši o gradu u kom smo nekad živjeli. I na kraju, svako je dobro došao.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 9th, 2012, 6:49 pm 

Tekstovi: 3
S obzirom na tvoj status na forumu, trebalo bi da imas sva ovlastenja, necu ulaziti u to da li imas kolege koji se tim poslom bave, mada manje vise nevazno je da li je ovo ili ono... stvar uredjivanja, i ok, zadovoljan sam odgovorom.. samo sam primjetio da bi proces registracije bio nesto brzi i laksi :)

Kako god, ja se ne osjecam ugrozenim ni na jednom forumu ni po kom pitanju, jer drzim da uvijek imam korektan odnos u odgovorima i komentarima, pa samim tim i ne vidim razlog da bi bio odbacen bez razloga, tako i ovde..

Tek sam ovde, da eto iz kolegijalnih razloga navratim po nekad, jer sa Rogaticom nemam gotovo nikakve direkne veze niti nekih interesovanja, s obzirom da moje mjesto rodjenja i zivljenja sada pogotovo idu daleko od Rogatice.. Ali ne izbjegavam razgovor/diskusiju na neki zanimljivu temu..

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 9th, 2012, 7:38 pm 

Tekstovi: 13163
Ako čita administrator neka nešto uradi po ovom pitanju. Pozdrav GZGZ

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 8 posts ] 

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: