www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Septembar 26th, 2018, 6:11 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 1184 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 95, 96, 97, 98, 99
Autor Poruka
 Naslov: Re: Fudbalska reprezentacija BiH
TekstNapisano: Novembar 13th, 2016, 7:49 pm 

Tekstovi: 10000
Trnim iz dva razloga.Bolji smo,imamo i rezultat ali mnogo i propustamo pa da ne platimo kako to cesto u fudbalu bude a drugi razlog je taj sto je moj stariji sin medzu navijacima a ona mi se bakljada ne dopada.On nije nogo da slusa Velida Spahu a ja probao bez tona da gledam ali ni to ne ide i vjerujte da mi je zao sto neki sbijanski ili hrvatski mediji ne daju prenos samo da ne slusam Spahine gluposti.
Kosta ce me zdravlja al cu valjda pregurati samo da ovako i zavrsi.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 13th, 2016, 8:59 pm 

Oj Dragi Alahu pa sto bar ti na nas ne pogledas?Zar moradosmo izgubiti 2 boda ovako jeftino?Doduse ako znam kako je meni bilo onda mogu zamisliti koliki je bio psiholoski pritisak na nase igrace jer sve u murubila je bilo da popizde.Od svega sa strane protivnika pa do sudije(sve mu po spisku) se potrudilo da napravimo ovakav kiks.Sve to je u redu ali da kod zadnjeg ubacivanja i zadnjeg napada 15 sekundi prije kraja nisu svi nasi u i na sesnaest metara i da nemamo postavljenu odbranu to ne mogu nikako prihvatiti.Naivno da ne moze biti naivnije.
Jeste da je prije utakmice i nerijeseno bilo super ali ako mogu tri boda koja su i zasluzena onda je ogromna steta jer sa tri boda bi dosta lakse bilo za sto bolji plasman na tabeli.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Novembar 14th, 2016, 11:42 am 

Tekstovi: 2042
Amaterski vodjena utakmica od onog delegata i prosuta pobjeda. Uvodis dva igraca koji su klocevi obicni (Bicakcic i Djuric), kada znas da ce biti sansi za kontranapad i trebaju ti brzi i tehnicki jaki igraci. Zukanovic ko prvacic ko gubi loptu kod korner zastavice, kada niko normalan ne bi to dozvolio. Ili je nabi u aut ili gradi dok ne bude faul ili dok ne izboris korner ili aut. I naravno Lulic, simbol za glupost.
Selektor je zijanio dva boda, a hoce li se dozvati i skontati da je grehota da trpa Ibisevica, od kojeg nema nikakve koristi u ovim utakmicama kao protiv Grcke, osim sto na taj nacin gusi Pjanica.... Ne moze nikako normalno.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 26th, 2017, 7:19 pm 

Mislio sam da ce kone poceti sa falom i brojem njihovih igraca ne jucerasnjoj utakmici ali su beli skontali da su i selektor i njihovi igraci tarabici.Ja gore utakmice nisam vidio.E u kurcu cemo proci sa ovakvom taktikom,znanjem i izborom.Ja gdje li strucnjak izrovi onog Pavlovica?
I da dodam.Susic je za Mesu Dr.Mr......... :wait: .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 27th, 2017, 10:04 am 
Site Admin

Tekstovi: 5792
Imamo mi,Zele,jos dva tri igraca u "pricuvi",pa kad oni jos zaigraju bice to reprezentacija BH Zeljo,a vi saberite Duljevica,Cimirota,Radovca,vratite drzavljanstvo Suljicu pa igrajte po bajramskim turnirima.

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 28th, 2017, 1:57 am 

Masala pa imate.Bas zato cete da riknete :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Mart 30th, 2017, 1:58 am 

Kodro je nada :up: .

Nazad na vrh

TekstNapisano: Septembar 12th, 2018, 3:44 am 

Jos na pocetku poslije prve utakmice koju je vodio Prosinecki sam u nekim prepiskama rekao da mi mirise na dobro a poslije ove dvije zadnje utakmice sam i siguran da je dobro.Nije ono bas sve kako treba ali bar za sad smo naucili da igramo za rezultat.Moglo bi biti jos bilje ama plasim se da nece dugo trajati jer ni sastav a ni selektor ne mirise papcima i znajuci da oni vole da bude po njihovom pa makar to i bilo lose moja je prognoza da ce ih sjebati,kao i sve uostalom, prije nego naprave rezultat poslije kog nece moci to uraditi.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 1184 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 95, 96, 97, 98, 99

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 1 onaj sto cita, a nece da se registruje.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: