www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Oktobar 18th, 2018, 10:58 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 1185 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99  Sljedeća
Autor Poruka
 Naslov: Re: Fudbalska reprezentacija BiH
TekstNapisano: Oktobar 13th, 2016, 6:42 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5804
Ja mislim da ce te u nedelju biti u misijoj rupi - kao i uvijek,i treziti opravdananje,sudija,tribine,Cala peder i sl.Bumo vidjeli.I ne diraj te Osima,legenda,ljudska...a Pape jeste bio igracina,i nista vise.Cao pitari,nema smisla dva protiv jednog,i to jos starijeg.
Udba jeste sudba,nemoj sad da vam spominjem psihijatra.Ma bjaaaazi!

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2016, 7:01 pm 

Tekstovi: 2047
Eno Pape ne valja ko covjek, svasta. Haj sacekacemo nedjelju i pobjedu za mir u kuci.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2016, 7:31 pm 
Site Admin

Klasicna pitarska podvala,ja za Papeta nisam ,kao covjeka,rekao ni jednu ruznu...a znam ga,licno,onako kad je bio mali seljacic staigao iz Zavidovica(ko i ja,da se razumijemo) pa mu iznajmili sobicu kod Sefkije Baljka i njegove Zlate(a ja stanovao sto metara dalje),za mene je tada Sejo Lav bio neko,a seljacica je bilo na tone,neki Djokic iz Ilijasa,Mane Radinovic iz Prijedora(eno,cini mi se da mu je sin u Zelji),neki Gugo Tosic iz Vojkovica,a gospodin medju njima bio Ivica Petkovic,otac od onog svajcarskog selektora,pa moj haver Nedzad Dzada Hasanbegovic,Viteskic iz Sokolovic kolonije,Hamzic iz "Hrida",i u tom sarenilu Safet...ali u prvim utakmicama je pokazao talenat koji u "Sarajevu" nisu znali iskoristiti,i tu je kraj price.A ako vas Celo odere,a hoce Bogumi,onda imate da sutite bar do proljeca.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2016, 7:34 pm 
Site Admin

Rogaticani je napisao:
Eno Pape ne valja ko covjek, svasta. Haj sacekacemo nedjelju i pobjedu za mir u kuci.

Ovo je bas podvala ili dislokacija misljenja,ma sta to znacilo.A nijednog odgovora na smislena pitanja,kao Udba - sudba,psihijator podpredsjednik i drugo...da ne kazem ciji ste i sta ste,poslusaj malo starije,bice ti od koristi. :lol:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 13th, 2016, 10:13 pm 

Pa napisao si da je Pape bio samo igracina i nista vise, a onaj sto filozofira i kad ga pitaju koliko je sati je kao ljudska legenda. Po toj logici da je neko seljacic moze okarakterisati pola Bosne ili bivse Juge. To je u rangu onoga "ma 'ta ce Dzeko, ja mu kroz noge probaciv'o". Uostalom kakve veze ima sto je seljacic, kad je covjek najbolji igrac i najbolji selektor.

Ne izvrci historiju bezveze jer zna se kako je Sarajevo nastalo, fuzijom koja dva kluba. Isto tako i pocetni uspon kluba je vezan za dolazak Mehe Brozovica. Sto se tice psihijatra bio je tu po sluzbenoj duznosti kao psiholog tima, ne kao navijac ili slicno.
Ne znam o kojem potpredsjedniku govoris, ali eto neces da pomenes dr. Mustafu Ajanovica kao predsjednika. Po tome o Rogatici ne bi trebali nikad nista napisati s obzirom kakav sljam, ubice i neljudi hodaju i zive ili su zivjeli u njoj.

Celo ima negativan bilans protiv Sarajeva, a tako ce biti i nakon nedjelje.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2016, 1:33 am 

Tekstovi: 10020
E jebi ga kad ste vi poceli pricati o seljacima :ugeek: pa jel ikada bio veci i gluplji od vaseg Nikica a plus Paprica pa ste i bez ostalih daleko na vrhu bili.Vasa intelegencija 40 km vozila na felgi a vi o papcima hocete.E u ovoj ligi niste pa se uskurcili.Sto se nas tice i nedelja i sezona kakva god ima amidza a vi ne odete li i ove godine i Evropu propascete ko kauc iz skladista Salke Cane.Predugo su vas sokci vodili i gurali a nikad da skontate da su vas i nacuturili jer sad ima Svinjski i nakav njihov Brijeg.Sadaka pa stokrlje a iduce ce biti da skupljate za ukop. :wait:
I nemoj mi kako si sam jer sjecas li se kako ste mene Mare,Skaljo i ti htjeli pilati. :finger:

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2016, 10:07 am 
Site Admin

I treba vas pilati,ali ti si se hrabro drzo,a Almir se bavio reprezentacijom ba...Ma jeste Susic seljacic,ne u nekom negativnom smislu,Nikic je bio oberseljak a njemu to pasovalo jer je tako mogao opstati medju sarajevskim haharima,a Paprica - e to je bas SELJAK.
Dobro,o istoriji ne tzreba,vi kad nesto utufite u glavu - tako je,a zaboravljate "Torpedo" (cuj "Tiorpedo"9,pa naredba CK da se "Torpedo" pomogne sa sest najboljih igraca iz "Zelje" sto je casni Domorocki odbio i ostao bez posla.Tako je od "Torpeda" trebalo napraviti sarajevsku "Zvezdu".
A je li vas,zaista,strah pred derbi?

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2016, 2:32 pm 

Izgleda da si ti jedini struf koji se nada dobrom jer ono sto vidim po ostalim pisanjima vec ste poceli opravdanja donositi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 14th, 2016, 8:03 pm 
Site Admin

Ja da ne vjerujem u "Zelju" ne bih ni navijao za njih.A ako izgubimo,pa to je sport,neko gubi,neko dobija.Vi,pitari,kad budete na tom na nivou,javite se,a do subote ili nedelje(eto i ne znam kad je utakmica) mir,apaurin,pa sta Bog da,a dace,zna se.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 15th, 2016, 1:53 am 

E tu je ta razlika!Ti vjerujes a mi volimo :finger: .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 15th, 2016, 4:05 am 

Jesi vidio vjernika :D, samo ne znam sta ce biti kad ga iznevjere u nedjelju. Onda ce se garant presaltati nazad na Velez, jer valjda njih voli, a u ove vjeruje. Tako sam ja to nekako shvatio.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Oktobar 15th, 2016, 9:49 am 
Site Admin

ZELE je napisao:
E tu je ta razlika!Ti vjerujes a mi volimo :finger: .

Ljubav je kalavara,Zele.Strpi se u miru jos malo,a onda se ukokaj od jos jedne pusione.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 1185 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 94, 95, 96, 97, 98, 99  Sljedeća

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: