www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Decembar 17th, 2017, 2:56 pm.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 523 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44
Autor Poruka
 Naslov: Re: PREMIJER LIG BiH 2013/2014
TekstNapisano: Juli 24th, 2017, 9:53 am 
Site Admin

Tekstovi: 5814
Ne znaju Zele,ni Sarajevo ni Zeljo...to su dva umisljena,mahalska kluba,a to je odraz opsteg ogledala u Sarajevu...pa pogledaj glavni sefovi navijaca Galib,a kod nas nepismeni(ali totalno nepismeni) Violina,a on se o necem pita.Umislio je grad Sarajevo da su centar svijeta,a mali igraju,grade stadione (Doboj Kakanj,Jajce,Krupa,Siroki) a gospoda u Sarajevu nije u stanju napraviti pisanu tribinu da ko ljudi ugostimo reprezentaciju u glavnom gradu,nego,opet sadaka,nahajlazi raju...Nepovratno je izgunljen obraz a izgradjen sadaka mentalitet i to je to.Sutni trenera i to je sva mudrolija.Vise se ne mozes ljudski ni zajebavati,to ti je isto praviti segu sa maloumnicima...

Nazad na vrh

TekstNapisano: Juli 25th, 2017, 2:29 am 

Tekstovi: 10057
Eto i Calo sam ode pa i mi bez trenera.Mene sam interesuje pravi razlog jer ako je muljanje sto ne kaze i ode kao cestit.Ovako je ispao pickica i samo hajvani i naivni ce moci da ga cijene poslije ovoga.Ili je sam svjestan da nije sposoban da vodi klub ili konta da je bolje da ne ucestvuje u lopovlucima i ko kurva uz sutnju se povukao i u oba ova slucaja ne sapada u ljude koje treba zaliti.Ako je nesposoban koji se kurac ikako prihvatao a ako je do danas i mislio da jeste onda nije od onih koji sebe realno procjenjuju a takvi nisu za vodze.
Ono oko umisljenosti si skroz u pravu jer normalni su samo onih 20% pravih sarajlija koji su se morali povuci i trpiti sve ovo sto im je nametnuto.U pisljivoj Rogatici nakon promjene stanovnistva se sve pa i nacin govora promjenilo i mozes misliti sta je tek sa Sarajevom.Cigani se dokopali vlasti,fukara zaimala a opanak sepopapucio a od tog vakta se vazda plasilo da ne dodze.Valja durati i nadati se da ce pamet opet vladati i voditi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 13th, 2017, 10:31 pm 

Za ovo godina koliko pratim fudbal i navijam za Sarajevo nisam vidio goru ni nasu niti ijednu drugu prvoligasku ekipu.Pa jel moguce da se moze onako lose igrati u prvoj ligi kao sto su danas to bili igraci Sarajeva?Ono sto su danas pokazali je bruka za klub a i za BiH fudbal.Htjedoh pasti u nesvjest kada tv komentator koji je prenosio danasnju utakmicu iznese podatak da je vrijednost igrackog kadra Sarajeva preko 8 miliona???// :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Pa ovi ne vrijede ni pisljiva boba i pitam se postoje li takve budale koje bi za njih platili i 8 000 Km.Ako se u iducem kolu u "derbiju" ne obrukamo kao nikada do sada onda nek se i kone zabrinu.
Ali humesali na sta dovedose onakav klub?

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 19th, 2017, 7:22 pm 

Mi smo definitivno za brigu ali po onome sto se vidjelo na utakmici nema hajra od bodova jer su kone kadif haman kao i mi.Ne znam je li ko mogao uzivati i da li je neko nesta lijepo od fudbala vidio a i ima li neko ko se nada uspjehu bilo kojeg od ova dva sarajevska tima.Ja cemu sam se nadao i ovaj rezultat je dobar(da ne zalim za propustenim penalom) jer kako vec rekoh koliko dugu pratim fudbal moj klub nikada nije bi gori.Ma ni blizu.
Da ima pameti uzeli bi bar jos 5 momcica iz nase skole i pokusali bi napraviti ekipu i igru koja bi dala nade za iducu sezonu.Ne vidim ni to da bi bilo nesto dobro ako se ovi na kraju i izbore za plasman u neko takmicenje jer samo bi se samo obrukali.Vjerovatno bi hahari nekim transferima kod odlazka i dolaska nekog od dundzera hajrovali ali klub bi samo jos vise potonuo.Vec dugu utakmicu ja nisam vidio ama bas nista sto bi branilo ime najveceg BiH kluba i vjerujem da nista ne bi izgubili ovim potezom.
Evo konama cestitam jer mogu upisati pobjedu poslije bukadar bajrama i to stu su pored onakvog fukaraluka dozivjeli da smo ovako tanki a ako ima jos nesta za cestita nek mi kazu i ja cu cestitati i na tome ako ima.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 19th, 2017, 8:31 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5814
Zele,sve si tacno rekao,ali ono "najveci BH klub" ne stoji,vuce to malo na Galiba,a nisi ni nalik na njega.I lici mi ovo malo na pravdu,vi zapeli proljetos i "Zrinjski" prvak,mozes misliti sad da mi zapnemo na proljece i vi - druga liga,ne dao Bog.A moguce je.Pozdravi mi Almira.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 20th, 2017, 12:10 am 

Ako bi opametilo one koje treba ni druga liga ne bi bila losa samo sto su takvi da im je lakse natjerati metar u guzicu nego cent uglavu bojim se da bi prije nestali nego se opametili.Insan dosao,donio lovu,htio postaviti klub na noge(a pogao bi i BiH fudbalu u cjelini) ama ne mirise supcima jer ih kone zezaju zbog njega pa pritisak na upravu.Ovi opet da se dodvore i ne maknu od kamare slusaju "glas navijaca" okrecu ledza i Amidzi i nikako mi nije jasno sto nas nije kome talno posto dasto.Ne valja Jarni,ne valja Kodro,pa ova, pa onaj i sve tako dok "strucnjaci" sa tribina ne zamandalise vrata znanju.Sad duraj Repuha i slicne a usput toni sve vise samo neka me uz kasu i transfere pa koliko god.Uhar,bolje nego malezijac da odnese. :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
Kad begovica moze klinicki centar mogu i oni jedan klub,sta fali,neko ce igrati a zbog ovakvog razmisljanja bilmeza koji se nazalost jos uvijek pitaju ne bih da svoju dzigericu jedem.Razocaran jesam,zao mi je ali insan se navikne,takav je zivot.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Decembar 3rd, 2017, 5:46 pm 

Cestitam konama koji zbog iskustva znaju kako se igra sa papcima te po drugi put pobjedise klub koji smisliti ne mogu.Ne znam da li zbog onoga kako je u ligi i nasi trebaju trenirati igru na livadi posto nam je to nedostatak jer je 90% terena bas livada ili oranica.
Kako god nek su ih uscuturili a to sto jos nigdje ne vidim protest zbog minute cutanja Sraljku na utakmici Viteza i Svinjskog od strane saveza ovo dodze kao odgovor na sve. :up:

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 523 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 40, 41, 42, 43, 44

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 3 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: