www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Novembar 18th, 2017, 9:25 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 60 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor Poruka
 Naslov: Re: Kosarkaska reprezentacija BiH
TekstNapisano: Septembar 8th, 2013, 11:00 am 
Site Admin

Tekstovi: 5789
Sele je napisao:
Nema kosarkaskog "Osima",Aco je dobar,dobar je i gensek,ali je to malo...Novinari su nepotrebno stvorili atmosferu,u najmanju ruku ko da idemo po medalju,a onda dvaput iza usiju klap,i svi,i navijaci i kosarkasi,dignu ruke.Ja se bojim,stoga,i veceras u Zenici.

Ne volim sto je tako,ali ispadoh prorok za ovo u Zenici.Sad se sasipa dervlje i kamenje na reprezemtaciju,a do jucer su se slavili kao najbolji na svijetu.Utakmice se gube i dobivaju,mi smo jos uvijek prvi i odlucujemo sami o svojoj sudbini.Najgore je ono cekati da Lihtestajn iznenadi i tako to.
E sad o kosarci.Ja mislim da nije nekakav ekstra uspjeh otici na evropsko prvenstvo jer su na njemu 24 zemlje,sve one u kojima se igra kosarka,isli smo i ranije,a na prvom nasem ucescu bili smo cini mi se sesti.Za ovu reprezentaciju treba podrska DRZAVE,ali toga nema,cak ni u fudbalu jer on se drzi kako se drzi samo sto je u pitanju velika lova.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 8th, 2013, 1:44 pm 

Tekstovi: 10024
Pobjedili su i Makedoniju tako da je ostala jos utakmica sa favoritima u grupi.Sto se mene tice mislim kao i Sele jer bez podrske drzave tesko da se mogu praviti dobri rezultati.Kada bi se npr. pare koje uzimaju stranke dale u sport situacija bi bila mnogo povoljnija ali u Bosni su politicki igraci placeniji i njima se polaze vise paznje.
Zbog toga ja poraze nasih reprezentacija,klubova i pojedinaca, poput nasih Alica i Mesica,lakse primam i ne trazim krivca u njima.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 9th, 2013, 5:17 pm 

I Litvanci su porazeni ali uspjeh nije potpun jer ne idemo u drugi krug.Ona prva utakmica mas je kostala ali ipak ja sam zadovoljan onim sta su uradili.Naravno da bih volio da je rezultat jos bolji a uz malo vise srece i to je lako moglo da se desi pa sve u svemu dobro je.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 9th, 2013, 6:30 pm 

Tekstovi: 13163
NEDA SE USRANOM DO POTOKA.
NISMO SE OBRUKALI, ODIGRALI SMO OVO PRVENSTVO SASVIM SOLIDNO ALI BIH IZDVOJIO JEDNU LIČNOST. SPORTKI KOMENTATOR EDIN AVDIĆ CIJELOJ EVROPI I BOSANSKO HERCEGOVAČKOJ JAVNOSTI POKAZAO JE KAKO SE VOLI SVOJA ZEMLJA I KAKO SE SRCEM NAVIJA ZA NJU. AFERIM MOMČINO I AKO IMA NEKA NAGRADA DA SE URUČI A KOJA ĆE SIMBOLIZIRATI SPORTSKOG KOMENTATORA KAO PATROTU, TEBI JE TREBA DATI. ZASLUŽIO SI JE.
SAMO DA NE BUDE SUTRA U ŽILINI NEŠTO SLIČNO

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 2:17 am 

A sta je to bolji od mene??????

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 9:12 am 
Site Admin

Vala Pitar ako je u svemu najbolji komentator onda :( Ja kad gledam kakvu vaznu utakmicu ja bih najradije iskljucio ton ali to ne radim jer ne cujem publiku.Gledao sam utakmicu na internetu i slusao nekog engleskog komentatora i nista nisam razumio mada je ovaj korektnije izgovarao prezimena nasih igraca nego onaj posranko Mijajilovic koji lozi raju na jeftine folove.Sjecate li se onog golmana Nemanje iz Gacka,nakon sto mu je cijelo Bilino Polje skandiralo ime,on je,kad je ispao iz kombinacije javno hvalio Ratka Mladica,a eno ga,opet,sad izgleda brani za Novi Pazar.
Ali najvaznije je da je reprezentacija odigrala kvalitetno i maksimalno borbeno,pa ako hoces i patriotski.Rekao sam kad se sloze tri dobre stvari - nema zajebancije:sjetite se samo kako je Aco nalozio naseg najboljeg igrac pred samo prvenstvo,pa je od raje dobio po usima da je dao i vise od sebe nego sto je i sam ocekivao.Necu sad uporedjivati,vidjecemo veceras(utorak navece,u Zilini).

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 9:19 am 
Site Admin

„Znate da kompletna struka i ja volontiramo. Volio bih vidjeti koliko ljudi je došlo u BiH tako. Ja možda nisam najbolji trener na svijetu, ali srce koje sam dao ovoj ekipi je ogromno", dodao je Petrović.
Nisam ga volio kao igraca,nekako mi je djelovao previse provokativno,a valjda i zato sto je bio vrhunski,ali kao treneru - kapa dole.Gospodin!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 10th, 2013, 10:05 am 

Tekstovi: 13163
Bio je igračina i na terenu je ostavljao srce. Borio se i nije trpio nepravdu sudija pa je zato i mnogo komentarisao i bunio se. Nismo ga voljeli kad je to radio protiv Bosne a za druge nas nije bilo briga. Dao je srce za našu Reprezentaciju a ekipi udahnuo dušu. Do sada je nismo imali, od sada imamo. Od sada više ništa neće biti isto. Pogledajte samo poruke koje u poslednja 24 sata dobija naš Harun.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 25th, 2014, 3:03 pm 

Nekako potiho i bez velike halabuke kao sto se to desava kada je fudbal u pitanju nasa kosarkaska reprezentacija je uspjela da se plasira na Euro Basket.Nekad veoma popularan sport u BiH kog sistem,drustvo,politika i lopovi skoro pa srozase na najnize grane i sirotinju eto ipak kao u inat pokazase svima da jos imamo i znanja i volje i da je nepravedno sve ono sta rade ovom sportu.
Iskrene cestitke za ovaj uspjeh.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 16th, 2015, 6:11 pm 

Haram je ne pohvaliti nase mlade reprezentativce koji cine cudo na na prvenstvu u kategoriji U16.Evo uzivam u finalnoj utakmici i necu da cekam kraj vec nakon prvog poluvremena im zahvaljujem na zadovoljstvu koje su mi pruzili.
Politicari jedite govna mi imamo narod i dusu koje nikada ne mozete sjebati.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 16th, 2015, 7:14 pm 

PRVACIIIIII!!!!!!!!!!!!Mi smo prvaci narode!Prizeljkivao jesam ali moram se sad stidjeti sto sam davao sansu domacinu.
Hvala vam djeco sto mene i sve Bosance uciniste sretnim i ponosnim. :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 18th, 2015, 3:37 am 

Velicanstven docek priredzen je nasim sampionima nakon sto su stigli u BiH i Sarajevo.Ja sam toliko sretan zbog svega jer postali smo sampioni a i narod se ovoj djeci zahvalio onako kako su zasluzili.Lijepo sam se osjecao i u toku prenosa doceka kada se medzu onim zasluznim za ovaj uspjh pomenuse i nasa dva rogaticana.
Jos jednom od srca cestitka cijelokupnoj reprezentaciji kao i svima onim koji su im pruzali podrsku i pomoc na putu to trona Europe.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 60 posts ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: