www.rogaticani.com

Bila jednom jedna carsija
Sada je: Septembar 26th, 2018, 7:20 am.

Vremenska zona: UTC - 1:00

Započni novu temu Reply to topic  [ 447 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38
Autor Poruka
 Naslov: Re: PREMIJER LIG BiH 2013/2014
TekstNapisano: August 28th, 2018, 1:16 pm 

Tekstovi: 10000
Ono sto sam ja napisao nema ama bas nikakve veze sa klubom za koji navijam vec iskljucivo sam se osvrnuo o jednom sportskom objektu koji je obiljezio OI koje su se odzale u BiH.Tvoje je navijacki i izgleda da ti 1 400 000 od FS ne izgleda mnogo a i posteno.E kada je tako onda mi molim te objasni cime to pravdas.Kako je to opravdano ulagati u nesto nad cime nenas nadleznost i odlucivanje i kako to da nesto sto nema parkinga za one koji zele doci na utakmicu zoves stadionom.Eto neka je lavor ali zar se ne moze dotjerati da to ne bude i da se ne lapi ono za hotele ili neke centre.E ja mislim da znaju da je to tesko i da je onim koji hapaju nestalo vremena a da su ovim ulaganjem lakse lapili.Pominjes predizbornu reklamu sa semaforima a kud ces vecu od ove i kupovine glasova od papaka?Zaboravi navijanje pa ces vidjeti da su ovaj put hapci i klepili i glasove kupili a graditi mogu i u natkrivenom jer da kospicarnu otvori zaradice dobro.Da ista pocnu sa gradnjom na Kosevu svi bi ih vidjeli a dok grade na igralistu niko se nece dohavizati.I jos mi reci je li ovo mozda pripremanje terena umjesto Zenice za repku i jel sramota da opet igramo u prknu umjesto pred duplo vise navijaca.Pa bude li tako na tapkarenju ce zaraditi bolje nego u City centru a nista ne grade i ne ulazu.
A ako hoces navijacki da pisem onda da te pitam zaso tu lovu ne dadose nama da kupimo plac za svoj stadion ako vec zele pomagati klubove vec po lopovskoj praksi daj onom ko ima se radi?

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 29th, 2018, 7:02 pm 
Site Admin

Tekstovi: 5792
Necu ja vise ni jednu,Zele.Ne zelim ja zbog zajebancije gubiti jarane,bar ovih malo sto je preostalo.Sarajevo i Zeljo su samo,i to SAMO ,zvaka za seljaka.Obidjii fudbalske forume i sve ce ti se samo kazati.Ja jesam bio istinski navijac OBA sarajevska kluba plus Velez,ali ta spika kod seljacke Bosne vise ne igra,eno im Zepa,Srebrenica,Rogatica pa neka navijaju i neka se biju,nije to vise "FOL PROFESORE,"ubuduce bez mene.

Nazad na vrh

TekstNapisano: August 30th, 2018, 1:59 am 

Tekstovi: 10000
E jebi ga.Ja sam bio ljut na ono sto se desava u drzavi ,sto se tice fudbala pa sam naj iskrenije i bez trunke navijackog prokomentarisao njihov potez pa sam i napisao sto stvarno mislim.Da budem iskren nije mi bilo do zajebancije jer saj jednostavno htio da napisem da se zna da neko vidi sta rade i da mene ne mogu zajebavati.Eto ti se zabrino da se ne naljutim zbog toga sto nisam skonto da se zezas a trebao bi znati da me to vise ljuti.Nikad,ali bas nikada se zbog takvig gluposti ne mogu naljutiti na jarane posebno a ni na druge jer kada razmjenjujem misljenje uvijek sam i spreman prihvatiti da nisam u pravu i nikakva diskusija u kojoj ne moram trpiti vlastite uvrede me ne moze naljutiti.Da si bar koji smajlic ubacio skonto bi a ovako nek onaj moj komentar ostane poruka za one u FS a mi guramo dalje.

Nazad na vrh

Prikaži tekstove “stare”:  Poredaj  
Započni novu temu Reply to topic  [ 447 posts ]  Stranica Prethodna  1 ... 34, 35, 36, 37, 38

Vremenska zona: UTC - 1:00

Trenutno su tu

Trenutno korisnika: Nema nikog, odmaraju se ljudi i 2 onih sto citaju, a nece da se registruju.

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot post attachments in this forum

Traži, traži pa ćeš naći:
Idi na: